Porady

29.06.2015
Jak przenieść kontakty z Windows Phone na Androida?

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli przenosimy się z telefonu z Windows Phone (np. Nokia Lumia bądź Microsoft Lumia) na urządzenie z systemem Android, z pewnością będziemy chcieli przenieść nasze kontakty. Pokazujemy jak szybko i wygodnie to zrobić.

Wygodnym sposobem na przeniesienie naszych kontaktów z telefonu pracującego w systemie Windows Phone na Androida jest skorzystanie z konta Outlook. Osoby, które go używają, mogą pominąć dalsze instrukcje. Jeśli nie posiadamy takiego konta, możemy je szybko założyć.

W tym celu przechodzimy do Kontaktów w naszym telefonie z Windows Phone i przewijając ekran w trybie poziomym (lewo/prawo), znajdujemy opcję Skonfiguruj konto. Wybieramy ją i wskazujemy na kolejnym ekranie Dodaj Konto, a na jeszcze następnym - Konto Microsoft. Nasze kontakty zostaną zsynchronizowane z chmurą Microsoft. Pamiętajmy, by zapewnić w tym czasie naszemu smartfonowi połączenie z internetem. Nie kasujmy również ustawień i danych naszego telefonu przed sprawdzeniem, czy synchronizacja kontaktów na Androidzie się powiodła.

Jak przenieść kontakty z Windows Phone na Androida? - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Fak It
08-12-2015 - 22:37:19
Czyli jw. bez szpiegowania się nie obejdzie :))))))
  (0)
Odpowiedz
Fak It
08-12-2015 - 22:37:17
Czyli jw. bez szpiegowania się nie obejdzie :))))))
  (0)
Odpowiedz
Podziel się