17.06.2010

Czas na e-miłość

Szukanie miłości na imprezie czy w pubie? To przeżytek! Chcesz odnaleźć drugą połówkę – postaw na mobilne randkowanie. Taką drogę wybrały już miliony innych osób na całym świecie, poszukując wrażeń i wymarzonych partnerów. Bez cienia wątpliwości nadszedł czas randek online!

O ogromnej popularności serwisów randkowych, tych internetowych i na komórkę, mogą świadczyć najnowsze statystyki. Według przeprowadzonych badań najwięcej (choć to akurat nie dziwne), bo aż 140 milionów fanów randek online jest w Chinach. Za wielka wodą z takiej formy poznawania nowych ludzi korzysta natomiast ponad 10 proc. Amerykanów. U nas możliwości miłosnych mobilnych technologii używa 41 proc. singli. Każda z tych osób w serwisie randkowym przeciętnie spędza ok. 23 minut dziennie. Skąd taka popularność e-miłości? To proste.

Bez skrępowania…

… i to nie tylko jeśli chodzi o aspekt psychologiczny, ale także i czas. Użytkownicy mobilnych aplikacji mogą bowiem korzystać z nich bez ograniczeń. W autobusie, na nudnym wykładzie, w kolejce po bilet do kina – każda pora jest dobra, aby znaleźć miłość. Nieważne, czy nie miałaś czasu zrobić makijażu lub jesteś nieśmiałym mężczyzną. W wirtualnym świecie to nie ma znaczenia. Tu nie musimy się niczego wstydzić. Masz ochotę poflirtować – rób to! Mobilni randkowicze znają reguły gry. Ma być niezobowiązująco, nieraz dwuznacznie, ale na pewno intrygująco. Jeśli nie… wystarczy nacisnąć jeden klawisz i szukać dalej.

Partner szyty na miarę

Podczas mobilnych randek sam decydujesz, z kim chcesz rozmawiać. Przeglądając profile możesz od razu uzyskać podstawowe informacje o użytkowniku, jego zainteresowaniach, wyglądzie, wieku itd. Jeśli pierwszy kandydat nie odpowiada twoim wyobrażeniom – może kolejny okaże się idealny. Jeden to za mało? Stwórz listę osób, z którymi dobrze ci się rozmawia. Po co się ograniczać, skoro liczy się dobra zabawa i nowe znajomości. Może się zdarzyć, że początkowa niezobowiązująca pogawędka przerodzi się w ognisty flirt i kto wie… może prawdziwą miłość?

Nie tylko czat

Jeśli długie konwersacje cię męczą, przełącz się na tryb krótkich wiadomości. Wysyłaj SMS-y z zabawnymi emotkami lub prezenty. Pamiętaj też, że nieraz gest może powiedzieć więcej niż słowo. Może tym razem, zamiast rozpoczynać kolejny wątek, do swojego wybranka wyślij po prostu zaskakującego lub pikantnego MMS-a? Gwarantuję, że na pewno nie pozostanie dłużny!

 

Czas na e-miłość - opinie i komentarze (10)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Rybka 001
10-12-2014 - 20:10:34
  (0)
Odpowiedz
totyle
27-12-2010 - 16:01:29
Możliwość poznawania ludzi przez internet jest nieoceniona, tym bardziej im mniej się ma czasu na odwiedzanie barów, imprez lub innych miejsc gdzie można by poznać potencjalnych partnerów (pomijam tu rzecz jasne codzienne sytuacje gdy to spotykamy różnych ludzi na uczelni, w pracy, na ulicy itd). Ale jeśli widzimy, że "coś z tego może być", to dalsze, poważniejsze etapy znajomości powinny mieć miejsce w realnym świecie. Tylko tutaj można mieć pełny obraz drugiej osoby. Pozdrawiam użytkowników portali randkowych i życzę powodzenia! :)
  (0)
Odpowiedz
Maja
11-07-2010 - 16:38:58
Ja sama prawie nie wyszłam za mąż za faceta poznanego na czacie internetowym :-) jak najbardziej należy doceniać tego typu sposób poznawania nowych ludzi, jednak na pewno nic nie zastąpi spotkań na żywo. Internet pozwala na "przerobienie" większej ilości potencjalnych znajomych/partnerów, ale faktycznie to co potem zatrzymuje nas przy ludziach daje się odebrać tylko i wyłącznie w kontakcie bezpośrednim.
  (0)
Odpowiedz
tosia
08-07-2010 - 14:29:29
ale fajne
  (0)
Odpowiedz
karola
05-07-2010 - 13:46:02
Ja jestem raczej za klasyczną drogą poznawania ludzi :-) czasami mimika, gest i ogólna aparycja, sposób mówiania i poruszania, są niezastąpione. Co zresztą z chemią międzyludzką? Jak poczuć przez aplikację ten dziwny pociąg do kogoś :-) chyba jestem jednak w dużej mierze tradycjonalistką.
  (0)
Odpowiedz
rikardo
30-06-2010 - 19:29:25
Miłości online są czymś normalnym od wielu lat. Sam pamiętam, kiedy jeszcze w szkole średniej szukałem znajomości przez komunikator internetowy ;-) Oczywiście bardzo miało to wtedy charakter zabawy i nie tak wiele osób miało stały dostęp do sieci. Teraz znam mnóstwo osób, które nawet wzięły ślub po tym, jak poznały się właśnie w internecie. Liczba takich związków zawieranych w Polsce pewnie rośnie z miesiąca na miesiąc ;-)
  (0)
Odpowiedz
Natisza
28-01-2014 - 13:12:37
@rikardo - Mam pytanie ponieważ już to znacie. Co i w jaki sposób powinnam zrobić aby móc wejść do serwisu randkowego ? jakie spełnić warunki aby móc wysłać swój anons? Nie wiem od czego zacząć, co zrobić. Pomóżcie mi proszę .Dziękuję.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-01-2014 - 14:42:30
W serwisie randkowym trzeba założyć profil i dopiero wówczas kontaktować się z innymi użytkownikami. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Natisha
15-02-2014 - 10:25:56
@ Redakcja T-Mobile Trendy - Jeśli założę profil w serwisie to będą odbierali mój nr komórki wszyscy , którzy sa zarejestrowani czy mój nr może być ukryty? Nie za bardzo chcę się całkowicie odsłonić. Czy może jest widoczny dla wszystkich ,bo taki warunek. Proszę o wyjaśnienie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
15-02-2014 - 12:51:42
Rejestracja w serwisie nie sprawi, że numer komórkowy będzie widoczny dla wszystkich, dotyczy to także emaila. Pozdrawiamy i zachęcamy do rejestracji.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdyby nie jego imieniny, bylibyśmy nieprzesądni do bólu. Na szczęście od czasu do czasu dajemy dojść do głosu wierze w horoskopy i magiczne przepowiednie.

Wróżby są popularne bo pozwalają nam opuścić sterylny świat naukowych badań. Jeśli cały dzień w pracy spędzasz nad tabelami, zestawieniami, wzorami matematycznymi czy notowaniami giełdy, wyczytany z gwiazd rozkład dnia może być dobrą ucieczką od nudy. Na szczęście nie trzeba jechać do wróżki po drodze do domu, żeby się dowiedzieć czy wieczór będzie udany, wystarczy komórka.

Usługi dostępne są dla wszystkich abonentów, którzy zdecydują się skorzystać z SMS-owego serwisu Prenumeraty. Przekonaj się, że rozrywka w komórce to nie tylko gry java czy klipy z Youtube.

Wielka miłość i worek pieniędzy przepowiedziane przez SMS mogą poprawić Ci nastrój nawet po najgorszym dniu, czemu więc nie skorzystać z Horoskopu? Jeśli natomiast na co dzień stykasz się z liczbami, może zainteresujesz się ich magicznym znaczeniem? Spośród dostępnych aplikacji wybierz Numerologię . Może wśród całkiem oczywistych porad znajdzie się taka, która zwróci Twoją uwagę na istotną kwestię?

Jeśli nie jesteś przekonany do magicznej mocy kart tarota może pozwolisz by Twoje własne ciało wyznaczyło rytm przyszłych dni?  Aplikacja Biorytm przyjdzie Ci z pomocą i podpowie m.in. jakie są najkorzystniejsze dla Ciebie pory snu i posiłków.

Ci, którzy oczekują tylko dobrych wróżb mogą zamówić serwis Drink Dnia. W ten sposób dowiedzą się jaki drink może zagościć w ich szklankach danego wieczoru.

Dzięki Prenumeratom masz możliwość skorzystania z ciekawych usług i aplikacji

Wreszcie każdy może mieć przepowiednię jakiej potrzebuje bez potrzeby wertowania przewodników po tarocie czy tabeli numerologicznych. Nawet amatorzy napojów wyskokowych zacierają ręce. Wszystko dzięki Andrzejowi.

Wszystko dzięki Andrzejowi - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pogodne dni sprzyjają spacerom. Zwykła przechadzka potrafi przywrócić świeżość umysłu i uspokoić, a nawet poprawić stan zdrowia. Wybierając się na dłuższy spacer warto zabrać ze sobą smartfona, który może być świetnym towarzyszem pieszych wędrówek.

CardioTrainer jest jednym z najbardziej zaawansowanych programów wspomagających trening. „Twój dietetyk i partner fitness” – tymi słowami producent rozpoczyna opis swojej aplikacji. I nie ma w nich przesady. CardioTrainer pomoże ustalić plan treningów i zapewni motywację do działania. Podczas spaceru każdy nasz krok zostanie odnotowany na liczniku, a przebyta ścieżka - zapisana w postaci śladu na mapie. Dzięki temu można śledzić swoje postępy, a wynikami dzielić się ze znajomymi. Samotne przebieżki umili nam muzyką (zapisaną na karcie pamięci), która odgrywana jest w sposób losowy. Konkurencja stanowi dla Ciebie odpowiedni bodziec motywacyjny? Dzięki CardioTrainer możesz ścigać się ze swoim „duchem”, a program będzie informował o dzielącym Was dystansie. Po zakończeniu treningu dowiemy się ile kalorii spaliliśmy i jakiej ilości truskawek to odpowiada.

Dzięki My Tracks zarejestrujesz każdą wędrówkę.

My Tracks stanowi znacznie prostszą alternatywę, którą docenią głównie piechurzy. Podobnie jak w CardioTrainer, tak i tutaj program rejestruje przebytą drogę, dostarczając przy tym wielu szczegółowych informacji, tj. prędkość, odległość, wysokość itp. Do dyspozycji oddano 2 tryby wyświetlania: satelitarny (terenu) i mapy, a oba pobierają informację z Map Google. Podczas rejestracji trasy w dowolnym momencie można dodać znaczniki statystyk lub punktu orientacyjnego. Wszystkimi danymi (wraz z mapą) można się później podzielić z przyjaciółmi, przesłać do Dokumentów lub Map Google.

 

W trakcie spaceru piszesz SMS-y? Nie trudno w takiej sytuacji o „wywinięcie orła”. Zabezpieczyć nas przed tym może program Walk and text, który nie zapewni co prawda łagodnego lądowania, ale może uchronić przed wypadkiem. Zasada działania jest prosta – tło wiadomości zastąpione zostało widokiem z kamery. Dzięki temu prostemu zabiegowi zobaczysz co jest przed telefonem nawet w trakcie pisania SMS-a. Zaimplementowana klawiatura ekranowa również została zmodyfikowana – jest przeźroczysta.

Jedną z najczęściej używanych funkcji smartfonów jest odtwarzacz muzyki. Podczas samotnych spacerów to właśnie muzyka często jest naszym kompanem. PowerAmp to zaawansowany odtwarzacz, który zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Po darmowym okresie 30-dniowego testowania należy się jednak zaopatrzyć w płatną wersję, aby w dalszym ciągu cieszyć się jego możliwościami, wśród których znajduje się - tak doceniany przez wszystkich - equalizer. Korektor graficzny pozwala na wybranie jednego z dostępnych ustawień lub samodzielną regulację w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości.

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by o5com

Wyprowadź Androida na spacer - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wiadomości tekstowe wciąż stanowią jedną z najpopularniejszych form komunikacji. Warto więc zadbać o swoją wygodę w odczytywaniu i komponowaniu krótkich SMS-ów. Warto zainstalować Textra SMS.

0

Ocena autora

Trochę wbrew prognozom SMS-y nie wymarły, a wręcz przeciwnie – mają się bardzo dobrze. Chętnie dzielimy się krótkimi tekstami ze swoimi bliskimi, a dzięki Textra SMS będziemy robić to nie tylko chętniej, ale też wygodniej i efektywniej. Jest szybko, ładnie i funkcjonalnie – czy można chcieć czegoś więcej? Na pewno można, ale trudno znaleźć dla tej aplikacji godnego rywala w sklepie Google Play.

W mobilnym świecie zapanowała mowa na "płaski interfejs", a Textra SMS idealnie wpasowuje się w ten trend. Jego twórcy chwalą się, że to pierwszy menedżer wiadomości bazujący na – wdrożonym przez Google - interfejsie w stylu „material design”. Doskonale wykorzystali oni dostępne narzędzia, publikując najlepszą aplikację do obsługi wiadomości SMS i MMS. Najlepszą i kropka.

-> Wybierz pakiet SMS-ów najlepszy dla Ciebie! 

-> Aplikacja Centrallo - Twoje życie zorganizowane 

Textra SMS szybko się uruchamia i równie szybko reaguje na polecenia, a pod względem oprawy graficznej jest wręcz bezkonkurencyjny. Lista wiadomości nie odbiega od znanych standardów – obok miniatury zdjęcia przy każdej wiadomości zobaczymy nazwę nadawcy i pierwszy wers SMS-a. Aby utworzyć nową wiadomość należy kliknąć w okrągły przycisk z ikoną „plusa”, który pojawia się gdy przewijamy listę ku dolnej krawędzi ekranu (chcąc dostać się do najnowszych SMS-ów), a znika, gdy przerzucamy starsze wiadomości. Przytrzymując palec na wybranej konwersacji możemy zaznaczyć te do usunięcia lub wyciszenia powiadomień. Dzięki tej drugiej opcji unikniemy natrętnych powiadomień. 

Textra SMS

Jeśli szukamy konkretnej treści, możemy skorzystać z lupy umieszczonej na górnym pasku funkcyjnym, by przenieść się do okna wyszukiwarki. W niej każda litera będzie na bieżąco aktualizowała wyniki, prezentując pasujące treści. I ten element został świetnie zoptymalizowany, bowiem na wyniki nie trzeba czekać nawet jednej sekundy.

-> Pobierz aplikację! Jej koszt dodaj do swojego rachunku! 

-> Test: HTC Desire 510 - przyjemny średniak

O nowych wiadomościach możemy być powiadamiani przy pomocy pływających okienek, w których do dyspozycji otrzymamy całą historię korespondencji prowadzonej z daną osobą. Podobne okienko zobaczymy, chcąc napisać nowego SMS-a z poziomu opcji wyświetlanej w panelu powiadomień. Dzięki temu nie trzeba sięgać do listy aplikacji czy wracać do pulpitu głównego – można skorzystać z tzw. szybkiej wiadomości, dzięki której można napisać i wysłać wiadomość z dowolnego miejsca w systemie.

Jeśli nie odpowiada nam kolorystyka aplikacji, możemy ją dostosować w opcjach konfiguracyjnych. Tam zmienimy nie tylko ogólny motyw z ciemnego na jasny, ale także ustawimy kolor akcentów graficznych – do dyspozycji mamy kilkanaście różnych barw. Program pozwala również na zarządzanie powiadomieniami, włączenie/wyłączenie szybkiej wiadomości, a także – co dla nas bardzo ważne – wyłączenie polskich „ogonków” w SMS-ach, dzięki czemu znaki diakrytyczne zostaną zastąpione tymi niekodowanymi (np. zamiast „żołądź”, będzie „zoladz”), a maksymalna długość SMS-a nie skróci się do 70 znaków. 

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Textra SMS – odkryj SMS-y na nowo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się