Kto z nas nie ogląda seriali? Przez ostatnie lata naroiło się ich tyle, że brakuje czasu nawet na obejrzenie samych tylko superprodukcji. Można sobie jednak nasze serialowe przygody łatwo uporządkować i tu z pomocą przychodzi aplikacja serwisu TVShow Time.

Aplikacja jest dostępna za darmo i służy przede wszystkim do segregowania seriali, oznaczania obejrzanych odcinków, oceniania i przypominania o kolejnych odcinkach. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliśmy, to na początku należy założyć konto albo zalogować się za pomocą innego serwisu społecznościowego – np. Twittera czy Facebooka.

W ustawieniach aplikacji znajdziemy opcje powiadomień m.in. o nadchodzących odcinkach naszych ulubionych seriali i innych społecznościowych opcjach serwisu.

Pobieraj najlepsze gry i aplikacje - opłaty dodaj do rachunku T-Mobile!

W pierwszej kolejności warto wejść do zakładki Explore i dodać do naszego profilu seriale, które obecnie już oglądamy. W tym miejscu znajdziemy też inne seriale, które są popularne i być może warte naszego zainteresowania.

Każdy z seriali ma swój opis, dane o długości pojedynczego odcinka, informacje o tym kiedy wychodzi i jak jest oceniany przez społeczność.

Co najchętniej oglądaliśmy na YouTube w 2015 roku?

Każdy serial podzielony jest na sezony i odcinki, które możemy oznaczać jako już obejrzane.

To z pewnością pomaga serialowym wyjadaczom w uporządkowaniu tego, co trzeba jeszcze nadrobić.

 

Jeżeli przy opisie danego serialu zainteresuje nas jakiś aktor lub aktorka – aplikacja w miarę możliwości zaciągnie na ich temat informację z Wikipedii.

Jak ściągnąć i ustawić motywy graficzne w najnowszych Samsungach?

W zakładce feed znajdziemy najpopularniejsze zdjęcia wrzucane przez fanów – zwykle są to kadry z serialu, memy i inne śmieszne grafiki. Trzeba jednak uważać, bo wiele z nich może zdradzać fabułę seriali.

W zakładce naszego profilu znajdziemy wszystkie oglądane i obejrzane seriale, ostatnio oglądane i informacje o czasie spędzonym na obejrzenie wszystkich odcinków (przerażające liczby!).

W zakładce calendar znajdują się nachodzące odcinki obserwowanych przez nas seriali. Aplikacja poinformuje nas nawet, jeśli po latach wraca jakiś serial, który nie był długo emitowany.

Star Wars: Galaxy Of Heroes - recenzja

Zakładka To watch to po prostu zbiór seriali, których jeszcze nie zdążyliśmy obejrzeć z sugestiami, od którego odcinka powinniśmy ponowić oglądanie.

W zakładce Activities zobaczymy aktywność naszych znajomych – co ostatnio oglądali, skomentowali lub ocenili. Te same informacje o nas zobaczą inni.

TVShow Time to świetnie wyglądająca aplikacja, która może stanowić centrum zarządzania naszymi serialami. Jeśli oglądacie dużo albo wręcz po kilka jednocześnie – to aplikacja dla Was.

Fot. Fotolia, wł.

TVShow Time - zarządzaj swoimi ulubionymi serialami - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Zobacz smartfony z Androidem w e-sklepie
Podziel się