Poczta mailowa, głosowa, dobry telefon, przy okazji odtwarzanie multimediów, te funkcje ma każdy smartfon i to funkcje na naprawdę dobrym poziomie. Ale jakie funkcje ma Nokia? Chodzi o te, których nie mają inne smartfony, i które być może zadecydują o tym, że właśnie smartfon z serii Lumia, okaże się najlepszy.

Silną stroną smartfonów z rodziny Lumia może być wgrany pakiet Office 2010, czyli dokładnie ten, który większość użytkowników ma na swoich komputerach. Co ważne, rozwiązanie jest od razu zainstalowane. Po kupieniu urządzenia nie trzeba martwić się skąd tego Office wziąć, gdzie go kupić, do którego sklepu się udać. Jest to preinstalowane, tak więc od razu po kupieniu telefonu, po uruchomieniu, można od razu korzystać z pełnych dobrodziejstw pakietu Office 2010.

Na telefonach z rodziny Lumia mamy do czynienia z bardzo rozbudowanym pakietem Excel. Możemy przeglądać dokumenty, możemy również tworzyć nowe, jeżeli mamy potrzebę stworzenia jakiegoś szybkiego rozliczenia. Nawet tabele przestawne są obsługiwane. Więc nie ma problemu, takie rzeczy można zrobić. Łącznie z PowerPointem, którego możemy edytować i dokumentami Word, gdzie też jest możliwość stworzenia nowego od podstaw.

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy pracuje się dla szefa wyposażonego w telefon Nokia Lumia i trzeba przesłać mu dokument. Szef powinien nanieść jak najszybciej poprawki na ten dokument i odesłać go z powrotem.  Do tej pory przeważnie odbywało się to przy pomocy maila, czyli musieliśmy przesłać komuś dokument, on musiał go poprawić na swoim urządzeniu, a następnie przesłać nam te zmiany, których dokonał. W tej chwili mamy usługę, która jest zintegrowana z naszym pakietem MS Office, czyli jest to usługa SkyDrive, który jest rozbudowaną wersją chmury. Ponieważ chmurę kojarzymy, jako miejsce, w którym możemy przechowywać pliki. Czyli zostawić tam plik i wrócić do tego pliku z innego urządzenia. Tutaj poza samym przechowywaniem, mamy również możliwość edytowania tych plików.

Warsztaty "Najnowsze smartfony bez tajemnic" w formie webowej odbyły się po raz pierwszy w T-Mobile. Czas wykorzystany na prezentacje pozwolił zaprezentować najciekawsze rozwiązania związane ze smartfonami, a na czacie widzowie mogli uzyskać bardziej szczegółowe odpowiedzi. Cześć pytań była bardzo ogólna, pytano o dostępność danych modeli lub przybliżony termin udostepnienia aktualizacji. Widzowie zadawali także bardzo szczegółowe pytania związane z nawigacją oraz poszczególnymi funkcjami pakietu Office w urządzeniach z systemem Windows Phone. Warsztaty zbiegły się z wprowadzeniem do oferty przez T-Mobile najnowszego urządzenia firmy Apple iPhone 5. W związku z tym duża cześć pytań dotyczyła tego modelu. Zarówno prezentacje jak i sam czat zostały dobrze przyjęte co tylko utwierdza Nas że jest to dobry kierunek komunikacji z Naszymi klientami. Ireneusz Cichocki (T-Mobile)

Co więc zrobić, gdy chcemy udostępnić plik, aby ktoś inny dokonał na nim zmian? Wystarczy, że przytrzymamy dłużej na tym pliku palec. Następnie mam opcję „udostępnij”. I pamiętajmy, że ten plik nie znajduje się w moim telefonie, tylko gdzieś tam w chmurze. Mogę wysłać ten plik i zdecydować co druga osoba z nim zrobi. Czy można go tylko przeglądać, czy można go również edytować. Ponieważ chcielibyśmy, aby druga strona zedytowała ten plik, wybieram taką właśnie opcję. Następnie przy pomocy programu outlook, który również tutaj mamy wbudowany możemy wysłać ten plik do drugiej osoby. Mamy informację, że użytkownik udostępnia plik. Następnie dodajemy do kogo chcemy ten plik wysłać, i wysyłamy tą informację.

Jeśli ten plik zajmowałby np. 50 MB, to nie dochodzi do zapchania skrzynki. Zapisanie zmian w pliku znajdującym się w chmurze powoduje, że druga strona ma automatycznie dostęp do aktualnej wersji pliku.

Nokia Lumia 900 posiada preinstalowany pakiet Office 2010.

Ale nie tylko pracą człowiek żyje. Do tej pracy przecież trzeba jakoś dojechać. To też jest bardzo istotne ponieważ od wielu lat rozwijana jest usługa nawigacyjna Nokii, która znajduje się także w smartfoanch z rodziny Lumia. Jest ona darmowa. Bez gwiazdek, bez haczyków, bez ukrytych kosztów. Tak jak w przypadku Office to jest o tyle bardzo istotne, że użytkownik chce mieć wszystko od razu. Nie musi się zastanawiać gdzie to pobrać, gdzie to znaleźć. Od razu po uruchomieniu telefonu, mamy dostęp do usługi, która nazywa się Nokia Nawigacja, która daje nam możliwość korzystania z nawigacji na terenie całego świata.

Zanim wyjedziesz, siedząc przy swoim biurku przy komputerze, wybierasz sobie cele podróży, być może Rzym, Neapol i z aplikacji, którą masz na telefonie po prostu ściągasz mapy, które będą ci potrzebne. Tą wybraną mapę, którą potrzebuję mogę sobie pobrać, cały czas nieodpłatnie, bo nawigacja pamiętajmy jest darmowa, do naszego urządzenia. Jedyne co użytkownik musi zrobić, to musi uruchomić sobie program do nawigacji. Możemy pobrać sobie dowolną mapę do naszego smartfona. Mamy opcję zarządzaj mapami, gdzie z listy mogę pobrać jeden z ok. 200 krajów, do którego będę podróżował.

Nokia Lumia dla biznesu: Office, SkyDrive i nawigacja - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nokia jest znana z wzorcowej i darmowej nawigacji w swoich komórkach. Warto więc przyjrzeć się rozwiązaniu, której już wkrótce zadebiutuje także w Polsce. Usłudze Nawigacja i Mapy w Nokii Lumia 800 z Windows Phone.

Ile razy byście się nie zetknęli z krytyką Symbiana, jest jeden element, którego nawet tzw. hejterzy Nokii się nie czepiają – nawigacji.

Ostatnia odsłona tej darmowej i bardzo udanej usługi, jest dostępna w smartfonach Nokii z Windows Phone. Spodziewamy się ich polskiej premiery niedługo po nowym roku, więc nie zaszkodzi przyjrzeć się temu, co oferują dla tych osób, które często i dużo podróżują.

Nawigacja od Nokii w Windows Phone oferuje tak naprawdę trzy usługi – dla zmotoryzowanych, dla piechurów, oraz nawigacja dla osób poruszających się transportem miejskim. Podobnie jak znany z Symbiana pakiet Ovi Mapy (ostatnio przemianowany na Nokia Mapy), aplikacja dla smartfonów z mobilnymi okienkami pozwala na załadowanie map do pamięci. W efekcie oszczędzamy na transferach danych. Takie rozwiązanie odróżnia usługę Nokii choćby od popularnych Map Google dla Androida.

Druga usługa to Mapy – działające na Windows Phone jako odrębna aplikacja informacyjna. Pozwala ona lokalizować interesujące nas wydarzenia w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy. Znajdziemy tam wszystko – od informacji o punktach handlowych, po restauracje i plany koncertów. Ważne, że informacje mogą aktualizować sami użytkownicy. Obejmują one nie tylko samo info na temat interesującego nas miejsca, ale także ceny i godziny, kiedy będziemy mogli je odwiedzić. Podobnie jak Nawigacja, Mapy są darmowe.

Fot/Źródło: Nokia

Nawigacja w Nokiach z Windows Phone. Co nowego? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nokia potwierdziła termin premiery dla smartfonów Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920. Najnowsze słuchawki fińskiego producenta trafią na rynek w listopadzie.

Jeśli czekacie na jeden z dwóch nowo zapowiedzianych smartfonów od Nokii, to mamy dla was wiadomość, która powinna was zainteresować.

Fiński producent potwierdził, że Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920 zadebiutują na europejskim rynku w listopadzie tego roku, czyli już po oficjalnej premierze systemu operacyjnego Windows 8.

Krajami, w których nowe Lumie mają być dostępne w pierwszej kolejności, są Niemcy oraz Włochy. Niewykluczone jednak, że w tym samym terminie smartfony trafią też do innych europejskich krajów.

Nokia Lumia 920 i Nokia Lumia 820 to nowe, zapowiedziane na początku września smartfony Nokii. I pierwsze działające pod kontrolą systemu Windows 8. Więcej na ich temat można przeczytać tutaj oraz tutaj.

Fot. Nokia

Nokia Lumia 820 i 920: premiera w listopadzie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Znana i ceniona przez użytkowników seria smartfonów Nokii poszerzyła się o nowy model. Sprawdzamy jak Nokia Lumia 625 sprawuje się w codziennym użytkowaniu.

 • Design
  9
 • Aplikacje
  8
 • Bateria
  7
 • Łatwość obsługi
  9
 • Funkcjonalność
  9
 • Design
  8.285714285
 • Aplikacje
  7.428571428
 • Bateria
  8
 • Łatwość obsługi
  8.285714285
 • Funkcjonalność
  7.714285714

+ Plusy

 • bardzo dobra jakość wykonania i materiałów
 • wysoka wydajność
 • łatwość obsługi
 • bardzo czuły na dotyk ekran
 • dobra jakość zdjęć

- Minusy

 • przeciętna rozdzielczość ekranu

Przystępna cenowo nowa Nokia Lumia 625 jest swoistym pomostem pomiędzy nieco droższym modelem 720 a testowaną przez nas niedawno Lumią 520. To także znacznie udoskonalona następczyni cenionego i często wybieranego przez użytkowników modelu 620.

Design Lumii 625 jasno nawiązuje do cieszącej się uznaniem na całym świecie serii smartfonów. Znajdziemy tu wszystko to z czego znana jest Nokia – elegancki, nieco minimalistyczny design, lekkość formy, świetną jakość wykonania i dobrej jakości materiały.

Przednia część smartfonu zdominowana jest przez dotykowy ekran. W stosunku do poprzedniczki znacznie zwiększono jego rozmiar. Teraz zamiast 3,8 cala jest to aż 4,7 cala w dodatku wykonane w znacznie nowocześniejszej niż wcześniej technologii IPS (analogiczną konstrukcję znajdziemy także na pokładzie testowanej przez nas niedawno Nokii Lumii 520). Rozdzielczość ekranu pozostawiono bez zmian – w dalszym ciągu jest to 800 x 480 pikseli. Nowy, większy ekran przed zarysowaniami chroni szkło Corning Gorilla Glass 2. Zmiany te definitywnie wyszły nowej Nokii na dobre. Obraz na ekranie jest bardzo czytelny i ostry a kolory nasycone. Co więcej dzięki nowoczesnej technologii czerń jest niemal doskonale... czarna! Zadbano także o wysoki współczynnik kontrastu oraz wysoką jasność. Dzięki autorskim rozwiązaniom Nokii świetnie sprawuje się on nie tylko w pomieszczeniach ale także nawet w dość ostrym słońcu.

Ekran ten ma jeszcze jedną zaletę. Dzięki bardzo dużej wrażliwości na dotyk z powodzeniem można obsługiwać go w rękawiczkach. Podczas nadchodzącej wielkimi krokami zimy z pewnością wielu użytkowników Nokii doceni tę możliwość.

Nokia Lumia 625 to bardzo dobry smartfon, co więcej oferowany w bardzo dobrej cenie. Oferuje wszystko to, do czego zdążyła przyzwyczaić nas Nokia – prosty ale efektowny design, wysoką jakość wykonania, sprawne działanie i przyjazny dla użytkownika system operacyjny. Model ten powinien przypaść do gustu nie tylko początkującym ale i bardziej zaawansowanym użytkownikom smartfonów.

Po ekranem znalazły się typowe dla Lumii trzy dotykowe przyciski, obsługujące funkcje (od lewej) cofnij, ekran główny oraz wyszukiwanie. Sterowanie głośnością, blokadę ekranu oraz specjalny klawisz sprzętowy, przyporządkowany domyślnie do aparatu cyfrowego znajdziemy na prawej krawędzi jej obudowy. Ten ostatni działa identycznie jak w fotograficznej Nokii Lumii 1020 – ma dwie pozycje (pierwsza służ do ostrzenia) a jego dłuższe przytrzymanie włącza aparat. Fizyczne przyciski są błyszczące i efektownie kontrastują z matowym panelem, w którym są umieszczone.

Dolną część zarezerwowano na uniwersalne złącze micro USB. Gniazdo służące do podłączenia zestawu słuchawkowego znajduje się u góry smartfonu. Sloty na kartę SIM oraz kartę pamięci micro SD o maksymalnej pojemności 64 GB umieszczono pod zdejmowanym tylnym panelem. Element ten jest wymienny – wybierać można spośród 5 atrakcyjnych kolorów. Zdejmuje się go podobnie jak ma to miejsce w modelu 520 – trzeba go lekko podważyć wykorzystując zaokrąglenie krawędzi.

Z tyłu Nokii dominuje obiektyw aparatu cyfrowego. Wyposażono go w 5-megapikselową matrycę, autofokus oraz lampę błyskową. Fotografowanie uprzyjemnia wspomniany już wcześniej dwustopniowy fizyczny spust migawki, aplikacja znana ze stricte fotograficznej Nokii Lumii 1020 – Nokia Smart Cam oraz jasny obiektyw (f/2.4) o ogniskowej 28 mm. Z efektów współpracy wszystkich tych elementów możemy być zadowoleni. Jak na swoją klasę cenową Nokia wykonuje naprawdę dobre zdjęcia a dodatkowo rejestrować można wideo w standardzie Full HD 1080p.

O płynną pracę dobrze zoptymalizowanego systemu operacyjnego jakim jest Windows Phone 8 dba Qualcomm Snapdragon S4 – dwurdzeniowy procesor, identyczny jak w droższych modelach tej marki, ale nieco niżej taktowany. W Lumii 625 pracuje z częstotliwością 1,2 GHz. Ma on do dyspozycji 512 MB pamięci RAM. Na dane przeznaczono w sumie 8 GB. Dodatkowe 7 GB dostajemy w chmurze, a kolejne 64 GB zmieścić można na karcie pamięci. Wydajne podzespoły nie mają jednak zbyt dużego apetytu na energię – dość napisać, że maksymalny czas gotowości Lumii 625 wynosi aż 23 dni.

Na takiej konfiguracji sprzętowej Windows Phone 8 pracuje bardzo płynie. System dobrze zoptymalizowano, co znacząco wpływa na komfort użytkowania Nokii. Wszystko działa bardzo sprawnie a do dyspozycji mamy intuicyjny, efektowny i co najważniejsze łatwy w obsłudze interfejs Metro UI. Dodatkowo wszystkie podstawowe ustawienia są w łatwo dostępne a podstawowe czynności takie jak konfiguracja konta pocztowego czy mediów społecznościowych – niezwykle proste.

Wśród fabrycznie zainstalowanych aplikacji znajdziemy między innymi świetnie sprawującą się, darmowa nawigację HERE (HERE Maps i HERE Drive), elektroniczny Portfel, pakiet Office a nawet opisywany przy okazji Nokii Lumii 1020 Kinograf. Do dyspozycji mamy także standard DLNA, dzięki któremu Multimedia można wyświetlać za pośrednictwem konsoli Xbox, telewizora, odtwarzacza Blu-ray lub komputera PC.

Podsumowując, Nokia Lumia 625 to bardzo dobry smartfon, co więcej oferowany w bardzo dobrej cenie. Oferuje wszystko to, do czego zdążyła przyzwyczaić nas Nokia – prosty ale efektowny design, wysoką jakość wykonania, sprawne działanie i przyjazny dla użytkownika system operacyjny. Model ten powinien przypaść do gustu nie tylko początkującym ale i bardziej zaawansowanym użytkownikom smartfonów.

Co znajdziemy w pudełku?

 • telefon,
 • akumulator,
 • ładowarka + kabel USB,
 • zestaw słuchawkowy,
 • dokumentacja
Informacje ogólne  
Producent Nokia
Model Lumia 625
System 850/900/1800/1900
Pamięć zewnętrzna tak
Pamięć wewnętrzna 8 GB
Standardowy akumulator 2000 mAh
Maksymalny czas rozmów* [min] 1440
Maksymalny czas czuwania* [godz] 552
Wymiary [mm] 133.3 x 72.3 x 9.2
Waga [g] 159
UMTS tak
System operacyjny Windows Phone 8
Procesor dwurdzeniowy 1.2 GHz

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji Nokii Lumii 625!</em></p>

Nokia Lumia 625 – naprawdę duży ekran! - opinie i komentarze (52)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Timmy
01-09-2016 - 01:34:38
I study here
  (0)
Odpowiedz
Eblanned
01-09-2016 - 01:34:36
very best job
  (0)
Odpowiedz
Stephan
01-09-2016 - 01:34:33
I enjoy travelling
  (0)
Odpowiedz
Kidrock
01-09-2016 - 01:34:31
Which year are you in?
  (0)
Odpowiedz
Darryl
01-09-2016 - 01:34:29
I was made redundant two months ago
  (0)
Odpowiedz
Dorsey
01-09-2016 - 01:34:26
Which team do you support?
  (0)
Odpowiedz
Weston
01-09-2016 - 01:34:23
I love the theatre
  (0)
Odpowiedz
Lyman
01-09-2016 - 01:34:21
Can I use your phone?
  (0)
Odpowiedz
Luciano
01-09-2016 - 01:34:19
I'm at Liverpool University
  (0)
Odpowiedz
Walton
01-09-2016 - 01:34:16
What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas?
  (0)
Odpowiedz
Jessie
31-08-2016 - 12:28:22
How many weeks' holiday a year are there?
  (0)
Odpowiedz
Lazaro
31-08-2016 - 12:28:19
Pleased to meet you
  (0)
Odpowiedz
Delbert
31-08-2016 - 12:28:15
A book of First Class stamps
  (0)
Odpowiedz
Jamie
31-08-2016 - 12:28:12
What sort of music do you listen to?
  (0)
Odpowiedz
Buster
31-08-2016 - 12:28:10
A law firm
  (0)
Odpowiedz
Aiden
31-08-2016 - 12:28:07
I came here to study
  (0)
Odpowiedz
Johnny
31-08-2016 - 12:28:04
A First Class stamp
  (0)
Odpowiedz
Sydney
31-08-2016 - 12:27:56
Withdraw cash
  (0)
Odpowiedz
grajek86
14-09-2014 - 09:01:26
Ocena: 9/10
Jako telefon biznesowy sprawdza się wzorowo.
  (0)
Odpowiedz
k.p.
03-09-2014 - 21:26:09
Szkoda, że już nie jest dostępna ... Od 2 tygodni poluję w sklepie internetowym, teraz wiem przynajmniej, że traciłem czas. A nowsze modele w tym przedziale cenowym (630 czy 635) są rzeczywiście gorsze - np. brak lampy, przycisków aparatu. Widać że producent tnie koszty na czym się tylko da. No cóż, ja też, podobnie jak Robbed71, po 17 latach z Erą (T-Mobile) coraz częściej myślę o przeprowadzce ... Póki co mam tu 2 abonamenty, 2 na kartę, i duuuży wpływ na kilka abonamentów i kart. A z takim inwentarzem to myślę, że ktoś mnie przygarnie.
  (0)
Odpowiedz
Robbed71
11-08-2014 - 11:03:12
Moje pytanie brzmi czy Lumia 625 będzie jeszcze w ofercie w t-mobile bo od kilku dni nie jest osiągalna w sklepie internetowym. Będę z początkiem września przedłużał umowę i ten telefon najbardziej mi pasuje.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-08-2014 - 15:49:31
Witam. Niestety telefony Nokia Lumia 625 są dostępne do wyczerpania zapasów, a co za tym idzie nie będą już przez nas zamawiane i są powoli wycofywane z ofert. Pozdrawiam.
  (5)
Odpowiedz
Robbed71
18-08-2014 - 20:48:51
@ Konsultant T-Mobile - To wielka szkoda bo sieć idzie w tył i zamawia modele które są gorsze od swoich poprzedników. Nokia 635 nie ma lampy doświetlającej a to duży minus. Zastanowię się nad ofertami innych sieci i jeszcze zobaczę czy przedłużę umowę z t-mobile.
  (0)
Odpowiedz
kinetik
09-06-2014 - 07:17:51
Mam pytanie o pojemność książki adresowej i maksymalną liczbę kontaktów w grupie do której można wysłać sms, ewentualnie o sprawdzoną aplikację, która to ogarnia. Telefon będzie używany w firmie do kontaktu z klientami a ci są już liczeni w tysiącach.
  (0)
Odpowiedz
simpson777
07-05-2014 - 17:49:58
Ocena: 9/10
Super telefon, mogę polecić.
  (0)
Odpowiedz
repcak
20-04-2014 - 12:23:01
Ocena: 9/10
Super telefon polecam
  (0)
Odpowiedz
czarek
18-04-2014 - 23:43:37
Kiedy można się spodziewać dla lumii 625 aktualizacji Windows Phone 8 do Windows Phone 8.1?
  (0)
Odpowiedz
repcak
20-04-2014 - 12:24:11
@czarek - Przez aplikacje previev for developers można aktualizować wersje telefonu ale musisz założyć tam konto . :)
  (0)
Odpowiedz
czarek
22-04-2014 - 07:33:15
@ repcak - Tak wie, ale czy nie stracę wtedy gwarancji? Także może lepiej będzie poczekać trochę dłużej i dostać aktualizację od operatora, stąd jest moje pytanie, kiedy ona będzie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-04-2014 - 14:51:31
Czarku, niestety na dziś nie możemy podać dokładnej daty. Aktualizacja powinna być dostępna latem. Taka informację otrzymaliśmy od Nokii. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Pamapampam.
25-03-2014 - 21:15:03
Ile trzeba dopłacić do telefonu przy przedłużeniu umowy w MIX 25 na 24 doładowania z tańszym telefonem?
  (0)
Odpowiedz
Abonent
25-03-2014 - 21:45:11
@Pamapampam. - Teraz w T-Mobile nie ma już MIX-a z telefonem.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-03-2014 - 11:38:20
Tego modelu nie ma w ofercie Mix. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Jaa.
25-03-2014 - 21:13:55
Ile trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu ?
  (0)
Odpowiedz
repcak
20-04-2014 - 12:25:57
@Jaa. - normalie bez używania to 20 godz a na oszczędzani bateri to 27 godz.
  (0)
Odpowiedz
glad0
18-03-2014 - 15:16:51
Proszę o odpowiedź,jak podłączyć lumię625 do telewizora by oglądać zdjęcia i filmy na ekranie telewizora?
  (0)
Odpowiedz
Zyga1989
18-03-2014 - 11:16:35
Ocena: 5/10
przejdzie w tłumie
  (0)
Odpowiedz
kasike
05-03-2014 - 19:05:39
Mam od paru dni ten telefon w T-mobile, zmieniałam kartę na micro(poprzedni telefon miał dużą kartę) i nie mogę odbierać mms, co może być przyczyną, proszę o pomoc
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-03-2014 - 15:41:25
Trudno nam odnieść się do Twojego problemu bez większej ilości informacji. Skontaktuj się z naszym BOA lub odwiedź salon. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
sebastianSz
17-02-2014 - 18:21:50
Witam, o godzinie 11 odebrałem nokie lumie 625 z nową karta sim , stara karte zdezaktywowałem wysylajac sms-a z trescia A na numer 80996 i doi tej pory nie mam sieci w nowe komórce a stara karta się niezdezaktywowała w starej komórce - w instrukcji pisze że to ma trwać kilkanaście minut !!!! a trwa już7-8 godzin !!! Proszę o pomoc
  (0)
Odpowiedz
hruszcz
07-02-2014 - 09:59:52
Kiedy aktualizacja Lumii 625 do Black - kupowanej w T-mobile?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-02-2014 - 11:50:32
W chwili obecnej trwają testy. Nie możemy na razie potwierdzić kiedy dokładnie będzie aktualizacja do Black w przypadku Nokii Lumii. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
margo84
08-01-2014 - 11:02:52
Ocena: 8/10
Bardzo fajny jak na tą cenę. Spełnił moje oczekiwania.
  (0)
Odpowiedz
Agata
01-01-2014 - 11:32:11
Ocena: 5/10
Błąd - bez połączenia z internetem, transmisją danych nie ma możliwości odbierania i wysyłania mms'ów - dla mnie to olbrzymi błąd. Poza tym telefon jest bardzo fajny, bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje nawet powyżej 3 dni, duży wyświetlacz, brak pikselozy, szybki w działaniu, na razie się nie zawiesza. Zdjęcia natomiast nie wychodzą za ładne .:(
  (0)
Odpowiedz
franek-212
28-12-2013 - 13:21:37
Nokia Lumia 625 – Flagowy niewypał. Dlaczego firmy Microsoft, Nokia, testerzy produktów Nokia, w tym Komputer Świat, sprzedawcy produktów Noki nie informują że telefon Nokia Lumia 625 ma w 70% swoje menu podporządkowane pod konto w Internecie i łączności W-Fi? Jak to się ma do art. 3 Ustawy Konsumenckiej, nakładającej obowiązek pełnej informacji o produkcie, rzekomo obowiązującej w Polsce? Przeglądając internet natknąłem się na test Noki Lumia 625. Testujący stwierdził że telefon doskonale nadaje się dla osób mających problemy ze wzrokiem gdyż na bardzo dużym ekranie można ustawić duże litery. Sprawdziłem w sklepie faktycznie miał duże litery. Po sprawdzeniu w Internecie innych testów, skupionych głównie na phone 8 i ekranie IPS, nic nie wzbudziło mojego niepokoju. Nie udało mi się znaleźć innych niepokojących testówych wpisów. Sprawdziłem skróconą instrukcję obsługi. Zakupiłem Nokię Lumia 625. Po wmontowaniu karty SIM i rozpoczęciu eksploatacji okazało się że 70% telefonu ma zaplecze menu na koncie w Internecie, gromadzenie danych z telefonu, kalendarz i SMS można edytować w Internecie. Do tego celu wymagana jest łączność WiFi z Internetem, której ja nie posiadam. Większość ustawień telefonu można dokonać poprzez konto telefonu w Internecie, na które Microsoft przeznaczył 7 GB dysk. Telefonem bez konta można tylko wykonywać i odbierać rozmowy, odbierać SMS. Ponadto telefon posiada n/w wady: 1. Brak pełnej instrukcji obsługi telefonu, i objaśnień używanych w telefonie określeń, wyrazów, wraz z zakupionym telefonem, oraz brak możliwości ściągnięcia jej z Internetu. Ten telefon jest traktowany jak młotek, którego sposób użytkowania każdy zna, i nie jest potrzebna instrukcja obsługi. 2. Brak instrukcji obsługi (pomocy) w telefonie. 3. Wystające poza obudowę przyciski zasilania i aparatu fotograficznego powodują bardzo częste włączanie aparatu fotograficznego. 4. Brak na klawiaturze strzałek przesuwających kursor uniemożliwia dokonywanie poprawek pisanego tekstu, w przypadku przeoczenia pomyłki trzeba pisać całość od nowa. 5. Ramka zmniejszająca pole pisania sms, jest dla mnie totalną bzdurą. 6. Brak możliwości ustawiania własnych dzwonków rozmów przychodzących, SMS, kalendarz, powiadamianie. 7. Nie działa powiadamianie dźwiękowe kalendarza. Brak informacji o zasadach działania, i możliwości ich znalezienia. 8. Brak opcji „powiedz kto dzwoni”. 9. Brak folderów rozmów i sms przychodzących, wychodzących i innych, tworzy na tym ekranie śmietnik rozmów, sms. 10. Zakupione w sklepie aplikacje uzupełniające oprogramowanie telefonu kalendarz, dyktafon być może inne, wymagają lokalizacji tj stałej łączności Wi-Fi. Gdy brak łączności Wi-fi to ukazuje się komunikat „ Brak połączenia, aplikacja działa z lokalizacją”. 11. Brak możliwości zapisywania fragmentó
  (19)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-12-2013 - 12:41:22
Smartfony wymagają podłączenia do Internetu, aby można było w pełni korzystać z ich możliwości. Bez tego trudno mówić o korzystaniu ze SkyDrive od Microsoftu, ale także o korzystaniu z nawigacji, przeglądaniu stron internetowych, korzystania z poczty, komunikatorów internetowych. Dotyczy to nie tylko Nokii Lumii 625, ale każdego innego smartfonu. Bez tego faktycznie można wykonywać połączenia, wysyłać SMS-y i MMS-y, robić zdjęcia i filmy, grać w gry czy słuchać radia. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
franek-212
08-01-2014 - 18:57:22
@ Redakcja T-Mobile - Odpowiedz wprowadzająca w błąd czytających i przyszłych klientów Noki Lumia 625. Smartfony Nokii dotychczas były samodzielne, samoistne ( N8, N808, symbian). Wszystkie czynności odbywały się w telefonie, a nie w internecie jak Lumii. Internet w nich był dodatkową zabawką , a nie jak w Lumii 625 częścią składową smartfona, bez której smartfon nie jest pełnosprawny. Do Lumi jest potrzebny pakiet internetowy, by była pełnosprawna. W poprzednich nie był potrzebny. Nie dla każdej osoby jest najważniejszy jest internet, i dodatkowy wydatek miesięcznie. Pozdrawiam franek-212.
  (2)
Odpowiedz
Malwina
17-12-2013 - 17:53:50
Ważnie!!! Jak wyciągnąć kartę microSIM z tego telefonu!!! Nie ma w instrukcji, w internecie nie ma, a karta mocno siedzi!
  (0)
Odpowiedz
dan
06-12-2013 - 18:47:41
Jak dobrze że T-Mobile nie jest jedynym operatorem na rynku. Po 10-ciu latach współpracy ze względu na nową ofertę będę musiał przenieść nr do innego operatora ponieważ jego propozycja jest dla mnie bardziej korzystna.
  (1)
Odpowiedz
Nati
01-12-2013 - 19:46:11
Ocena: 10/10
oferta jest dostępna w mix 25 za 24 msc 849 zł
  (0)
Odpowiedz
jackuss81
13-10-2013 - 20:04:42
Nawet jeśli będzie to nie będzie to tania oferta. Za doładowania będzie się pewnie płaciło 50 zł miesięcznie minimum. No i sam telefon nie będzie tani
  (3)
Odpowiedz
Filipo
13-10-2013 - 18:33:33
Czy Lumia będzie dostępna w mixie ? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ !
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się