Słuchawki douszne, zarówno te przewodowe jak i bezprzewodowe mogą być źródłem różnych kłopotów. Przewody - o ile słuchawki nie są zwinięte i złożone w specjalnym pokrowcu - mają tendencję do supłania się, z kolei jedne i drugi zdarza się czasem zapomnieć zabrać ze sobą. Pewnym sposobem na rozwiązanie tych problemów jest trzymanie słuchawek zawsze razem z iPhonem lub wbudowanie ich w specjalną obudowę ochronną, taką jak Cell Budz.

Cell Budz marki GoTech to specjalna nakładka na iPhone'a, w której zamiast baterii zamknięto słuchawki douszne. Ich kabel zwinięty jest w środku obudowy niczym przewód zasilający w odkurzaczu, a same słuchawki złożone są razem i umieszczone w specjalnej wnęce. Jeśli nabierzemy ochotę na słuchanie muzyki wystarczy wyciągnąć je z obudowy. Zwinięcie kabla jest równie proste - wystarczy pociągnąć za przewód by zwolnić blokadę.

Z drugiej strony umieszczono krótszy, wyciągany kabel z wtyczką mini jack, podłączaną do odpowiedniego gniazda w iPhonie. Jakość dźwięku samych słuchawek zbliżona jest do Ear Podsów od Apple, które znajdują się w zestawie z telefonem. Wbudowany mikrofon pozwala na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych.

Gorąca wyprzedaż w T-Mobile!

Sama obudowa składa się z dwóch części - silikonowej półprzezroczystej skórki nakładanej na iPhone'a, wyposażonej w wycięcia na gniazdo Lightning, gniazdo słuchawkowe, przełącznik wyciszania, aparat i lampę Flash oraz logo Apple na tylnej ściance obudowy. Przyciski kontroli głośności i usypiania są chronione przez silikonową skórkę. iPhone'a z tego typu ochroną umieszcza się we właściwiej nakładce wykonanej z twardego plastiku wykończonego matowo, co poprawia wygodę trzymania jej w dłoni.

Obudowa została dodatkowo wyposażona w specjalną nóżkę pozwalającą ustawić iPhone'a pod pewnym kątem na przykład na blacie biurka. Całość sprawia stosunkowo dobre wrażenie, choć przyczepię się tylko do niezbyt dokładnego umiejscowienia wycięcia w skórce pod aparat i lampę oraz logo. Są to kwestie tylko estetyczne, skórka nie zasłania obiektywu ani lampy, ale jest mniejsza niż odpowiednie wycięcie w nakładce ze słuchawkami. Z kolei okrągłe wycięcie na logo Apple jest w pewnym stopniu przesunięte na bok, wskutek czego jabłko nie znajduje się dokładnie w środku okręgu. 

Obudowa Cell Budz dostępna jest w cenie 49 dolarów. Kompatybilność: iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus.

Cell Budz - obudowa i słuchawki dla iPhone'a w jednym - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najchętniej kupowanymi akcesoriami do smartfonów są karty pamięci, pokrowce, folie ochronne czy ostatnio kijki do selfie nazywane „selfie-stickami”. Są jednak gadżety, które delikatnie mówiąc… zaskakują swoim zastosowaniem. Przed Wami 5 najdziwniejszych akcesoriów do smartfonów:

Belfie Stick

W wielkim uproszczeniu (a może i nawet nie) to po prostu selfie-stick służący do robienia zdjęć pupy. Ten specyficzny kijek do selfie można wyginać w taki sposób, żeby aparat telefonu docierał do trudno dostępnych miejsc. Z jakiego powodu jego twórcy uznali, że najlepszym wykorzystaniem tego kijka będzie robienie zdjęć tylnej części ciała. Patrząc na zdjęcia wrzucane na Instagramie można pomyśleć, że rzeczywiście występuje zapotrzebowanie na taki gadżet.

 

iPotty for iPad

W zestawieniu znajdują się akcesoria do smartfonów, ale uznałem, że dla tego gadżetu warto zrobić wyjątek. Mowa o nocniku ze stojakiem na tablet (iPada). iPotty może być zwykłym siedziskiem z uchwytem na iPada dla Waszej pociechy, ale jak przyjdzie nomen omen potrzeba, to zamienia się ono w nocnik. Uchwyt pozostaje. Z istotniejszych informacji warto nadmienić, że gadżet dodatkowo chroni iPada przed uszkodzeniami i nadaje się dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Wybierz Usługi z Ulgą i oszczędź nawet 50 zł miesięcznie!

Bielizna dla iPhone’a

Jeżeli myśleliście, że nic Was nie zaskoczy – oto bielizna na iPhone’a. Nie spełnia absolutnie żadnej praktycznej funkcji, po prostu „upiększa” telefon, chociaż według opisu producenta „osłania przycisk Home w zabawny sposób”.

 

Smartfonowe spodnie

Zostając jeszcze w temacie odzieży – ktoś wpadł na pomysł spodni ze specjalnym miejscem na smartfona. I nie chodzi tu o zwykłą kieszeń, a miejsce, z poziomu którego mamy stały dostęp do smartfona podczas siedzenia bez konieczności jego nieustannego wyciągania! Prawda, że genialne? Co ciekawe miejsce ze smartfonem można zakryć i zapiąć, zapewniając tym samym dyskrecję. No i taki schowany smartfon raczej nie wypadnie nam na ziemię. Można więc powiedzieć, że jest to przynajmniej praktyczny gadżet.

Najlepsze gry, które przeniesiono z komputerów na smartfony i tablety

Obudowa-ręka

Z jakiegoś powodu w najdziwniejszych gadżetach przodują te dedykowane produktom Apple. Najdziwniejszym z nich jest najprawdopodobniej obudowa, która z tyłu zawiera… otwartą ludzką dłoń. Oczywiście gadżet ten powstał w Japonii i został tam bardzo ciepło przyjęty. Najprawdopodobniej Japończycy uznali go za bardzo… poręczny gadżet.

 

Najdziwniejsze akcesoria dla smartfonów i tabletów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się