Porady

29.05.2012
Jak rozpocząć korzystanie z nawigacji NaviExpert w LG Swift L3

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nawigacja w telefonie to bardzo przydatna rzecz. Do korzyści płynących z jej używania nie trzeba nikogo przekonywać. Podobnie jest z korzystaniem z niej. Nawigacji NaviExpert, którą znajdziemy na pokładzie smartfonu LG Swift używa się bardzo podobnie jak większości tego aplikacji. Część osób ma jednak mały problem z rozpoczęciem pracy z nieużywanym wcześniej oprogramowaniem.

Jeśli nie utworzyliśmy jeszcze skrótu do tej aplikacji na którymś z ekranów, przechodzimy do menu, w którym znajdują się aplikacje i uruchamiamy NaviExperta.

Po jej uruchomieniu i przeczytaniu informacji klikamy w przycisk Dalej.

Jeśli jesteśmy nowym użytkownikiem nawigacji NaviExpert i nie korzystaliśmy z niej wcześniej, musimy stworzyć swój unikalny identyfikator (ID) i hasło dostępu.

Czekamy chwile na aktywację programu, podczas której aplikacja generuje dla nas unikalne dane rejestracyjne. W wyświetlonym polu podajemy swój adres e-mail, na który informacje te zostaną przesłane. Można je także tradycyjnie zapisać. Warto także przeczytać regulamin korzystania z usługi. Rejestrację trzeba dokończyć w ciągu 7 dni na stronie www.naviexpert.pl.

Następnym krokiem jest akceptacja regulaminu. Warto go oczywiście przedtem uważnie przeczytać.

Czekamy chwile na aktywacje naszego konta oraz pobranie niezbędnych elementow aplikacji - podczas całego procesu niezbędne jest połączenie internetowe (komórkowe lub Wi-Fi). 

Od tego momentu można już korzystać z darmowych usług dostarczanych wraz z nawigacją NaviExpert czyli przeglądania aktualnej mapy Polski z wizualizacją dynamicznych danych o ruchu drogowym, informacji i bieżących remontach i utrudnieniach drogowych oraz wyszukiwania ciekawych miejsc, wydarzeń i adresów. 

Dodatkowo, kupując abonament NaviPlan skorzystać można z nawigacji, samochodowej, pieszej i środkami komunikacji, wytyczania tras omijających korki i inne utrudnienia drogowe, aktualizacji trasy i danych dotyczących ruchu podczas nawigacji oraz ostrzeżeń o fotoradarach, kontrolach drogowych, ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach.

Jak rozpocząć korzystanie z nawigacji NaviExpert w LG Swift L3 - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

patryk
30-10-2012 - 19:55:30
witam ja chiałem się spytać czy ta nawigacja jest darmowa? w tym telefonie
  (13)
Odpowiedz
Podziel się