Porady, testy czy może trendy? Mamy dla Was zestawienie 10 najczęściej czytanych tekstów opublikowanych na łamach naszego serwisu w mijającym roku. Jakie tematy cieszyły się największym zainteresowaniem?

10. Co zrobić kiedy zawiesi się Wam Nokia Lumia?

Jak widać, Nokia Lumia nie jest wyjątkiem wśród smartfonów i czasem łapie zadyszkę. Ten prosty poradnik pozwala wybudzić urządzenie z chwilowej zadumy.

9. Jak sprawdzić czy mój telefon ma LTE?

Obecność szybkiego internetu w standardzie LTE to już niemal standard, ale żeby być pewnym, że nasz telefon go ma, dobrze wiedzieć jak to sprawdzić.

8. Samsung Galaxy J5 - recenzja

Budżetowa seria smartfonów Samsunga podbiła serca użytkowników, co widać po sporym zainteresowaniu testem modelu J5.

7. iPhone 7 - co wiemy na jego temat

Nowa wersja iPhone’a zawsze rozpala umysły do czerwoności. Nic dziwnego, że taki temat znalazł się w naszym zestawieniu.

6. Samsung Galaxy S7 - co o nim wiemy

Jeszcze na dobre nie ochłonęliśmy po premierze S6, a internet już huczy od plotek o kolejnej odsłonie flagowca Samsunga.

5. Jak zainstalować wtyczkę flash na Androidzie

Problemy z wtyczką flash? Można powiedzieć, że to nic nowego. Okazuje się, że w 2015 roku nasi czytelnicy poszukiwali odpowiedzi na jedno z fundamentalnych pytań.

4. Jak zarządzać Graniem na Czekanie

Jedna z usług T-Mobile odtwarzająca muzykę w trakcie oczekiwania na połączenie jest bardzo popularna i nic dziwnego, że to właśnie o niej chcecie dowiedzieć się jak najwięcej.

3. Karta USIM - trzy w jednym

Karta SIM zapewniająca wsparcie LTE i NFC - artykuł poświęcony tej tematyce znalazł się w pierwszej trójce najczęściej czytanych na łamach naszego serwisu.

2. Samsung Galaxy Grand Prime - recenzja

Zdecydowanie najpopularniejsza ‘słuchawka’ w T-Mobile w mijającym roku. Jak widać, Samsung strzelił w sam środek tarczy.

1. Jak odblokować telefon zablokowany wzorem?

Niekwestionowany zwycięzca. Poradnik omijania blokady smartfonu wzorem okazało się najczęściej czytanym artykułem w 2015 roku na łamach serwisu T-Mobile Trendy. Mamy nadzieję, że wiecie już o tym temacie wszystko!

Fot. Fotolia

To było czytane! TOP 10 artykułów 2015 roku na T-Mobile Trendy - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Czym jest Vine? To platforma, która pozwala na zamieszczanie 6-sekundowych filmików za pomocą własnej aplikacji o tej samej nazwie. Cel? Zaciekawić widza. Sześć sekund wydaje się być niewystarczającą ilością czasu, żeby stworzyć jakikolwiek ciekawy materiał. Nic bardziej mylnego!

Okazało się bowiem, że tak mocno ograniczony czas wymusza na użytkownikach ogromną kreatywność (trochę jak 140 znaków na Twitterze). Vinerzy zaczęli tworzyć całe historie złożone z kilku scen, nierzadko z więcej niż pięciu. Zwykle są to zabawne historyjki, kreatywne materiały, filmiki nagrywane poklatkowo czy ciekawe wykorzystania faktu, że Vine’y się zapętlają.

Popularnych Vinerów jest już bardzo wielu. A jak jest w naszym kraju? Czy są Polacy, których też warto śledzić?

https://vine.co/wittamina

https://vine.co/gatofavorito

https://vine.co/TwojeDiy

https://vine.co/MakeMyPlace

https://vine.co/Codogara

TOP 5 polskich Vinerów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się