Telefonia komórkowa stała się podstawą nowoczesnej komunikacji, a zjawisko to dotyczy już praktycznie wszystkich grup społecznych, ekonomicznych i wiekowych. Od dzieci w wieku wczesnoszkolnym po statecznych seniorów – dla większości osób komórka lub smartfon to już wyposażenie, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie.

W przypadku osób starszych stałe pozostawanie w kontakcie z bliskimi jest często szczególnie istotne, na przeszkodzie staje jednak problem z obsługą urządzeń mobilnych, coraz bardziej zaawansowanych technologicznie i wręcz przeładowanych rozmaitymi funkcjami. Na szczęście producenci coraz częściej dostrzegają zróżnicowane potrzeby użytkowników i znalezienie telefonu idealnego dla osoby starszej nie nastręcza już większych trudności.

Poniżej radzimy, jaki telefon dla seniora wybrać, prezentujemy i testujemy ciekawe modele telefonów z klawiaturą, informujemy o nowościach i ofertach promocyjnych skierowanych do osób starszych. Spraw radość rodzicom lub zrób idealny prezent dla babci i dziadka!