W dzisiejszych czasach cały nasz biznes mamy zawsze przy sobie. Smartfon czy tablet pełnią rolę naszego asystenta, który jest przy nas, nawet jeżeli oddalamy się od biura o setki kilometrów. Aby jednak wszystko działało sprawnie i bez zarzutów, musimy zaopatrzyć się w Internet mobilny. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić najnowsze notowania na giełdzie, rozkład pociągów czy szybko wyślemy mailem ważny dokument.

Poczta zawsze przy Tobie

Bardzo często nie nadążamy za wszystkimi ważnymi wiadomościami, które pojawiają się na naszych służbowych skrzynkach. Jak często słyszymy od kogoś zdanie: "Wysyłałem ci maila, czytałeś?". Dziennie możemy dostawać nawet kilkadziesiąt listów elektronicznych, które przeczytać musimy. Piszą do nas nasi szefowie, klienci czy współpracownicy. Wniosek jest jeden: czy tego chcemy czy nie, dostęp do skrzynki służbowej jest koniecznością, nie ważne gdzie w danym momencie jesteśmy. A bez Internetu mobilnego w telefonie czy tablecie nie mamy nawet co marzyć o odebraniu maila czy wysłaniu ważnej wiadomości. Bo przecież niejednokrotnie musimy korzystać z naszego mobilnego urządzenia by wysłać pliki czy dokumenty, które w danej chwili ktoś potrzebuje.
Internet w urządzeniach mobilnych pozwala również na stały kontakt z naszymi współpracownikami, dzięki możliwości korzystania z różnego rodzaju komunikatorów.

Aplikacja proAuto.

Aplikacje na wyciągnięcie ręki

Posiadanie smartfona i tabletu z Internetem mobilnym to również możliwość korzystania z setek tysięcy aplikacji mobilnych, które z pewnością ułatwić mogą prowadzenie interesów i usprawnią każdą służbową podróż. W przypadku biznesowego wyjazdu przy pomocy naszego urządzenia podłączonego do sieci jesteśmy w stanie zaplanować dosłownie wszystko i dopiąć konieczne szczegóły. Dzięki aplikacjom podróżniczym sprawdzimy rozkłady jazdy pociągów i kupimy bilety na nasz kurs. Inne aplikacje pozwolą nam wybrać odpowiedni hotel i zarezerwować w nim pokój. Jeszcze inne podpowiedzą do jakiej korporacji taksówkowej zadzwonić po samochód.

Zastanawiacie się jak dużo jest aplikacji mogących pomóc w Waszym biznesie? Zajrzyjcie tutaj! My polecamy Wam aplikację proAuto, służącą do monitoringu, lokalizacji i zarządzania flotą pojazdów w firmie, a także usługę T-MobileCloud. Więcej o niej tutaj.

Notowania na giełdzie i… Pudelek :)

Bardzo często prowadząc interesy czy będąc w podróży służbowej musimy być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z kraju i ze świta. Notowania giełdowe, newsy ze świata gospodarki czy technologii bardzo często okazują się kluczowe w naszej branży. Dlatego tak ważna jest możliwość sprawdzenia w każdej chwili serwisów newsowych, co oczywiście umożliwia połączenie z Internetem w urządzeniu mobilnym.
Ale bądźmy szczerzy… Niejednokrotnie w pociągu chcemy odpocząć od interesów i rozerwać się trochę. Internet to przecież także możliwość obejrzenia filmów na YouTube, sprawdzenia wyników sportowych, zapowiedzi filmowych czy plotek z życia gwiazd.

Mobilny Internet dla firm w T-Mobile teraz bez limitów!

- Wystarczy mieć mobilny internet bez limitów od T-Mobile, a od razu wypływamy na szerokie wody biznesumówi Mateusz Kusznierewicz w radiowym spocie promującym nową ofertę internetu mobilnego w T-Mobile.
W ramach promocyjnej oferty klienci biznesowi T-Mobile otrzymują dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL i 100XL – T-Mobile oferuje odpowiednio 3, 6, 9 a nawet 12 miesięcy dostępu do mobilnego Internetu bez żadnych limitów. Więcej o ofercie znajdziecie tutaj.

Internet w telefonie - czy da się bez niego prowadzić biznes? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Internet jest w Twoim telefonie zawsze tam, gdzie Ty. Szukasz informacji, czekasz na e-mail, licytujesz? Nie musisz już wracać do domu. Aktywuj odpowiedni ryczałt blueconnect z Oferty Promocyjnej "Internet Non-Stop" i przekonaj się sam.Internet w telefonie - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Michalo
28-02-2011 - 11:06:23
Pewnie przez iBOA da radę
  (0)
Odpowiedz
stokrotka
27-02-2011 - 20:32:27
ja chcę to wyłączyć ale nie wiem jak
  (0)
Odpowiedz
Maja
05-12-2010 - 14:36:26
To 9 zł jest na miesiąc, ale usługa uruchamia się automatycznie co miesiąć dopóki są fundusze na koncie. Jeżeli nie ma funduszy usługa czeka na wznowienie po doładowaniu konta (również automatycznie). Można wyłączyć ją dzwoniąc do biura obsługi (konsultanta) lub też do aut. b. o.
  (0)
Odpowiedz
zapłaciłem
05-12-2010 - 12:11:01
kochani zapłaciłem 9 zł za internet w tat tak fonie na jaki okres proszę mi powiedzieć tel.608228771
  (0)
Odpowiedz
marta
16-11-2010 - 12:47:25
Nie wyobrażam sobie życia bez sieci w komórce.
  (0)
Odpowiedz
Wilson
09-11-2010 - 19:17:35
Tak Takowcy mają blueconnect Max. Tutaj trzeba zadeklarować okres trwania umowy co już wyklucza włączenie w to jeszcze prepaidowców, którzy nie podpisują umów.
  (0)
Odpowiedz
puzon
09-11-2010 - 14:10:44
Internet Non-Stop dotyczy tylko użytkowników abonamentowych czy też tych z Tak Taka również?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Może ta fraza brzmi jak hasło reklamowe z komedii o PRL-u, ale trudno się z nią nie zgodzić, szczególnie w dobie smartfonów wprost stworzonych do surfowania po sieci.

Gdy firma dobrze funkcjonuje, liczy się każda minuta. Partnerzy biznesowi w dzisiejszych czasach mogą zareagować zdziwieniem, gdy powiecie im, że na email odpowiecie za dwie godziny, kiedy wrócicie do biura i włączycie laptopa. Klienci mogą być mało wyrozumiali, jeśli każecie im czekać na wycenę projektu lub przesłanie ważnych informacji aż znajdziecie na mieście kafejkę internetową. Szczególnie, że to ostatnie nie jest już obecnie takie łatwe, a korzystanie z obcych komputerów jest niebezpieczne i nieprofesjonalne.

Nie chodzi jednak o to, żeby zawsze mieć przy sobie laptopa czy nawet netbooka z dostępem do mobilnego internetu. Czy też nieustannie wypatrywać miejsc z Wi-Fi. Gdy biegniecie na szybkie spotkanie, spodziewacie się ważnej wiadomości lub po prostu musicie być w kontakcie z osobami z firmy czy klientami, wystarczy internet w telefonie.

Nowoczesne smartfony sprawiają, że odebranie emaila, przejrzenie stron internetowych, zdjęć czy filmów jest tak proste jak wykonanie połączenia. No i telefon zawsze macie przy sobie. Jesteście w stanie uwierzyć, że internet w komórce może was nic nie kosztować?

Wybierając ofertę Firma bez granic, otrzymujecie możliwość nielimitowanych rozmów z numerami T-Mobile w Polsce i na świecie i... bezpłatny internet w telefonie. W taryfie Nowa Firma 1000 zmiana prędkości transmisji danych następuje dopiero 2,5 GB. Zobaczcie, jakie telefony za 1 zł macie do wyboru.

Także w taryfach Pakiet dla Biznesu rozmawiacie za darmo z Polski, dzwoniąc na numery komórkowe T-Mobile w Polsce i na świecie. A internet w telefonie jest oczywiście... gratis.

O ile internet w telefonie może się przydać na co dzień, o tyle jeszcze bardziej docenicie go będąc za granicą. Dzięki usłudze Wszędzie w sieci możecie mieć internet w telefonie w roamingu. Dostęp do serwisów informacyjnych i branżowych w czasie podróży służbowej, dostęp do poczty, prasy, książek... A to wszystko bez spuszczania z oka tego, co w biznesie najważniejsze – kosztów. W ramach usługi Wszędzie tani Internet można kupić pakiety danych, np. 500 MB za 79 zł z tygodniowym okresem ważności.

Dodajmy jeszcze na koniec to, o czym w pracy wspominać nie wypada. Internet w telefonie to także dostęp do portali społecznościowych, galerii zdjęć, filmów czy komunikatorów. Chyba czas znaleźć telefon, który ułatwi surfowanie po sieci...

Fot. Federico Caputo | Dreamstime.com

Internet w telefonie nieodzowny w biznesie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Skorzystaj z nielimitowanej transmisji danych nawet przez 12 miesięcy i wybierz atrakcyjne tablety już od 1 zł - wszystko dzięki nowej ofercie skierowanej do klientów biznesowych.

16 kwietnia wystartowała specjalna promocja, dzięki której otrzymasz dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. Spiesz się, ponieważ oferta aktualna jest tylko do 15 czerwca!

W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL czy 100XL – otrzymacie odpowiednio 3, 6, 9 a nawet 12 miesięcy dostępu do mobilnego Internetu bez żadnych limitów. Po zakończeniu okresu promocyjnego do Waszej dyspozycji będą korzystne pakiety danych przypisanych do poszczególnych taryf blueconnect biznes, tj. od 3 GB do 100 GB.

W ofercie z laptopem lub tabletem pakiet danych do wykorzystania po okresie promocyjnym to 3 GB w taryfie blueconnect biznes S oraz odpowiednio 4, 6 i 12 GB w taryfach blueconnect biznes M, L i XL. W taryfie blueconnect biznes 100XL otrzymacie aż 100 GB transferu w ramach abonamentu.

Ta wyjątkowa oferta nie wiąże się ze zmianami w wysokości abonamentów lub cen urządzeń. Ceny miesięcznego abonamentu zaczynają się już od 15 zł netto w ramach taryfy blueconnect biznes S w opcji bez urządzenia. Za opcję z modemem lub routerem zapłacicie od 20 zł netto miesięcznie, zaś z tabletem lub laptopem - od 30 zł netto. Obecni klienci T-Mobile korzystając z promocji „Super Zestaw Blueconnect dla Firm” otrzymują 10 zł netto zniżki na abonament przy zakupie nowej aktywacji w taryfie M, L, XL i 100XL.  

Oprócz najwyższej jakości i Internetu mobilnego bez limitów, klienci blueconnect biznes w T-Mobile otrzymają także najnowsze urządzenia mobilne, które w wybranych ofertach dostępne będą już od złotówki. Możecie wybierać spośród laptopów, tabletów, modemów, routerów.

Mobilny Internet dla firm w T-Mobile teraz bez limitów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się