Porady

07.11.2014
Ranking TOP5: telefony komórkowe

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pomimo coraz większego postępu na rynku smartfonów, tradycyjne telefony komórkowe mają nadal swoich licznych zwolenników. Zobaczcie nasz ranking komórek!

Na pierwszy ogień mamy propozycję Samsunga. Model GT-S5611 wyróżnia przede wszystkim estetyką wykonania. Króluje plastik, a my w tym telefonie mamy do czynienia z elegancką, metalową obudową. Dodatkowo telefon może pochwalić się  bardzo smukłą obudową o grubości 12,9 mm! Będzie nam się go wygodnie nosiło i trzymało w dłoni. Z wodotrysków mamy na pokładzie aparat 5 Mpix, odtwarzacz MP3 oraz możliwość pobierania aplikacji z Samsung Apps. Bardzo fajny model! 

Alcatel proponuje nam tradycyjny telefon z domieszką smartfonowych bajerów. Stąd dostęp do portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Bardzo mocną stroną tego modelu jest również klawiatura. Klawisze są duże i pisze się na nich bardzo wygodnie. 

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Nokii. Zaczniemy od modelu 220. Model wyposażony został w 2,8-calowy wyświetlacz, dobrze odwzorowujący kolory podczas przeglądania Internetu. Korzystanie z sieci umożliwia Nokia Xpress browser. Są też społecznościówki, a więc Facebook i Twitter. 

Nokia 515 to chyba najmocniejsza pozycja w zestawie tradycyjnych telefonów komórkowych. Już na sam początek urzec może swoich użytkowników obudową. Mamy do czynienia z wysokiej jakości klasy piaskowanego aluminium. Matowa powierzchnia sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni. Kontakt ze znajomymi zapewniają aplikacje społecznościowe i Mail for Exchange. Podobać się może również aparat o rozdzielczości 5 Mpix, a za pomocą którego robić można chociażby zdjęcia z funkcją panoramy. 

Na koniec jeszcze jedna propozycja od Alcatela. Tutaj mamy do czynienia z hybrydą… telefonu komórkowego i stacjonarnego! Możemy go chyba polecić starszym użytkownikom. Dobrze sprawdza się dla nich duży wyświetlacz i jeszcze większe klawisze. Do tego mamy czerwony przycisk SOS, który po naciśnięciu spowoduje wyemitowanie głośnego dźwieku, wysłanie wiadomości z prośbą o pomoc i nawiązanie połączenia z osobą wybrana jako kontakt awaryjny. 

Ranking TOP5: telefony komórkowe - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się