Chcielibyście mieć telefon stacjonarny, który świetnie uzupełni to, co dają wam telefony komórkowe i posłuży całej rodzinie? Odpowiedzią jest Taryfa Domowa.

Są takie chwile, gdy, oprócz telefonów komórkowych, przydałby się także telefon stacjonarny, z którego mogłaby korzystać cała rodzina – także dzieci, które są jeszcze zbyt małe, aby stać się posiadaczami własnych komórek. A przecież mają już swoich przyjaciół, z którymi chciałyby porozmawiać przez telefon, ukochanych dziadków, do których lubią dzwonić.

Idealnym rozwiązaniem może okazać się Nowa Taryfa Domowa – optymalny telefon stacjonarny dla całej rodziny z niskim abonamentem i dużym pakietem minut na rozmowy ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce.

Można wybrać jedną z dwóch opcji abonamentowych – za 29 zł, gdzie w abonament wliczonych jest 150 minut oraz za 39 zł, gdzie abonent otrzymuje 500 minut na rozmowy z krajowymi numerami stacjonarnymi. Klienci T-Mobile za każdy z abonamentów płacą jeszcze o 10 zł mniej.

Nowa Taryfa Domowa to także telefon, posiadający wszystkie zalety dobrze znanego telefonu stacjonarnego i całkowicie pozbawiony jego wad. Nie wymaga instalacji i podłączania kabli, bo działa bez gniazdka. Nie ma obawy, że, jak kiedyś, trzeba będzie dopasowywać ustawienie mebli w domu pod kątem miejsca, gdzie znajduje się telefon oraz upychać za listwami nieestetyczne kable.

Telefon stacjonarny od T-Mobile można ustawić w dowolnym miejscu w domu i używać w promieniu minimum 500 metrów. To dobra wiadomość dla właścicieli dużych domów z ogrodami i tych, którzy chętnie gawędzą przez telefon w czasie rytualnego wieczornego spaceru z psem.

To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek. Nowa Taryfa Domowa to telefon, któremu niestraszne przeprowadzki. Jeżeli więc należycie do ludzi, którzy lubią zmieniać nie tylko ustawienie mebli i kolor ścian, ale od czasu do czasu także dzielnicę albo nawet miasto – telefon stacjonarny może wam w tych przeprowadzkach towarzyszyć.

Możecie go zabrać ze sobą także na wakacyjny wyjazd czy do letniej samotni, gdzie lubicie spędzać wakacje. Wystarczy wówczas zmienić strefę domową. W przypadku, gdy strefa domowa leży w tej samej strefie numeracyjnej (ten sam numer kierunkowy), co poprzednia, stacjonarny numer telefonu pozostaje bez zmian.

Warto dodać, że telefon w ofercie Taryfa Domowa działa w zasięgu sieci T-Mobile, dlatego można z niego korzystać nawet tam, gdzie tradycyjna telefonia stacjonarna nie jest jeszcze dostępna

Ponadto w standardzie dostępnych jest wiele przydatnych usług, jak: poczta głosowa i przekierowanie do niej, prezentacja numeru rozmówcy, ukrywanie prezentacji własnego numeru, zastrzeżenie numeru, SMS głosowy.

Aby stać się posiadaczem telefonu stacjonarnego od T-Mobile, wystarczy udać się do najbliższego punktu sprzedaży naszej sieci. Do podpisania umowy wystarczy dowód osobisty, a telefon dostaje się od ręki.

Decydując się na Taryfę Domową, klient otrzymuje kartę SIM z numerem stacjonarnym, podobną do tej, której używa się w telefonach komórkowych. Dlatego jako aparat stacjonarny można wykorzystać dowolny telefon komórkowy, jednak jego numer będzie numerem stacjonarnym.

Można także zdecydować się na kupno nowego telefonu. Do wyboru mamy kilka modeli, w tym Emporia Talk Premium, wygodną w obsłudze także dla osób starszych.

Fot. Ron Chapple Studios | Dreamstime.com

Nowa Taryfa Domowa – rodzinny telefon stacjonarny - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

olry
09-01-2015 - 15:29:45
To chyba propozycja dla idiotów. Bo za te pieniądze kupię telefon komórkowy plus doładowanie lub abonament i korzystam w całym kraju i świecie a nie 500 m od domu. A jak emeryt pojedzie do miasta to już poza strefą i ZERO łączności
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Marzy Wam się telefon ze wszystkimi zaletami numeru stacjonarnego, a jednocześnie pozbawiony jego wad? Taryfa Domowa to idealne rozwiązanie dla wybrednych marzycieli.

Są takie miejsca i sytuacje, w których telefon stacjonarny sprawdza się lepiej niż komórka lub stanowi świetne uzupełnienie posiadanych przez domowników urządzeń mobilnych.

Gdy w domu mieszkają starsze osoby, niemające ochoty na posiadanie własnego telefonu komórkowego, telefon stacjonarny jest strzałem w dziesiątkę. Podobnie, gdy nasze pociechy są jeszcze zbyt małe, aby stać się posiadaczami komórki, a zdarza im się dzwonić do kolegów lub rozmawiać przez telefon z dziadkami czy innymi członkami rodziny.

Jednak wielu z nas telefon stacjonarny kojarzy się z pewnymi niedogodnościami. Gniazdko założone raz na zawsze przez montera lub ciągnące się po domu nieestetyczne kable to największe bolączki posiadaczy telefonów stacjonarnych. Jeżeli dodać do tego formalności związane z przenosinami numeru w przypadku przeprowadzki do innego mieszkania, naprawdę można się zniechęcić.

A gdyby tak móc zapomnieć o wszystkich niedogodnościach? Wówczas telefon stacjonarny miałby w oczach abonentów same zalety. Wygląda na to, że Taryfa Domowa to idealny telefon stacjonarny. Przyjrzyjmy się jego zaletom.

Przede wszystkim żadnych gniazdek i kabli. Już nie musimy przy każdym przemeblowaniu rozważać problemu ukrycia kabli i tego, gdzie teraz postawimy telefon. Możemy umieścić go w dowolnie wybranym miejscu w domu i używać w promieniu minimum 500 metrów od tego miejsca. Nawet właściciele dużych domów z ogrodami nie muszą się martwić o zasięg. A gdy abonent zamierza przenieść się gdzieś na dłużej, np. spędzić wakacje na działce, może zabrać telefon stacjonarny ze sobą i zmienić strefę domową telefonicznie w ciągu kilku minut.

A jeśli chcemy przenieść telefon stacjonarny do T-Mobile i korzystać z dotychczasowego numeru, to wystarczy, że poinformujemy o tym pracownika w najbliższym sklepie T-Mobile. W ten sposób wszelkie formalności związane z przeniesieniem naszego numeru zostaną załatwione szybko i sprawnie już bez naszego udziału.

Kolejna zaleta związana jest z tym, co dla niemal każdego jest kluczowe przy wyborze oferty firmy telekomunikacyjnej – z pieniędzmi. Opłata aktywacyjna wynosi symboliczną złotówkę, a podpisanie umowy następuje od ręki. W sklepie T-Mobile otrzymujemy nowy aparat telefoniczny z dołączoną do niego kartą SIM i tymczasowym numerem telefonu. Oznacza to, że od momentu przyjechania do domu dzwonić możemy praktycznie natychmiast, zaraz po ustawieniu strefy domowej.

Jak tu się nie dać skusić? Szczególnie, że przed nami długie jesienne i zimowe wieczory, które najlepiej spędza się w domowych pieleszach, a rodzina często rozpierzchnięta po świecie.

Telefon stacjonarny bez gniazdka i kabli - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

pomyslowy_wedrowiec
03-11-2010 - 12:50:09
już chyba w każdym domu, w każdej wiosce jest zasięg dla telefonów stacjonarnych.. chociaż pewnie bym się zdziwił ;) są też i tacy, którzy przed zasięgiem i innymi udogodnieniami tego typu po prostu uciekają.
  (0)
Odpowiedz
tnwpz
02-11-2010 - 12:41:58
@pomyslowy_wedrowiec - o ile ma się zasięg w domu :) No, ale jakimś totalnym ekstremum w dzisiejszych czasach jest brak zasięgu na zamieszkanych terenach.
  (0)
Odpowiedz
pomyslowy_wedrowiec
28-10-2010 - 16:09:22
Po pierwsze nie gubią zasięgu i jeśli korzystasz z niego w domu to jesteś pozbawiony zakłóceń dźwiękowych z zewnątrz, jak to bywa na ulicy.
  (0)
Odpowiedz
wywietrznik
27-10-2010 - 16:54:07
Ja osobiście mam wrażenie, że jakość połączeń stacjonarnych jest o wiele lepsza niż komórkowych. Dlatego wolę domowe telefony niż komórki.
  (0)
Odpowiedz
pomyslowy_wedrowiec
27-10-2010 - 15:20:15
Sam mam czasem ochotę rzucić komórką w kąt, albo po prostu wyłączyć i schować do szuflady. Rzeczywiście idą jesienne i długie zimowe wieczory, które dobrze spędza się ze słuchawką w ręku i głosem lubianej przez nas osoby w uchu. Do domu taki abonament to świetny pomysł, za 39 zł gada się praktycznie do woli, a jak ktoś dzwoni na komórkę albo za granicę to też ma cenowy raj, bo tylko 29gr/min.
  (0)
Odpowiedz
tnwpz
26-10-2010 - 17:16:30
Jest jeszcze jedna zaleta, dla której ja osobiście rozważam zamontowanie sobie w domu telefonu stacjonarnego - połączenia przychodzące. Bez względu na sieć osoby dzwoniącej, zazwyczaj minuty w różnych pakietach można wykorzystać na połączenia do właśnie sieci rodzimej i na stacjonarne. Jeśli ktoś chce do mnie zadzwonić, a nie chce dodatkowo płacić, to może to zrobić na stacjonarny bez względu na to w jakiej sieci ma telefon.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasza oferta na telefon stacjonarny - "Nowa Taryfa Domowa" - została uznana przez tygodnik "Komputer Świat" jako najlepsza!

"Komputer Świat", jeden z najbardziej znanych i prestiżowych magazynów o tematyce komputerowej w Polsce przeprowadził porównanie, z którego wyniknąć miało, z której firmy telekomunikacyjnej najlepiej skorzystać w sytuacji, kiedy zdecydować się chcemy na ofertę dotyczącą telefonu stacjonarnego.

Magazyn przygotował wyliczenia dla wybranych ofert operatorów, zaś autor wziął pod uwagę jaki faktycznie zapłacimy średni rachunek w wypadku, gdy intensywnie używamy telefonu stacjonarnego, przeciętnie dzwonimy z domowej linii lub korzystamy z niej tylko sporadycznie.

Jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem telefonu stacjonarnego, powinieneś wybrać "Nową Taryfę Domową". Tak radzi "Komputer Świat".

Bardzo miło jest nam poinformować, że to nasza oferta, a więc "Nowa Taryfa Domowa" została wskazana jako najlepsza dla klientów, w szczególności, jeżeli planujemy korzystać z linii domowej bardzo często. Nasza oferta wypada, zdaniem "Komputer Świata", jako najbardziej atrakcyjna.

Tutaj zapoznać się możecie z materiałem, w którym "Komputer Świat" analizuje oferty na telefon stacjonarny.

Korzyści z przystąpienia do Nowej Taryfy Domowej:

  • Opłata miesięczna już od 19 zł dla posiadaczy abonamentowego telefonu komórkowego w naszej sieci.
  • Duża liczba minut do wykorzystania.
  • Bezprzewodowy telefon stacjonarny.
  • Nowi klienci zapłacą za opłatę aktywacyjną zaledwie 1 zł. Tyle samo kosztować ich będzie pierwszy abonament.
  • Jeżeli przeniesiesz swój numer stacjonarny do T-Mobile, lub dokonasz zakupu na www.t-mobile.pl, zarówno opłata aktywacyjna, jak i opłata abonamentowa za pierwszy pełny cykl rozliczeniowy, wyniesie zaledwie 1 zł

"Komputer Świat" poleca Nową Taryfę Domową - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

paveł
04-08-2012 - 23:02:26
wszystko jest ok, dopóki się nie spieprzy i nie umieją naprawić. taki telefon mam od kilku lat i wszystko było spoko, jednak od pięciu dni nie mogę z niego korzystać. cały czas gada w nim, że jestem poza strefą i połączenie nie może być wykonane, że mam wrócić do strefy. nie rozumiem siedzę w domu, nigdzie się nie ruszam, więc o co chodzi. dzwoniłem już kilka razy do biura obsługi i niby zgłosili do działu technicznego, ale przepisowe 60 godzin upłynęło i dalej nic. TAKA OTWARTA NA KLIENTA SIEĆ I CO.....
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W galeriach handlowych nie brakuje już osób, które powoli rozglądają się za świątecznymi prezentami. Z doborem tych ostatnich czasem mamy niemały kłopot. A może by tak wybrać dla rodziców coś zupełnie innego niż zwykle?

Wystarczy, aby prezentem świątecznym dla rodziców była w tym roku, obok dobrej książki, płyty czy ciepłego szala, pożyteczna inspiracja. Weźcie sprawy w swoje ręce i naprowadźcie rodziców na trop jednej z ofert T-Mobile. Pozwoli im to zapłacić dwa razy mniej za telefon stacjonarny i korzystać z prostego w obsłudze, nowoczesnego telefonu. Ale przejdźmy do rzeczy.

Zgodnie z ostatnim raportem Urzędu Komunikacji Elektronicznej, dotyczącym usług telefonii stacjonarnej w Polsce, średnia cena tej usługi to nieco ponad 55 zł. Przejście na Nową Taryfę Domową wiąże się z ogromnymi oszczędnościami. W przypadku, gdyby klient obecnie płacił 50 zł miesięcznie za telefon, a po przejściu do T-Mobile - 20 zł, oszczędzi 30 zł miesięcznie. Daje to 360 zł rocznie na dodatkowe przyjemności przy zachowaniu numeru stacjonarnego, z którego większość jego posiadaczy nie chce rezygnować, nawet gdy posiadają telefony komórkowe.

Nawiązując do tych ostatnich, warto dodać, że dopełnieniem taryfy z telefonem stacjonarnym w T-Mobile jest nowość w naszej ofercie – telefon Alcatel 20.01. To model, który nadaje się na prezent dla rodziców, bo jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także estetycznie wykonany. Duży wyświetlacz i klawisze oraz niewielka waga czynią z niego doskonałego towarzysza rozmów. W naszym artykule możecie przeczytać test Alcatela 20.01.

W Nowej Taryfie Domowej miesięczny koszt usługi zaczyna się już od 19,90 zł. W tej cenie klienci otrzymują 150 minut na połączenia na krajowe numery stacjonarne oraz na numery komórkowe T-Mobile.

Alcatel 20.01

Być może rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że posiadany przez nich numer telefonu stacjonarnego mogą bez problemu przenieść do T-Mobile. Nie wiąże się to z żadną skomplikowaną procedurą – przeniesienie numeru jest bezpłatne i proste, najczęściej wystarcza jedna wizyta w salonie T-Mobile, którego pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami w imieniu klienta.

Numer stacjonarny w Nowej Taryfie Domowej jest telefonem stacjonarnym, jak każdy inny. Oznacza to, że dzwoniące do rodziców osoby będą płacić za połączenia tyle samo, ile płacą dzwoniąc na każdy inny numer stacjonarny w Polsce.

Oprócz dwukrotnie niższej od ceny rynkowej wysokości abonamentu, zaletą telefonu stacjonarnego w T-Mobile jest także sam proces instalacji. Klienci otrzymują kartę SIM, jak w przypadku telefonu komórkowego, a telefon nie wymaga instalacji i podłączania kabli. Nadaje się on do postawienia w dowolnym miejscu w domu i działa w promieniu około 500 metrów od domu.

Aby przedstawić rodzicom zalety telefonu stacjonarnego w T-Mobile, zajrzyjcie na naszą stronę, dzięki której rozwiejecie wszystkie swoje wątpliwości.

<p><em>Zobacz naszą wideo-recenzję Alcatela 20.01!</em></p>

Idealny prezent dla rodziców - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się