Szybki tryb życia i potrzeba stałego dostępu do informacji wymagają posiadania ultramobilnego komputera, który będziemy mogli zabrać wszędzie. Warunki takie spełniają ultrabooki, które zainspirowane zostały przez Intel.

ENIAC, uważany za pierwszy na świecie komputer, ważył 27 ton i zajmował powierzchnię 140 metrów kwadratowych. Jednak od czasu jego skonstruowania (lata 1943-1945) bardzo dużo się zmieniło. Powstały popularne "pecety", a więc komputery osobiste, a także zaczęto tworzyć pierwsze mobilne komputery, które stawały się coraz lżejsze i cieńsze. Jednak wydaje się, że przełom w kwestii mobilności komputerów osiągnięto dopiero teraz. A zawdzięczamy go ultrabookom.

Człowiek w XXI wieku jest niesłychanie mobilny i zależny za razem od najnowszych technologii i dostępu do internetu. Dotyczy to w zasadzie wszystkich ludzi, a wiek przestał być jakimkolwiek wyznacznikiem. Obecność komputera pod ręką pozwala ułatwić nasze życie i sprawić, by było jeszcze bardziej przyjemne. Dla tego też prawdziwym hitem na rynku stają się ultrabooki.

Wszechstronność i wygoda - to najważniejsze cechy ultrabooków, które zawdzięczają je swojej wyjątkowej konstrukcji. Są przede wszystkim cienkie i lekkie, dzięki czemu możemy zabrać ultrabooka wszędzie.

Ultrabook jest na tyle lekki i cienki, że możesz zabrać go ze sobą wszędzie i skorzystać z niego np. podczas oczekiwania na kawę.

Wszechstronność i wygoda - to najważniejsze cechy ultrabooków, które zawdzięczają je swojej wyjątkowej konstrukcji. Są przede wszystkim cienkie i lekkie, dzięki czemu możemy zabrać ultrabooka wszędzie. Grubość obudowy to maksymalnie 18 mm (modele do 14") i 21 mm (modele powyżej 14"). Komputery te są również ultralekkie. Ich waga to zazwyczaj 1-1,5 kg

Dlaczego ultrabook może się Wam podobać?

1. Ultrastylowy - zobacz go, dotknij go, a zrobi na Tobie wrażenie. Nastaw się na zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

2. Ultracienki - grubość obudowy to maksymalnie 18 mm (modele do 14") i 21 mm (modele powyżej 14")

3. Ultralekki - lekki jak piórko - waga ultrabooków to zazwyczaj 1-1,5, kg.

4. Ultrawydajny - mocy przybywaj! Super szybkie procesory Intel Core i3/i5/i7 gwarantują mocne wrażenia.

5. Bezpieczny - każdy Ultrabook jest gotowy do obsługi technologii Intel Anti-Theft. Jeśli Twój ultrabook zostanie skradziony będziesz mógł go zdalnie zablokować.

Dzięki takim rozmiarom mamy możliwość posiadania naszego osobistego asystenta, pomocy w pracy i dostarczyciela rozrywki. Ultrabooki w ciągu dnia zagwarantują stały dostęp do informacji, szybki kontakt ze znajomymi i możliwość natychmiastowego bycia w gotowości do pracy. Z pewnością są to urządzenia, które dostarczają także rozrywkę. Jeżeli czekamy na kawę lub obiad, możemy wyciągnąć z torby nasz ultrabook i dzięki jego możliwościom umilimy sobie czas oczekiwania. Imponujące możliwości urządzeń kwalifikujących się do miana ultrabooka pozwolą Wam zagrać w niejedną grę, dzięki czemu odwrócimy uwagę od burczącego brzucha. W czasie posiłku można zaś skontrolować Facebooka, Google+, Twittera czy inny portal społeczonościowy, który pozwala pozostawać w kontakcie z bliskimi. Dzięki temu nie ominie Was żadne spotkanie bądź impreza.

Ale ultrabook pozwoli także być na bieżąco ze swoją pracą. Obecnie bardzo wiele zawodów wymaga od nas przemieszczania się i jeżdżenia z miejsca na miejsce. Ultrabook, który będziesz mieć zawsze przy sobie, będzie Twoim mobilnym biurem i asystentem w organizacji dnia.

Wymiary ultrabooka nie przysłużyłyby się cechom przenośnym urządzania, gdyby komputer ten nie posiadał dobrej baterii, która sprawia, że możemy korzystać z naszego mobilnego komputera kiedy i jak chcemy. Na szczęście ultrabooki wyposażone są w baterie o długiej żywotności, które pozwalają pracować urządzeniu od 5 do 8 godzin.

Przypominamy Wam, że w naszej ofercie znajdują się 2 ultrabooki: Acer Aspire S3 oraz Asus Zenbook UX21E. Sprawdźcie je!

<p><em>Zobacz jak i gdzie korzystać możecie z ultrabooków!</em></p>

Co to jest ultrabook? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Do naszej oferty wchodzi właśnie kolejny ultrabook! Już od dziś dostępny jest Acer Aspire S3.

Ultrabooki stają coraz większym sukcesem na rynku, zaś ich popularność wzrasta coraz szybciej. Dlatego też nasza sieć nie mogła pozostać wobec tego faktu obojętna. Już na początku lutego do oferty biznesowej wszedł Asus ZENBOOK UX21E. Z dniem dzisiejszym zaś, Klienci indywidualni mogą nabyć ultrabook Acer Aspire S3.

Warto jeszcze przypomnieć, jakie kryteria musi spełniać urządzenie, by być nazwany ultrabookiem:

 • ultralekkie - wagia max. do 1,4 kg
 • ultracienki - grubość max. do 21 mm
 • długa żywotność baterii 5-8 godz.

Acer Aspire S3 posiada dwa dyski i procesor Intel Core i5-2467M.

Acer Aspire S3, w przeciwieństwie do Asus ZENBOOK UX21E, to propozycja dla bardziej wymagających użytkowników. Jego waga to ok. 1,35 kg przy matrycy 13,3" z podświetleniem LED HD. W przeciwieństwie do Asusa mamy do dyspozycji dwa dyski, jeden SSD 20GB, na którym znajdują się pliki systemowe, co pozwala na wybudzenie komputera ze stanu czuwania w ok. 2s a drugi dysk to standardowy dysk o pojemności 320 GB.

Ultrabook od Acer waży zaledwie 1,35 kg.

Pamięć RAM Acera to 4 GB a wszystko zarządzane jest przez procesor Intel Core i5-2467M. Tak jak w przypadku Asusa również w Acerze znajdziemy moduł WiFi pracujący w standardach b/g/n oraz Bluetooth 4.0. Oczywiście jak w każdym komputerze oferowanym przez naszą sieć Acera dostajemy z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows & Home Premium.

 

Ultrabook Acer Aspire S3

Oferta laptopa

blueconnect 129 blueconnect 159 blueconnect 179

Abonament

129 zł 159 zł 179 zł

Abonament dla klientów T-Mobile

119 zł 149 zł 169 zł

Acer Aspire S3

999 zł 299 zł -

Acer Aspire S3 + MS Office 2010

- - 1 zł

Limit danych

10 GB 35 GB 40 GB


Ultrabook Acer Aspire S3 jest już w naszej ofercie! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

marius
23-02-2012 - 12:26:44
piękny, ale drogi... 999zł z abonamentem 129zł?! Chyba przesada? Ty razem lepiej wybrać tablet za 1zł + abonament 99zł.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zakładamy, że czytając ten tekst masz w ręku nowy tablet z Androidem i właśnie przymierzasz się do jego pierwszego uruchomienia. Jesteś początkującym użytkownikiem, masz sporo pytań i obaw. Przejdziemy ten proces razem z tobą.

<p><em>Zapraszamy do zapoznania się z naszą wideo-recenzją tego tabletu! Zobaczcie co potrafi!</em></p>

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej porady związanej z pierwszymi krokami z tabletem Acer.</em></p>

Jestem zielony, kupiłem tablet z Androidem. I co teraz? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Testujemy bardzo lekki, ultramobilny komputer Acera, który w T-Mobile dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie.

 • Design
  6
 • Bateria
  8
 • Ekran
  7
 • Waga
  9
 • Wydajność
  7
 • Funkcjonalność
  7
 • Design
  5
 • Bateria
  5.333333333
 • Ekran
  2.666666666
 • Waga
  8
 • Wydajność
  4
 • Funkcjonalność
  6.333333333

+ Plusy

 • atrakcyjna cena
 • mobilność
 • całkiem dobry ekran
 • niezła wydajność

- Minusy

 • potrafi się nagrzewać

Wydawałoby się, że od komputera za 1 zł nie możemy wymagać zbyt wiele. Tak nie jest! Acer Aspire V5, to urządzenie, które bez problemu spełni nasze podstawowe potrzeby.

Komputer jest przede wszystkim bardzo lekki - waży zaledwie 1,2 kg, co sprawia, że nie będzie stanowił większego obciążenia w naszej torbie czy plecaku. W dodatku, Aspire V5 potrafi pracować do 5,5 godzin na baterii, bez ładowania. Jakość wykonania jest na przyzwoitym poziomie - komputer wykonany został z plastiku i porządnie złożony, dzięki czemu klapa z ekranem chodzi pewnie, nie zaobserwowaliśmy też trzeszczenia czy luźnych elementów. Wygodnie korzysta się z klawiatury, która dzięki całkiem szerokiemu rozstawieniu i standardowej wielkości klawiszy zapewnia komfort pracy niemal jak z dużym laptopem.

Wygodnie korzysta się z klawiatury, która dzięki całkiem szerokiemu rozstawieniu i standardowej wielkości klawiszy zapewnia komfort pracy niemal jak z dużym laptopem.

Podsumowując, Acer Aspire V5 to wyjątkowo niedrogi, dobrze zbudowany i bardzo mobilny komputer. Bogate wyposażenie, całkiem wysoka jak na klasę komputera wydajność i długi czas pracy na baterii zapewniają użytkownikowi dostęp do sieci i podstawowych narzędzi niezależnie od miejsca. Ten komputer sprawdzi się świetnie w podróży, ale też w domu i biurze. Do bardziej wymagających zadań polecamy któryś z większych laptopów dostępnych w ofercie T-Mobile.

Acer ma ekran o przekątnej 11,6 cala, co sprawia że cały komputer ma niewielkie rozmiary. Taki rozmiar ekranu, o rozdzielczości HD (1366 x 768 pikseli) umożliwia wygodną pracę, przeglądanie stron internetowych czy oglądanie filmów. Wyświetlacz zapewnia dobre kąty widzenia, żywe kolory, a dzięki podświetleniu LED - jest całkiem jasny. Musimy przyznać, że jego jakość zaskoczyła nas - nie tego spodziewaliśmy się w komputerze za złotówkę. Wyświetlanie obrazu zapewnia układ ATI Radeon 6290, dzięki któremu bez problemu obejrzymy filmy w jakości HD. Warto dodać, że w komputerze zastosowano wymienną baterię, co pozwala nam przedłużyć mocno czas jego pracy “w terenie” - po zaopatrzeniu się w zapasową baterię.

Pod “maską” Acera kryje się dwurdzeniowy procesor AMD z serii C70, 2 GB pamięci RAM (DDR3) i dysk twardy o pojemności 320 GB. Te parametry pozwalają bez zająknięcia pracować systemowi Windows 8 (w wersji 64-bitowej), który fabrycznie zainstalowano na komputerze. Aspire V5 został wyposażony przez producenta w liczne gniazda - jak na tę klasę komputera jest ich zaskakująco dużo - do dyspozycji mamy 3 gniazda USB (w tym jedno w najnowszym standardzie 3.0), wyjście wideo VGA oraz HDMI, łącze sieciowe Ethernet. Acer został też wyposażony we wbudowany mikrofon, kamerkę oraz czytnik kart pamięci. Do dyspozycji użytkownika jest też oczywiście łącze Wi-Fi, w standardzie b/g/n.

Ten komputer sprawdzi się świetnie w podróży, ale też w domu i biurze.

Podsumowując, Acer Aspire V5 to wyjątkowo niedrogi, dobrze zbudowany i bardzo mobilny komputer. Bogate wyposażenie, całkiem wysoka jak na klasę komputera wydajność i długi czas pracy na baterii zapewniają użytkownikowi dostęp do sieci i podstawowych narzędzi niezależnie od miejsca. Ten komputer sprawdzi się świetnie w podróży, ale też w domu i biurze. Do bardziej wymagających zadań polecamy któryś z większych laptopów dostępnych w ofercie T-Mobile.

Acer Aspire V5 to:

 • procesor AMD C-70 1 GHz
 • matryca LED HD 11,6”
 • pamięć RAM 2 GB
 • złącze HDMI
 • system operacyjny Windows 8 (64 bit)

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji Acer Aspire V5!</em></p>

Acer Aspire V5 - wszystko czego potrzebujesz i to za złotówkę! - opinie i komentarze (10)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
nie wiem co to jest nik
03-09-2016 - 14:40:34
Jestem zdziwiona niektórymi właścicielami tego "laptopika". Mam go już ponad dwa lata i nigdy mnie nie zawiódł. Czy one faktycznie są takie dobre, czy ja jestem po prostu SZCZĘŚCIARĄ
  (0)
Odpowiedz
emilo90
20-10-2014 - 21:23:11
Ocena: 6/10
morze wiecie ile kosztuje wymiana matrycy w ty komputerze a co o komputer to cena do jakości jest dobra
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-10-2014 - 21:30:59
Witam. Niestety nie mamy informacji co do cennika takich napraw. Proponowałbym kontakt z autoryzowanym serwisem Acer. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
magda33
23-09-2014 - 18:02:23
Ocena: 3/10
Najgorszy komputer w moim życiu. Inwestycja w niego to po prostu stracone pieniądze. Nie liczę strat z powodu zmarnowanego czasu przy rozwiązywaniu kolejnych problemów z tym bublem, który działa znacznie wolniej niż mój wysłużony 5-letni laptop . Praca na nim to koszmar. Komputer ciągle się zawiesza, wolno pracuje. Otwarcie kilku kart w przeglądarce internetowej to dla niego niesamowite wyzwanie. Co chwilę sygnalizuje problemy z brakiem pamięci. Często pojawiają się problemy przy łączeniu z internetem . Szacuję, że wydajność mojej pracy na tym komputerze jest o 80 - 90% gorsza niż na komputerze stacjonarnym. 5 godzin na baterii??? Jeszcze nie udało mi się przekroczyć 3 godzin . Zresztą na baterii bardzo cieżko się pracuje ze względu na ciemny ekran. Nie chcę mieć więcej komputera tej firmy i nigdy wiecej nie skorzystam z takiej oferty w T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
skiby1
04-01-2014 - 21:55:37
Witam. Kupiłem Acer'a od was jakieś 4-5 miesięcy temu i sprawdziłem, że te komputery mają 1GB pamięci a nie dwa. Czyżbym dostał wadliwą wersję komputera? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ACER V5
23-10-2013 - 10:58:57
Ocena: 7/10
Ile trwa gwarancja tego netbooka?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-10-2013 - 09:15:17
Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją.
  (0)
Odpowiedz
republique
28-08-2013 - 21:11:39
do grzegorz: umowa jest na usługi telekomunikacyjne czyli na Internet. po tych 24mies. przechodzi na czas nieokreślony aż do tej 48 raty. Więc przez 48 rat płacisz co miesiąc tyle samo (49,90) za tego laptopa z internetem.
  (0)
Odpowiedz
grzegorz
28-08-2013 - 00:42:38
Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi ratami, chciałbym przedłużyć umowę i wziąć tego lapka. Jestem waszym klientem więc biorę ten abonament za 49,90 ale teraz o cho chodzi z tymi ratami? Czy to jakieś dopłaty jeszcze do tego abonamentu? Czemu umowa jest na 24 miesiące a liczba rat 48. Możecie mi to wytłumaczyć tylko tak na moim przykładzie, ile to będzie mnie miesięcznie kosztowało.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-08-2013 - 16:25:12
Jeśli chodzi o ofertę usługi blueconnect w abonamencie za 49,90 to wygląda ona następująco: Abonament za usługę blueconnect przez pierwsze 24 miesiące plus rata 28,90+ 21 zł rata za sprzęt razem 49,90. Abonament za usługę blueconnect od 25 do 48 miesiąca plus rata 1 zł +48,90 razem 49,90. Podsumowując przez okres 48 miesięcy płaci się abonament w tej samej wysokość i tylko różnica jest w wysokości rat za sprzęt przez pierwsze 24 miesiące. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się