Usługa pozwala na komunikację z wieloma klientami i pracownikami jednocześnie i różnymi kanałami. To może się przydać.

Urządzenia mobilne sprawiły, że wiele osób, które dotychczas zmuszone były wykonywać swoją pracę przy biurku, mogą ruszyć w teren. Specyfika pracy niektórych branż sprawia, że pracownicy większość czasu spędzają poza biurem i trzeba pomyśleć, jak w efektywny sposób się z nimi kontaktować oraz jak umożliwić klientom bezproblemowy kontakt z nimi. Odpowiedzią mogą się okazać usługi T-Mobile dla biznesu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że klienci zawsze dodzwonią się do twojej firmy, chociaż na miejscu nie będzie nikogo z pracowników, zainteresuj się usługą Jeden numer. Dzięki niej firma dostępna jest pod jednym prostym numerem telefonu. Klienci będą na niego dzwonić, aby uzyskać połączenie z kompetentnymi osobami w firmie, a pracownicy - korzystać z tego numeru, oddzwaniając do klientów. Numer taki może być także wykorzystywany do wysyłania SMS-ów, MMS-ów oraz faksów do wielu osób jednocześnie.

Usługa pozwala w prosty sposób przypominać współpracownikom o spotkaniach, wysyłać informacje istotne z punktu widzenia ich obowiązków służbowych, a klientom serwować wiadomości dotyczące nowości w ofercie czy aktualnych promocji. SMS-y i MMS-y mogą być wysyłane do klientów wszystkich sieci w Polsce i za granicą za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie superinfo.t-mobile.pl lub z telefonu komórkowego użytkownika usługi.

Jakie są jeszcze zalety omawianej usługi? Firma otrzymuje identyfikator alfanumeryczny, dzięki któremu zamiast numer telefonu jako nadawca pojawia się u odbiorcy nazwa firmy. Usługa pozwala także na precyzyjne zarządzanie grupami odbiorców – określony typ informacji trafi jedynie do zdefiniowanej wcześniej grupy i do nikogo więcej. Można także zarządzać dystrybucją wiadomości w taki sposób, aby były one zawsze wysyłane o tej samej godzinie czy tego samego dnia miesiąca.

Osoba, która otrzymała od ciebie wiadomość, może skontaktować się w dowolny sposób – odpowiadając SMS-em lub też wybierając połączenie głosowe. SMS-y, MMS-y oraz faksy zwrotne mogą być przekierowywane na e-mail, skąd będą wysyłane dalej – do odpowiednich pracowników.

Więcej informacji o usłudze Jeden numer znajdziesz na stronie T-Mobile.pl

Jeden Numer dla biznesu od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zmiany, zmiany, zmiany… Również w naszej najnowszej ofercie modeli telefonów. Poza tym warto zwrócić uwagę na aktualizację nazwy jednego z producentów.

Kwietniowe propozycje od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzień Świętego Mikołaja zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Portowcy przygotowali dla swych najmłodszych fanów nie lada atrakcję!

6. grudnia Pogoń podejmie u siebie Koronę Kielce. Ze względu na przypadające na ten dzień Mikołajki, klub ze Szczecina przygotował atrakcyjną niespodziankę dla młodych kibiców. 

-> Startuje Fantasy T-Mobile Ekstraklasa!
-> [WIDEO] Gra na Androida: FIFA 15 Ultimate Team

Na dzieci do 14. roku życia czeka aż 1000 darmowych biletów na wspomniany mecz. Co zrobić, by je odebrać? Młodzi fani Pogoni muszą posiadać Kartę Kibica, a odbiór darmowej wejściówki musi odbyć się przy zakupie biletu przez dorosłego opiekuna. Gratisowe bilety przysługują na sektor rodzinny. Klub zaprasza na swój mecz również szkoły. 

Darmowe biletu można odbierać w sklepie klubowym oraz w "wyspie" Pogoni w CHR Galaxy. 

źródło: Biuro Prasowe/www.pogonszczecin.pl

Prezenty mikołajkowe od Pogoni Szczecin! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdy dziecko dostaje swój pierwszy smartfon, korzysta z niego nie tylko do rozmów czy wysyłania SMS-ów, ale gra i korzysta z internetu. Jak kontrolować, jakie strony odwiedza, z jakich aplikacji korzysta oraz ile czasu spędza przed małym ekranem?

T-Mobile oferuje swoim klientom interesujące usługę, która mogą okazać się przydatna rodzicom - Dzieci w sieci. To proste w obsłudze narzędzie do zdalnego zarządzania treściami, które przegląda dziecko w Internecie na swoim smartfonie.

Pozwala ona na kontrolowanie tego, z jakimi treściami dziecko ma styczność, bowiem rodzic bądź opiekun decyduje o tym, które strony będą dla dziecka dostępne, a których nie zobaczy. Wystarczy zablokować strony, na które mały użytkownik sieci ma nie wchodzić, a także określić zakres dostępu do sieci na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube czy Google+. Dodatkowo można zadecydować, z jakich aplikacji mobilnych dziecko może korzystać.

To jednak nie wszystko, bo z usługą Dzieci w sieci, milusińscy nie będą także mieli możliwości korzystania z Internetu dłużej niż pozwoli im na to opiekun. Należy określić, w jakich godzinach dziecko może mieć na swoim smartfonie dostęp do Internetu, czyli np. zablokować dostęp w godzinach lekcyjnych czy też nocnych.

Zarządzanie telefonem dziecka odbywa się poprzez zainstalowaną na nim aplikację, przeznaczoną na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone. Wszelkie modyfikacje dostępu odbywają się zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie. Obejmują także sytuacje, gdy dziecko korzysta z jakiejkowiek sieci Wi-Fi, a nie tylko z transferu danych od T-Mobile.

Miesięczny koszt usługi Dzieci w sieci to 4,99 zł i jest ona aktywna przez cały czas trwania umowy. Więcej na temat usługi można przeczytać na stronie T-Mobile.

Fot. Fotolia

Dzieci w sieci – coś dla rodziców od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się