Do rodziny telefonów Nokia dołączyły pierwsze modele działające w systemie Windows Phone 8. O tym co zmieniło się w samym systemie, oraz jak wpłynęły one na komfort korzystania z telefonu opowiadał Radosław Sejda.

Zacznijmy od zmian, które wpływają na komfort podczas korzystania z urządzeń marki Nokia, np. modelu Nokia Lumia 820 Nowy ekran startowy to znane użytkownikom systemu Windows 8 kafelki. Użytkownicy, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszą wersją systemu na ekranie komputera poczują się tutaj jak w domu. Natomiast nowi użytkownicy szybko docenią jego intuicyjną obsługę.

Zyskaliśmy możliwość korzystania i regulowania wielkości widocznych na ekranie kafelków. To użytkownik decyduje o tym, jakiej wielkości będą. Ekran główny dopasowujemy do naszych, indywidualnych potrzeb. Jeśli nie interesuje nas np. pogoda, zamiast jednego dużego kafelka, możemy go zmniejszyć, ewentualnie zminimalizować do niewielkich rozmiarów ikony. Jeżeli chcemy zmieścić na głównym ekranie startowym większa ilość interesujących nas funkcji, to mamy taką możliwość. Za każdym razem, gdy zmieniamy wielkość kafelków, automatycznie dopasowują one swoją zawartość, do wielkości.

W przypadku systemu Windows Phone 8 mamy możliwość indywidualnego dopasowania ekranu blokady. Jest to ekran, który każdego dnia oglądamy niezliczoną ilość raz. Poza klasyczną tapetą, mogą pojawić się na nim informacje o pogodzie, informacje kalendarzowe, włącznie z godziną, dniem tygodnia i miesiącem. Ewentualnie w tym miejscu możemy zobaczyć pojawiające się na Face Booku wpisy, stopień naładowania baterii. Możemy je dowolnie personalizować. Jeżeli chcemy w tym miejscu mieć dostęp do np. kursu walut czy notowań giełdowych, będziemy mieli do nich błyskawiczny dostęp.

Windows Phone 8 daje nam możliwość skorzystania z technologii NFC, która ułatwia nam codzienne czynności, np. połączenie telefonu ze słuchawką bluetooth czy głośnikiem.

Do tej pory kiedy chcieliśmy połączyć dwa urządzenia musieliśmy wprowadzać np. hasło, włączać bluetooth w telefonie, a w przypadku głośnika, podpiąć go do telefonu i włączyć. W tej chwili wystarczy włączyć muzykę w naszym urządzeniu, a następnie dotknąć do głośnika i automatycznie muzyka przełączy nam się na głośnik. Dotykając ponownie wyłączy nam się i powróci do telefonu. Nie wymaga to żadnej konfiguracji, wszystko odbywa się automatycznie poprzez zbliżenie do siebie dwóch urządzeń.

Zmianie uległ także sposób przesyłania danych pomiędzy telefonami. Zbliżając do siebie dwa modele telefonów Nokia z systemem Windows Phone 8, w naszym wypadku Nokia Lumia 820, możemy przesłać zdjęcie z jednego telefonu do drugiego. Nie ma potrzeby wykonania żadnej dodatkowej czynności.

Bezprzewodowe ładowanie to jedna z unikatowych rzeczy, które Nokia wprowadziła do swojego smartfonu z systemem Windows Phone 8. W końcu to na co czekaliśmy od wielu lat stało się faktem. Aby naładować baterię naszego telefonu, nie potrzebujemy już używać kabla. Działa to w bardzo prosty sposób. Jedyne co musimy zrobić to postawić/położyć urządzenie na ładowarce. Oczywiście mamy w telefonie także klasyczne złącze microUSB, więc jeśli mamy również możliwość naładowania telefonu w klasyczny sposób.

Uzyskaliśmy możliwość sprzętowego zaszyfrowania danych telefonu. Sprzętowe zaszyfrowanie telefonu, to nic innego jak taka technologia, która uniemożliwia nam dostanie się do jego zawartości. Jeżeli mamy wrażliwe dane w naszych urządzeniach, to są one w pełni bezpieczne, nawet jeśli ten telefon zgubimy lub zostanie nam skradziony. Po pierwsze telefon, który zgubimy możemy zablokować tak, żeby nikt nie miał do niego dostępu. Ewentualnie możemy go całkowicie wyczyścić, czyli wszystkie dane, które są w tym telefonie są niedostępne dla użytkownika. W momencie, kiedy zakupimy sobie kolejne urządzenie możemy przywrócić wszystkie utracone wraz ze starym modelem dane, np. kontakty, kalendarz, notatki, zdjęcia, które pobierzemy ze SkyDrive. Kopie są naszych danych są tworzone przez telefon automatycznie.

Bezprzewodowe ładowanie to jedna z unikatowych rzeczy, które Nokia wprowadziła do swojego smartfonu z systemem Windows Phone 8. Służy do niego np. taka, prosta w swojej formie ładowarka.

W przypadku wyświetlacza, mamy możliwość korzystania z niego nie tylko przy użyciu palca. Bardzo czuły ekran, pozwoli nam na bezproblemową obsługę zarówno w rękawiczce, paznokciem czy długopisem.

Mapy Nokia stały się podstawą całego ekosystemu Windows 8. Czyli bez względu na to jakie urządzenie Windows będziesz miał to wszędzie tam będą pracowały mapy Nokia. Mamy możliwość pobrania całej mapy do pamięci naszego urządzenia, a to oznacza, że możemy z niej korzystać całkowicie bez połączenia z internetem. będąc np. za granicą. Oprócz klasycznych map, użytkownicy znajdą tutaj także plany centrów handlowych czy metra. Weźmy np. plan Arkadii. Widzimy cały plan centrum handlowego. Co więcej możemy sobie wybrać to piętro, które nas interesuje i odszukać konkretny sklep. Ewentualnie skorzystać z katalogu, sklepów które tam się znajdują. Wykorzystując mapy i ich dane zyskaliśmy możliwość odnalezienia się w miejscu, w którym np. jesteśmy po raz pierwszy. lub szukamy konkretnego punktu, sklepu, biura czy urzędu. Funkcja Noka miasto w obiektywie to połączenie tej całe bazy mapowej z aparatem. Po parowaniu kompasu w naszych urządzeniu (szybkiej konfiguracji, dzięki której nasz telefon zostanie zlokalizowany w konkretnym miejscu) kierujemy nasz aparat w interesującym nas kierunku. Otrzymujemy możliwość naniesienia listy konkretnych miejsc na obraz z aparatu.

Większość z nas posiada w domu tzw. trzeci ekran, czyli telewizor. Dzięki integracji smartfonu z Windows Phone 8 z konsolą Xbox 360 zyskaliśmy możliwość połączenia obu urządzeń ze sobą i zdalnego sterowania konsolą przy pomocy naszego telefonu. Za pomocą konta Xbox live łączymy smartfon z konsola. W ten sposób na ekranie naszego telewizora możemy oglądać zdjęcia czy filmy które na nim posiadamy. Możemy również korzystając z przeglądarki Internet Explorer w wersji 10 przeglądać strony internetowe.

Nokia Lumia 820 z Windows Phone 8 - odkryj jej możliwości - opinie i komentarze (9)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

komiwojager
18-08-2013 - 12:55:26
Kiedy dacie aktualizacją WP 8 Amber ?????
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-08-2013 - 11:21:19
Jak tylko taka aktualizacja się pojawi, z pewnością poinformujemy o tym na łamach naszego serwisu. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
grzesiu
13-08-2013 - 13:33:28
Jak w tym telefonie ustawić dzwonek taki jaki mi sie podoba ?
  (0)
Odpowiedz
klops5
15-01-2013 - 15:41:38
Proszę o odpowiedź - kiedy w końcu w T-mobile będzie dostępna Lumia 820 ? Na mój egzemplarz czekam juz miesiąc. Chyba jest to lekkie przegięcie
  (0)
Odpowiedz
elmo
10-01-2013 - 16:04:17
Dziękuję za odpowiedź, (a o kabel pytałem , ponieważ na filmie widać zwisający kabel z telefonu prowadzący gdzieś pod biurko).
  (1)
Odpowiedz
elmo
10-01-2013 - 15:36:14
.. ale telepatycznie się łączy? Inaczej zadam pytanie Jak łączy się aplikacja z konsolą (kabel, wifi, bt, czy internet). pzdr.
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-01-2013 - 15:59:51
Elmo, łączy się bez kabla - przez Bluetooth. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
elmo
10-01-2013 - 15:22:54
Konsoli tutaj nie widac - w jaki sposob telefon łączy sie z konsola?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-01-2013 - 15:28:02
Elmo, Lumia łączy się z konsolą Xbox za pomocą aplikacji Xbox live, która znajduje się w telefonie. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Fiński koncern pracuje prawdopodobnie nad smartfonem z najnowszym systemem Microsoftu na pokładzie.

Niektórzy mogli się czuć zawiedzeni, gdy jakiś czas temu Microsoft poinformował oficjalnie, że Nokie Lumie, które pracują pod kontrolą Windows Phone 7.5 nie otrzymają aktualizacji do Windows Phone 8. Z myślą o tych smartfonach przygotowano Windows Phone 7.8. Ósemkę zobaczymy prawdopodobnie na innym modelu Finów...

Będzie to być może Nokia Lumia 1001, która została wykryta dzięki narzędziu dla developerów Device Application Acces. Pozwala ono twórcom aplikacji lokalizować znajdujące się w pobliżu urządzenia Nokii.

Oczywiście nie mamy co liczyć na to, że Nokia potwierdzi, że pracuje nad modelem z Windows Phone 8. Serwis TechCrunch pokusił się nawet o stwierdzenie, że być może pracownik Nokii z poczuciem humoru chciał spłatać ciekawskim figla, zmieniając nazwę jednego z urządzeń.

Z drugiej strony Nokia z dużym prawdopodobieństwem szykuje coś z najnowszym systemem Microsoftu, z którym na razie jest związana na dobre i złe.

Źródło: TechCrunch

Będzie Nokia Lumia 1001 z Windows Phone 8? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Fiński smartfon, który podbije serca użytkowników. Lumia 820 jest świetnie zbudowana i pracuje bez zająknięcia.

 • Design
  9
 • Aplikacje
  8
 • Bateria
  7
 • Łatwość obsługi
  9
 • Funkcjonalność
  9
 • Design
  8.375
 • Aplikacje
  7.875
 • Bateria
  5
 • Łatwość obsługi
  7.75
 • Funkcjonalność
  8.25

+ Plusy

 • wysoka jakość wykonania
 • doskonały wyświetlacz
 • prostota obsługi
 • gniazdo microSD

- Minusy

 • 160 g wagi, to dzisiaj całkiem sporo

Lumia 820 to dowód na to, że fiński producent bardzo dba o design i jakość wykonania. Telefon umieszczono w estetyczny pudełku, które rozpakowuje się z przyjemnością. A potem bierzemy w dłoń nową Lumię i od razu mamy świadomość obcowania z wysokiej klasy dopracowanym produktem. Nokia budzi zaufanie wysoką jakością budowy, dobrymi materiałami i ogólnym “feelingiem”. Na prawym boku urządzenia znajdziemy regulatory głośności, poniżej przycisk włączania/blokady, a jeszcze niżej - włącznik migawki aparatu. Wszystkie przyciski są dobrze umiejscowione i używa się ich intuicyjnie. Na górnej krawędzi telefonu znajdziemy gniazdo słuchawkowe, a na dolnej - gniazdo ładowania micro USB.  4,3-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 800x480 pikseli zapewnia wspaniałą kolorystykę. Na tylnej obudowie znajdziemy obiektyw Carl Zeiss za którym kryje się 8-megapikselowa matryca aparatu.

Lumia 820 obsługuje ładowanie bezprzewodowe - po zaopatrzeniu się w dodatkową ładowarkę nie będziemy musieli podłączać telefonu kablem do ładowarki - wystarczy położyć go na miękkiej poduszeczce urządzenia ładującego. Sprytne i wygodne. Jeszce jedną ciekawostką jest ekran, który bez problemu obsłużymy w cienkich bawełnianych rękawiczkach. Nokia zlikwidowała w ten sposób jedną bolączek użytkowników smartfonów - nieprzyjemność związaną z obsługą telefonu zimą, gdy jesteśmy na zewnątrz. To dobrze, że wbudowane 8 GB pamięci wewnętrznej możemy rozbudować o maksymalnie 32 GB na karcie microSD. Jest też technologia NFC.

Siłą napędową Lumii 820 jest szybki dwurdzeniowy procesor Snapdragon taktowany zegarem 1,5 GHZ, a za grafikę odpowiada nowoczesny układ Adreno 225. Do tego gigabajt pamięci RAM. Niewątpliwie, najnowsza Lumia nie ustępuje w tej dziedzinie konkurencji. Windows Phone 8 również w poprzednich wersjach udowadniał, że dobra optymalizacja zapewnia wysoką prędkość działania, nawet na wolniejszych telefonach. W przypadku szybkiej Lumii 820 system działa z rewelacyjną płynnością.

Na tylnej obudowie znajdziemy obiektyw Carl Zeiss za którym kryje się 8-megapikselowa matryca aparatu.

Jeszce jedną ciekawostką jest ekran, który bez problemu obsłużymy w cienkich bawełnianych rękawiczkach. Nokia zlikwidowała w ten sposób jedną bolączek użytkowników smartfonów - nieprzyjemność związaną z obsługą telefonu zimą, gdy jesteśmy na zewnątrz.

Sam system jest bardzo prosty w obsłudze i można się go szybko nauczyć. “Kafelkowy” układ ekranu głównego jest intuicyjny i sprawia, że mamy bezpośredni dostęp do najważniejszych rzeczy. Kafle możemy przestawiać według własnego uznania, wystarczy przytrzymać palec na kafelku, który chcemy przenieść. Możemy też dodawać do ekranu głównego ulubione aplikacje. Co więcej, możemy je również zmniejszać, przez co zyskamy do nich wygodniejszy dostęp - nie trzeba przewijać ekranu w dół. Dużo mówi się o niewielkiej dostępności aplikacji w sklepie Windows Phone, ale prawda jest taka, że przybywa ich z każdym dniem - również tych polskich - i podejrzewamy, że wkrótce zagadnienie będzie nieaktualne.

Szybko i wygodnie działa przeglądarka internetowa Lumii, czyli Internet Explorer 10 w wersji mobilnej. Domyślnie wyszukiwaniem zajmuje się Bing, ale możemy zamienić go na zdecydowanie bardziej popularnego w naszym kraju Google. Nie ma problemu z przyczepieniem wybranej strony internetowej jako kafelka na ekranie głównym.

8-megapikselowy aparat z obiektywem Carl Zeiss to poważny zawodnik w swojej dziedzinie. Robi zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i nagrywa wideo w jakości HD (1080p). Zdjęcia wykonane Lumią oferują dobrą kolorystykę, a funkcja Smart Shoot pozwala wykonać 5 zdjęć, z których następnie możemy wybrać najlepsze ujęcia - tak by stworzyć jak najbardziej udane zdjęcia. Przydatne, gdy robimy zdjęcie kilku osobom - możemy potem wybrać najatrakcyjniejsze pozy dla każdego z osobna i “skleić” w jedno idealne zdjęcie. Aparat bardzo dobrze radzi sobie w marnych warunkach oświetleniowych, co jest zasługą technologii wypracowanej przez Nokię na tym polu. Zdjęcia możemy automatycznie wgrywać do chmury SkyDrive, dzięki czemu nie trzeba ich będzie zgrywać kablem do komputera - bo już na nim będą.

Osoby wykorzystujące telefon do pracy z pewnością ucieszą się z faktu, że Lumia 820 ma pełne wersje programów Office i Outlook. Ten pierwszy umożliwia tworzenie i edytowanie dokumentów Worda, Excela czy PowerPointa. I, oczywiście, ich automatyczną synchronizację we wspomnianej już microsoftowej chmurze SkyDrive.

Szybko i wygodnie działa przeglądarka internetowa Lumii, czyli Internet Explorer 10 w wersji mobilnej. Domyślnie wyszukiwaniem zajmuje się Bing, ale możemy zamienić go na zdecydowanie bardziej popularnego w naszym kraju Google.

Miłym uzupełnieniem jest darmowa nawigacja samochodowa oraz Mapy Nokii, które działają podobnie jak nawigacja - w trybie offline (przydatne gdy jesteśmy zagranicą).

Ciekawy dodatek, to aplikacja Nokia Miasto w obiektywie. Po jej uruchomieniu na obraz z kamery zostaną nałożone wirtualne wizytówki - restauracji, banków, czy innych oznaczonych na mapie miejsc. Bardzo przydatne, gdy jesteśmy w obcym mieście i chcemy sprawdzić co jest w okolicy. Po tapnięciu wizytówki otrzymujemy informacje o dokładnej lokalizacji na mapie i dane kontaktowe. Z kolei opcja kącik dziecięcy umożliwia wybranie konkretnych aplikacji, których (i tylko tych) będą mogły używać dzieci, jeśli chcemy im dać telefon “do zabawy”. Trzeba przyznać, że ta opcja może uchronić nas przed nieszczęściami i dzięki niej w spokoju możemy powierzyć dziecku telefon.

Nokia stworzyła doskonały smartfon, którego używa się z przyjemnością. Prostota interfejsu, wysoka jakość budowy i bogate wyposażenie przemawiają za tym, by Nokia była poważnym kandydatem przy naszym wyborze. W bogatym dziś świecie smartfonów propozycja Nokii jest oryginalna - fińska firma ma dużo do zaoferowania, a Lumię warto wziąć do ręki, chwilę poużywać i zobaczyć jak ciekawie została pomyślana, jak sprawnie działa.

Co znajdziecie w pudełku?

 • telefon,
 • akumulator,
 • ładowarka + kabel USB
 • zestaw słuchawkowy
Informacje ogólne Zwiń/Rozwiń
Producent Nokia
Model Lumia 820
System 850/900/1800/1900
Pamięć zewnętrzna microSD max. 32 GB
Pamięć wewnętrzna 8 GB, 1 GB RAM
Standardowy akumulator 1650mAh
Maksymalny czas rozmów* [min] do 840 (2G)/480 (3G)
Maksymalny czas czuwania* [godz] do 330
Wymiary [mm] 123,8 x 68,5 x 9,9
Waga [g] 160g
UMTS tak
System operacyjny Windows Phone
Procesor Dwurdzeniowy 1,5GHz

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji tego telefonu!</em></p>

<p><em>Nokia Lumia 820 jest wyposażona m.in w funkcję Nokia Miasto!</em></p>

<p><em>Zobaczcie na czym polega funkcja Smart Shoot, w którą Nokia Lumia 820 także jest wyposażona!</em></p>

<p><em>Zobaczcie nasz poradnik poświęcony Windows Phone 8!</em></p>

Lumia 820 – świetny smartfon od Nokii z Windows Phone 8 - opinie i komentarze (44)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
lubieLumie
18-08-2014 - 13:16:53
Ocena: 9/10
Świetny telefon z dobrym systemem, ale niestety olewanym przez niektórych developerów, przez co brakuje jeszcze kilku apek, ale powoli sie to zmienia. Co do 820 po za masą, która jest dość spora, ale to zależy co kto lubi- mi pasuje, czuję, że ja w dłoni trzymam- i baterią- ta jest za mała do tego smartfona- jest bardzo ok.
  (0)
Odpowiedz
Caroline
02-01-2014 - 21:54:47
Witam Mam telefon na abonament i co jeśli chodzi o wymianę wyświetlacza kto ponosi koszty naprawy ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
04-01-2014 - 19:07:36
Koszty naprawy ponowi właściciel smartfonu, a wiec Abonent.
  (0)
Odpowiedz
Denise
18-01-2014 - 10:33:15
@ Redakcja T-Mobile - Ale dopóki smartfon jest na gwarancji, to chyba nie właściciel? A właściwie, to smartfon nie jest tak całkiem mój, ponieważ chyba przez 15 miesięcy spłacam raty za niego, które mam wyszczególnione w abonamencie. W takim razie właścicielem jest jakoby T-mobile? To tak jak kupię pralkę, a nie spłacę rat, to bank może mi ją zabrać... albo komornik? chyba dobrze rozumię?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-01-2014 - 14:03:17
Dopóki smartfon jest na gwarancji i ulegnie uszkodzeniu nie z winy jego użytkownika, to można naprawić go lub wymienić na nowy, jednak gdy z winy użytkownika - on ponosi koszty naprawy.
  (0)
Odpowiedz
Denise
18-01-2014 - 10:23:30
@Caroline - Mam Nokie Lumie 820 od listopada 2013 r, dopłacałam ok. 100,00 zł przy przedłużaniu umowy, mam super abonament 60,00 zł 500 minut do wszystkich + internet 1 Gb, przy podpisywaniu umowy ubezpieczyłam telefon, za co płacę 10,00 zł mies. przy abonamencie = 70 zł.W razie kradzieży telefony dostaję nowy aparat, ale płacę jakiś procent ceny sama , nie pamiętam czy 6% czy 10%. Przy uszkodzeniu wyświetlacza z mojej winy, też wymieniają mi, a ja płacę za to też te 6 lub 10 %. Jestem spokojna, o nic się nie boję, a już raz telefon spadł mi na kostkę brukową na ulicy ( bardzo ostra) i kompletnie nic a nic mu się nie stało :) Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z tego, że wyświetlacz jest bardzo czuły, w związku z czym łatwo jest przesuwać opcje.Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
rsad
11-12-2013 - 07:46:05
Od wczoraj kalendarz Google przestawia mi o godzinę utworzone wydarzenia. Wpisuję coś np. na 8:00, klikam zapisz i po chwili z godziny 8:00 robi się 7:00. Znajomy z Lumią 625 ma ten sam problem, tylko on tak miał od początku. U mnie w Lumii 820 przez 3 miesiące działało normalnie, a teraz przestało :( Co jest przyczyną? Czyżby Microsoft próbował wykopać Google? Kalendarz z Hotmaila działa poprawnie.
  (0)
Odpowiedz
np19
16-11-2013 - 16:42:13
dlaczego nie działa mi internet z pakietu w tym telefonie tylko z wifi?! co mam zrobić?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-11-2013 - 18:23:56
Zapraszamy do odwiedzenia salony lub kontakt z Biurem Obsługi Abonenta! Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
Denise
18-01-2014 - 10:28:59
@np19 - bo trzeba go włączyć : ustawienia- sieć komórkowa - transmisja danych ( kliknąć na to, żeby się otworzyło) - kliknąć "włącz" i już działa :)
  (0)
Odpowiedz
marks
03-10-2013 - 01:00:57
Nowe Lumie w T-mobile oznaczają ze będzie można wybrać świetna Lumie 1020 lub 925 w bardzo drogim abonamencie albo wybrać gorszy model jak 520 czy 625 w innym abonamencie. Osoby, które płacą abonament ok 80 zł bedę musiały do modelu 1020 lub 925 dopłacić bajońska sume. Większość pewnie nie dopłaci i skusi sie na słabszy model Lumi... Dzięki czemu wpływy będa większe. Niby że siec nieograniczonych możliwości a wybór telefonu mocno ograniczony
  (0)
Odpowiedz
swids
29-09-2013 - 00:01:16
Czy można liczyć na jakąś Lumię oprócz 520 w ofercie T-Mobile ?? Może ktoś wreszcie odpowie ???
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 11:30:40
Do końca roku do naszej oferty trafią jeszcze Nokia Lumia 1020, 925, 515 i 625. Pozdrawiamy.
  (5)
Odpowiedz
mamka
24-09-2013 - 08:40:18
Witam, czy Lumia 820 bedzie dostępna jeszcze w T-mobile ?
  (0)
Odpowiedz
Wasyl73
23-09-2013 - 00:11:37
Mam pytanie czy Lumia 820 lub 920 bedzie dostępna jeszcze w T-mobile ?
  (0)
Odpowiedz
Marks
20-09-2013 - 03:22:08
Mam pytanie czy Lumia 820 bedzie dostępna jeszcze w T-mobile ? Bardzo zdziwiło mnie to ze nagle została usunięta z oferty
  (0)
Odpowiedz
R.R.
13-09-2013 - 17:05:04
Chce przedłużyć umowę pragnę kupić Lumie 820 , i nie wiem jak się sprawuje . Proszę więcej informacji od użytkowników. Chciałbym poznać również ceny abonamentu . Czekam na odpowiedz . Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
krzysiek50
12-09-2013 - 20:48:40
Z tego co widzę na chwilę obecną Lumia 820 nie jest dostępna w sprzedaży w T-mobile. Czy jest jeszcze szansa że będzie dostępna w T-mobile?
  (0)
Odpowiedz
komiwojager
11-08-2013 - 19:32:53
Ocena: 8/10
Telefon z bajecznie prostą obsługą, bardzo szybko reaguje w odróżnieniu od poprzednika na androidzie, wspaniałe firmowe aplikacje Nokii ALE.... czuć jego sporą wagę, bateria naładowana przy małym obciążeniu aparatu / włączone oszczędzanie, wyłączone WI-FI i inne prądożerne :)/ wytrzymuje do góra 24 godzin i to na G2. Droga redakcjo KIEDY AKTUALIZACJA AMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
hihihih
26-06-2013 - 15:08:09
Ocena: 8/10
wszystko ok, prócz baterii
  (1)
Odpowiedz
Filipo5
25-06-2013 - 19:49:48
Kiedy będą dostępne inne kolory obudowy , a nie tylko czarny ?
  (1)
Odpowiedz
agnieszka
21-06-2013 - 14:51:17
Widzę,że z przodu jest kamerka. Czy służy ona do wideo rozmów, czy do robienia zdjęć przodem?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-06-2013 - 14:56:54
Agnieszko, z przedniej kamery można korzystać do wideo-rozmów. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
wp. ♥
30-05-2013 - 13:41:11
Ocena: 10/10
swietny telefon ! ♥
  (1)
Odpowiedz
skarb
02-02-2013 - 20:41:04
Ocena: 6/10
bateria słaba, i trudny w spersonalizowaniu dzwięków :( sms alarm itp
  (9)
Odpowiedz
Lolek
30-01-2013 - 08:38:18
przyłączam się do pytania Shreqa - kiedy będziecie mieli lumię 820 w kolorach innych niż czerń ???
  (3)
Odpowiedz
schreq
21-01-2013 - 21:00:31
kiedy będzie dostępna w pełnej gamie kolorów bo w innych krajach jest już od paru miesięcy więc jak dbacie o nas ?
  (2)
Odpowiedz
ocynk
17-01-2013 - 19:31:25
Ocena: 9/10
Bardzo fajny smartfon oraz świetne aplikacje Noki.
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-01-2013 - 12:25:34
Ocynk, a może napiszesz o nim coś jeszcze? :-) Co podoba Ci się w nim najbardziej? Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
klops5
17-01-2013 - 13:39:24
Kiedy w końcu będzie dostępna Lumia 820 w praktyce w T-mobile. Na papierze jest już dwa miesiące a w rzeczywistości BRAK. Ja czekam już ponad miesiąc i co chwilę słyszę że już w przyszłym tygodniu. Czekam do końca styxcznia i zmieniam sieć. Pozdrowienia
  (2)
Odpowiedz
Lumialess
06-01-2013 - 20:50:57
Kiedy można się spodziewać dostępności usługi MyWallet w Lumii 820? I przy okazji - dlaczego MyWallet jest dostępne na tak niewielkiej liczbie telefonów wyposażonych w NFC?
  (0)
Odpowiedz
acm
02-01-2013 - 13:06:43
Mam pytanie, gdzie w Warszawie można zdobyć Lumię 820 w kolorze niebieskim, jak do tej pory wszystkie salony które obdzwoniłam mają podpisaną umowę na zakup czarnych lub białych. Nie interesuje mnie dodatkowy zakup kolorowej obudowy na allegro. Czy nokie Lumia 820 w kolorze to tylko czysta teoria?!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-01-2013 - 09:34:45
acm, na dzień dzisiejszy telefon z obudową w kolorze niebieskim nie jest dostępny w naszej ofercie. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
annka
30-12-2012 - 00:16:09
Dzień dobry, czy Lumia 820 dostępna jest w abonamencie Rodzina 110 w salonach w Łodzi ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-12-2012 - 19:05:21
Jako Redakcji T-Mobile Trendy nie posiadamy wiadomości na temat wyposażenia salonów w Łodzi. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
sisunia12345
29-12-2012 - 21:54:27
A Nokia Lumia 820 ma bluetooth i czy można wysyłać przez bluetooth do innych???
  (1)
Odpowiedz
l820
29-12-2012 - 10:57:04
Czy nokia lumia 820 stanieje do okresu letniego w 2013 roku ?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-12-2012 - 18:26:22
l820, niestety nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
kamiliusz
27-12-2012 - 22:43:03
a jakie kolory sa dostepne w waszej ofercie?
  (0)
Odpowiedz
Nokia12
26-12-2012 - 19:38:56
Ile koszuje Nokia lumia 820 w ofercie MIX?
  (3)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-12-2012 - 20:51:16
Na chwilę obecną nie oferujemy tego modelu telefonu w ofertach MIX. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
Mrblue
26-12-2012 - 17:20:37
Ocena: 8/10
Dla mnie fajny i dobry.
  (1)
Odpowiedz
PLI52KA
17-12-2012 - 21:07:43
Dodatkowa karta pamięci i konkurentem jest w dobrej cenie HTC Windows Phone 8S.
  (10)
Odpowiedz
huberto1234
17-12-2012 - 17:37:29
Ocena: 1/10
lepszy samsung
  (25)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Mamy pierwszą oficjalną zapowiedź smartfonu Nokii po przejęciu jej smartfonowego biznesu przez Microsoft. Zobaczcie specyfikację.

Kojarzycie być może model Nokia Lumia 520. To nie tylko najpopularniejszy smartfon z Windows Phone, ale także z Windows w ogóle. Nokia Lumia 525 to jego następca. Czy godny, ocenicie po specyfikacji.

Smartfon posiada 4-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (233 ppi). Za jego wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8227 o częstotliwości taktowania 1 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Nad całością czuwa Windows Phone 8.

Nokia Lumia 525 posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki kartom microSD o kolejne 64 GB. Jest także 5-megapikselowy aparat główny. Bateria ma pojemność 1430 mAh i pozwala na ponad 10 godzin rozmów w 3G i ponad 16 godzin w 2G. Wymiary obudowy wynoszą 119,9 x 64 x 9,9 mm, a całość waży 124 gramy.

Źródło: Engadget

Nokia Lumia 525: budżetowiec z Windows Phone 8 (wideo) - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Mentos
04-03-2014 - 20:25:39
Czy wiadomo kiedy będzie on dośtepny w ofercie t-mobile?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
05-03-2014 - 12:23:19
Na to pytanie na razie nie możemy udzielić odpowiedzi. Proszę śledzić nowości w naszej ofercie, o których informujemy w dziale Technewsy. Pozdrawiamy.
  (4)
Odpowiedz
derssatt
17-03-2014 - 14:05:26
@ Redakcja T-Mobile Trendy - co to za odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-03-2014 - 14:07:04
Na obecną chwilę nie mamy informacji o dostępności tego konkretnego modelu w ofercie. Pozdrawiamy.
  (3)
Odpowiedz
derssatt
08-04-2014 - 12:19:07
@ Redakcja T-Mobile Trendy - wiadomo już coś
  (0)
Odpowiedz
derssatt
29-05-2014 - 10:56:37
są jakieś wieści czy nie
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-05-2014 - 13:52:26
W tym momencie nie mamy w planach tego modelu. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się