Jeśli lubisz słuchać muzyki, a nie czujesz potrzeby posiadania płyt na własność, to jest to rozwiązanie dla ciebie. Szczególnie jeśli nie rozstajesz się ze smartfonem.

Serwisy, umożliwiające dostęp do dziesiątek milionów piosenek wykonawców z całego świata, robią furorę wśród internautów. Na naszym rynku działają: WiMP, Spotify, Deezer, Muzo, Rdio, które mają realne szanse zagrozić nie tylko płytom CD, ale także sklepom oferującym e-muzykę. Gdzie kryje się tajemnica ich popularności?

Naturalnie w licznych zaletach i - przynajmniej dla niektórych użytkowników i potencjalnych użytkowników - w braku wad. Serwisy streamingowe z muzyką mogą być jej źródłem zarówno na laptopie, jak i na urządzeniu mobilnym dzięki aplikacjom. Nie wymagają ogromnej ilości miejsca do przechowywania plików na dysku komputera czy w pamięci smartfonu, ponieważ cała muzyka dostępna dla ich użytkowników znajduje się w chmurze.

Słuchanie muzyki wiąże się z miesięcznymi opłatami abonamentowymi, które nie przekraczają 20 zł, czyli sumy mniejszej niż musielibyśmy wydać na jedną płytę. W przypadku niektórych serwisów można zdecydować się na bezpłatne korzystanie z ich zasobów, jednak to wiąże się ze słuchaniem także reklam. Jeśli chodzi o opłaty za transfer, jeśli serwis współpracuje z naszym operatorem komórkowym, użytkownik jest z nich najczęściej zwalniany. Gdy chcemy oszczędzić zużycie danych w posiadanej taryfie, możemy pobierać pojedyncze utwory i całe albumy do pamięci smartfonu, gdy jesteśmy w zasięgu sieci Wi-Fi. Potem bez problemu odsłuchamy je offline, gdy będziemy poza domem czy biurem.

Oprócz niekwestionowanej oszczędności finansowej, serwisy streamingowe mają także inną wielką zaletę – nie trzeba słuchać całych albumów ani nawet samodzielnie stworzonych playlist. Ich użytkownicy mają okazję odkryć wykonawców, o których być może nigdy by się nie dowiedzieli, a którzy tworzą podobną muzykę do ich idoli. Wszystko dzięki rekomendowanym przez redaktorów (w przypadku WiMP) oraz użytkowników playlistom na różne okazje, dedykowanych różnym gatunkom muzycznym, muzykom i zespołom. 

WiMP w T-Mobile!

Miło nam poinformować, że od 5 czerwca br. w naszej ofercie jest już wersja Premium WiMP. Bez opłat za transmisję danych, każdy otrzyma muzykę w jakości 320 kbits, porównywalnej do dobrej mp3. Na wypróbowanie serwisu za darmo jest 30 dni. Potem opłata za kolejne 30 dni wynosi 9,90 zł przez pierwsze 3 miesiące lub 19,90 zł i korzystasz jak długo chcesz. Wystarczy wysłać SMS TAK pod bezpłatny numer 80223 lub wejść na http://www.t-mobile-trendy.pl/fw/aHR0cHM6Ly9hZC5kb3VibGVjbGljay5uZXQvZGRtL2Nsay8yOTkwMDIwMjA7MTI2MDc2MTk2O3g/aHR0cDovL3dpbXAudC1tb2JpbGUucGw/dXRtX21lZGl1bT1hcnRpY2xlJnV0bV9zb3VyY2U9dC1tb2JpbGUtdHJlbmR5

Użytkownicy muzycznych serwisów streamingowych nie stają się właścicielami utworów, których słuchają – otrzymują jedynie prawo do ich słuchania. Nie trafiają one na ich dysk, ale są zgromadzone na serwerach dostawcy usługi, skąd ten odtwarza je na żądanie w czasie rzeczywistym. Jest to więc świetna alternatywa dla YouTube'a, radia internetowego no i oczywiście dla piractwa. Nie trzeba już skrupulatnie ściągać tysięcy plików muzycznych na dysk komputera, aby móc cieszyć się muzyką. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są zbyt wierne konkretnym wykonawcom, a ich gust ewoluuje co sezon podobnie jak playlisty w największych rozgłośniach radiowych.

Zresztą badania potwierdzają, że ilość nielegalnie pobieranych z sieci plików MP3 systematycznie spada, do czego z pewnością przyczyniły się nie tylko sklepy z e-muzyką jak iTunes czy jego rodzime odpowiedniki, np. Sklep MP3, ale także muzyczne serwisy streamingowe. W ramach niemal symbolicznej opłaty pozwalają one na dostęp do legalnych treści. Zbiór utworów zależny jest od tego, z którymi wytwórniami muzycznymi serwis doszedł do porozumienia w sprawie udostępniania ich własności w tym modelu sprzedażowym.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego muzyczne serwisy streamingowe czeka świetlana przyszłość. Smartfony wygryzły z rynku nie tylko kompaktowe aparaty cyfrowe, ale także odtwarzacze muzyczne. Producenci smartfonów dokładają zaś wszelkich starań, aby zachęcić użytkowników swoich urządzeń do słuchania dzięki nim muzyki. I nie chodzi tutaj jedynie o rzecz tak prozaiczną jak dodawanie w zestawie z telefonem słuchawek.

Przykładem może być tu chociażby HTC, który postawił w swoich telefonach na technologię Beats Audio, należącą do Beat Electronics, której Tajwańczycy posiadali do niedawna większość udziałów. Niedawno odkupili 25 proc. z nich, co sprawia, że może bez przeszkód podjąć współpracę z innymi producentami sprzętu (ponoć do przejęcia BE szykuje się Apple), a jednocześnie HTC, jako udziałowiec, może nadal stosować wspomnianą technologię w swoich smartfonach. Niektóre modele HTC dostały wzmacniacze przygotowane przez Beats. Warto też wspomnieć o modelu Sony – Xperia E1, w którym postawiono na słuchanie muzyki, stosując w nim głośnik, mogący wygenerować dźwięk na poziomie aż 100 dB. Na rynku nie brakuje także stacji dokujących czy przenośnych głośników, stworzonych z myślą o smartfonach.

Muzyczne serwisy streamingowe zyskują na popularności - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Kmicic
28-05-2014 - 08:37:03
Wszystko pięknie, ale kiedy Spotify w T-Mobile?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-05-2014 - 13:35:44
Może nie Spotify, ale... Cierpliwości :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
micholus
02-06-2014 - 14:43:11
@ Redakcja T-Mobile Trendy - to może Deezer ??
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wdrożenie technologii LTE to jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w naszej sieci. Planujemy udostępnienie jej w połowie roku, czyli w momencie kiedy z jej najwyższej jakości będzie mogło skorzystać minimum 50 proc. populacji Polski. LTE zapewni między innymi kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G! Nasza Najlepsza Sieć staje się... jeszcze lepsza!

Co da nam LTE?
 • błyskawiczne wysyłanie i pobieranie zdjęć oraz multimediów
 • szybkie wysyłanie i odbieranie maili z ciężkimi załącznikami
 • oglądanie wideo w jakości full HD
 • telekonferencje i wideorozmowy bez zakłóceń 
 • idealną jakość połączenia nawet przy poruszaniu się z prędkością 120 km/h
 • komfortowe korzystanie z gier sieciowych

Przygotowania

Od maja 2012 roku realizujemy projekt modernizacji sieci, któremu poświęciliśmy bardzo wiele miejsca na T-Mobile Trendy. Modernizacja polegała na wymianie wszystkich nadajników radiowych na sprzęt wydajniejszy, bardziej energooszczędny i gotowy na wspieranie najnowocześniejszych technologii. Dzięki naszym pracom udało się osiągnąć efekt Najlepszej Sieci: T-Mobile ma najlepsze wyniki spośród 4 operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci to jakość połączeń głosowych, a także średnie prędkości transmisji danych, czas przeglądania stron internetowych oraz odtwarzanie filmów z YouTube i wysyłka e-maili. Osiągane prędkości podczas pomiarów weryfikacyjnych to nawet 30 Mbps. Więcej o naszym badaniu znajdziecie tutaj

Pod koniec kwietnia br. modernizacji poddano już 9000 stacji bazowych. W sierpniu 2013 r. uruchomiliśmy technologię UMTS900, będącą uzupełnieniem warstwy UMTS2100 w miejscach, w których usługi mobilnego Internetu były dostępne dotychczas poprzez sieć 2G. Teraz już ponad 93 proc. populacji Polski znalazło się w zasięgu UMTS. Zakończenie całego projektu planowane jest na drugą połowę 2014 roku.

Już teraz jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić Wam korzystanie z sieci. Stąd zaplanowane wprowadzenie LTE już wkrótce!

T-Mobile nie zdecydowało się na uruchomienie LTE do czasu, aż nasza sieć nie osiągnie odpowiedniej skali gwarantującej właściwy zasięg i jakość usług. Nie chcieliśmy oferować punktowego zasięgu, ale ciągłe pokrycie. Naszym celem była kompleksowa technologia dostępną od razu dla dużej grupy klientów.

Warto wiedzieć!

Technologia LTE jest w pełni zintegrowana z dotychczasowymi standardami 3G. W praktyce oznacza to, że odbiornik poza zasięgiem LTE automatycznie przełączy się na transmisję w innej dostępnej technologii. Dlatego poza zasięgiem sieci LTE nie straci się dostępu do Internetu.

A czym to LTE w ogóle jest?

Najkrócej rzecz ujmując LTE, czyli Long Term Evolution, zagwarantuje najszybciej działający Internet w Waszych urządzeniach mobilnych. LTE to bezprzewodowe łącze, niemal tak szybkie i stabilne jak kablowe! Zapewnia kilkukrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G. LTE łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. 

Co ciekawe LTE umożliwia też bardziej optymalne oszczędzanie energii, a tym samym może wydłużyć czas pracy baterii Waszych urządzeń!

MAPA ZASIĘGU - ZOBACZ!

Bazując na doświadczeniach uzyskanych przy rozwijaniu technologii UMTS, w LTE zastosowano lepsze techniki dostępu do sieci m.in. kanały o mniejszej szerokości. Gwarantuje to nie tylko większą szybkość, ale również wzrost odporności na zakłócenia.

Urządzenia LTE, tak samo jak nowoczesne rutery Wi-Fi, wykorzystują dwie a czasami cztery anteny, które mogą równocześnie nadawać i odbierać sygnały. Pozwala to na zwiększenie szybkości przepływu danych. Technologia ta nazywa się MIMO od słów Multiple Input Multiple Output.

Warto wiedzieć!

Aby korzystać z LTE konieczne jest:

 • posiadanie telefonu, który wspiera usługę,
 • zaktualizowanie oprogramowania telefonu wspierającego usługę,
 • używanie karty USIM.

Mapa zasięgu LTE 4G w T-Mobile. Ponad 59% populacji na koniec października 2014 r.

Co zyskujemy dzięki LTE?

LTE burzy dotychczasowe bariery ograniczeń charakterystycznych dla mobilnych łączy. LTE zapewnia ekspresowy przesył danych nawet w słabym zasięgu czy kiepskich warunkach pogodowych.

Błyskawiczny Internet zagwarantuje szybkie wysyłanie zdjęć, plików graficznych i wszelkich multimediów. Ciężkie pliki przestają być problemem, również w przypadku e-maili i załączników, które chcemy wysyłać. 

LTE sprawi, że jeszcze płynniej wyświetlać będą nam się filmy w jakości full HD, dzięki czemu komfortowo będzie można oglądać wideo w najwyższej jakości, a także wysokiej jakości VoIP (technika umożliwiająca przesyłanie dźwięków mowy za pomocą łączy internetowych) – telekonferencje i wideorozmowy przebiegną bez zakłóceń.

Z LTE zadowoleni powinny być również ci, którzy często podróżują i korzystają z sieci w pociągach czy samochodach. Jakość połączenia nie ulega pogorszeniu nawet wtedy, gdy użytkownik przemieszcza się z prędkością do 120 km/h.

LTE docenią gracze! Ta nowoczesna technologia umożliwia komfortowe korzystanie z gier sieciowych ze względu na mniejszy czas przesyłania pakietów danych pomiędzy komputerami graczy (czyli mniejsze opóźnienie przesyłania sygnału miedzy nadawcą i odbiorcą).

Taryfy JUMP! i Internet LTE 4G

Od 5 czerwca br. oferujemy nowe taryfy JUMP!, dzięki którym możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. A do tego dajemy Ci niezawodny i szybki Internet LTE 4G oraz usługę Internet Connect, dzięki której możesz korzystać wspólnie z jednego pakietu danych ze swoimi znajomymi lub współpracownikami i oszczędzać.

We wszystkich taryfach skorzystać możecie z szybkiego Internetu LTE 4G, a dzięki funkcji Internet Connect możesz udostępniać Internet znajomym czy rodzinie. Są także dodatkowe usługi, takie jak: TVP Sport, WiMP, NaviExpert (dostępnych także dzięki T-Mobile MyBox) czy Magisto. O naszych nowych skarbach możecie przeczytać tutaj.

Więcej o tym jak zmienia się nasza sieć przeczytacie zawsze tutaj. Zapraszamy.

[AKTUALIZACJA]

Poniżej mapka ilustrująca zasięg sieci LTE 4G w T-Mobile na koniec sierpnia:

Wkrótce LTE w T-Mobile! Co zyskujecie? - opinie i komentarze (139)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Cris
21-08-2016 - 19:05:34
Czy w miejscowości Strzembowo (wieża T-Mobile) lub Drochowka (wieża Orange) powiat Naruszewo gmina Plonsk planowane jest LTE ????
  (0)
Odpowiedz
Cris
21-08-2016 - 19:05:22
Czy w miejscowości Strzembowo (wieża T-Mobile) lub Drochowka (wieża Orange) powiat Naruszewo gmina Plonsk planowane jest LTE ????
  (0)
Odpowiedz
An
14-05-2016 - 15:54:39
Przeczytałem dokładnie regulamin i przytoczę zapis: "Usługa Internet Connect w ramach niniejszych warunków umożliwiają mobilny dostęp do Internetu w ramach pakietowej transmisji danych w zasięgu Sieci na terenie Polski, realizowany w technologiach mobilnych 2G/3G/LTE (w zależności od wykorzystywanego urządzenia, dostępności danej technologii na danym terenie oraz usług aktywnych dla danej Karty SIM oraz urządzenie obsługujące tę technologię). W ramach niniejszej oferty technologia LTE jest aktywowana automatycznie i nie ma możliwości jej dezaktywacji." Zgodnie z moją wiedzą technologia LTE jest automatycznie włączana tam gdzie jest jej zasięg (dlatego nie można jej dezaktywować, ale można z niej nie korzystać, prawda?), ale operator w ramach oferty umożliwia również korzystanie z 2G i 3G (pierwsze zdanie z przytoczonego zapisu), zatem dlaczego ta promocja miałaby obowiązywać tylko w zasięgu LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-05-2016 - 09:08:06
Witam. Jedyna promocja dotycząca tylko technologii LTE to LTE bez limitu. Natomiast standardowa oferta internetowa dotyczy każdej technologii (2G, 3G, LTE). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
An
14-05-2016 - 13:31:09
Witam, właśnie zamierzam przedłużyć umowę z ofertą Internetu, w regulaminie napisane jest, że LTE jest aktywowane automatycznie i nie można tego zmienić. Posiadam kartę USIM, ale nie posiadam telefonu, który obsługuje tę technologię (Samsung Galaxy S3 w wersji bez LTE) - czy nadal mogę korzystać z promocyjnego pakietu Internetu w telefonie, oczywiście w starszej technologii, czy wymaga to ode mnie zmiany telefonu? Nie zależy mi na LTE i prędkości, ale na samym Internecie...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-05-2016 - 14:57:46
Witam, niestety ta promocja jest możliwa tylko w technologii lte Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Ireneusz
08-05-2016 - 08:43:28
Czy planowane jest w miescowości Skoczów (śląskie) LTE na 800Mhz z komina ciepłowniczego na obrzeżach miasta? Jak na razie działa na 1800Mhz całkiem fajnie max 74Mb/28Mb (niestety nie przepuszcza linka z speedtestu) 2-gie pytanie. Czy planowane jest LTE w miejscowości Pierściec na maszcie należącym do Orange?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-05-2016 - 08:33:54
Witam. Nie planujemy na tą chwilę uruchomienia technologii LTE na częstotliwości 800MHz w miejscowości Skoczów, woj śląskie. Najbliżej aktywacja LTE na 800MHz nastąpi w miejscowości Rudzica, stanie się to w sierpniu tego roku. Co do lokalizacji Pierściec, nie planujemy na razie włączenia 4G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
83ewa
08-05-2016 - 07:12:29
Od wczoraj w miejscowości Łupawa jest LTE. Dziękuje i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
83ewa
22-04-2016 - 16:40:06
Czy w miejscowości Łupawa planowane jest LTE? Jeśli tak to kiedy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-04-2016 - 09:24:29
Witam. Plany uruchomienia nadajnika Lte w podanej lokalizacji przypadają na 3 kwartał tego roku. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Tadzio1954
15-04-2016 - 21:42:17
Przy zaznaczonej opcji tethering ( dostęp do internetu przez Modem mobilny LTE na kartę) w Fritzbox 7490 brak jest dostępu do telefoni VoIP jak też do sieci LAN NP.DYSKI SIECIOWE. Czy oznacza to że T- mobile blokuje dostęp do tych usług na LTE ? Czy muszę uzyskać adres IP publiczny? Lub inaczej rozwiązać problem. Chciałbym podkreślić że po podłączeniu modemu 3G ( W ruterze skonfigurowano dostęp DO APN NA 3G) ten problem nie występuje.
  (0)
Odpowiedz
Jarecki
09-04-2016 - 18:37:02
Ja mam pytanie związane z LTE... Na kiedy planowane jest w miejscowości Kotlin powiat Jarociński lub Dobrzyca powiat Pleszewski Wielkopolska? I Dodam jeszcze że mieszkańcy Zakrzewa i Witaszyc mają problemy z LTE lub 3G i czy planowana jest jakas Stacja nadajnikowa na poprawę zasięgu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-04-2016 - 18:25:41
Witam. LTE jest aktywne w Kotlinie na częstotliwości 800MHz od około dwóch tygodni. Co do Dobrzycy, nie mamy na razie planów uruchomienia tej technologii. Jeśli chodzi o miejscowości Witaszyce oraz Zakrzew, również na tą chwilę nie mamy niestety planów rozbudowy sieci 3G i 4G. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Pawel
06-04-2016 - 16:32:26
Witam, Proszę o info czy na przekaźniku Raba Wyżna (woj. małopolskie) planowane jest LTE800/2600? Jeżeli tak, proszę o info daty uruchomienia.Dziekuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-04-2016 - 20:52:55
Witam, w miejscowości Raba Wyżna jest dostępna sieć LTE 1800. W chwili obecnej nie planujemy wprowadzenia innej częstotliwości technologii LTE w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Iza
06-04-2016 - 13:33:18
Witam czy w woj.podlaskim gmina Wyszki jest zasięg LTE
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-04-2016 - 11:34:50
Witaj. Sprecyzuj bardziej dokładnie lokalizację. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, w odniesieniu do całej gminy. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Rat
31-03-2016 - 07:15:57
Witam, jaka jest lokalizacja nadajnika 4G w miejscowosci Myślenice woj.małopolskie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-04-2016 - 15:31:02
Witam. W Myślenicach mamy łącznie sześć nadajników z technologią LTE. Większość z nich jest zlokalizowana w obrębie miasta, jeden z nich jest natomiast na pograniczu z miejscowością Pcim. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Bartek
27-03-2016 - 20:09:10
Witam serdecznie Mam pytanie na jakiej częstotliwości chodzi nadajnik LTE w miejscowości Rzeczyca ( Dz. nr 1122) w powiecie tomaszów mazowiecki w woj. łódzkim ? Wg wykazu pozwoleń UKE macie tam zgodę na nadawanie LTE na 800,1800 i 2600 MHz. Zakładam,że na wszystkich 3 nie działa ? Pytam,bo chcę zakupić antenę w celu poprawy sygnału i nie wiem na jaką częstotliwość kupować:) Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-03-2016 - 07:05:22
Witam. Technologia LTE pracuje w Rzeczycy tylko na częstotliwości 800MHz. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Daro
22-03-2016 - 12:51:38
Witam. Kiedy zostanie uruchomiony nadajnik w miejscowości Poświętne (powiat wołominski) ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-03-2016 - 07:29:00
Witam. Rzeczywiście jest plan uruchomienia nadajnika w miejscowości Poświętne, powiat wołomiński. Może się to stać w każdej chwili. Nie posiadamy niestety szczegółowych informacji, kiedy się to wydarzy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
lisek
16-03-2016 - 12:18:12
Witam chciałem się dowiedzieć czy bedzię zasięg Lte w miejscowości Lutcza gmina Niebylec woj podkarpackie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-03-2016 - 16:29:38
Witam. Dla tej miejscowości planujemy LTE800, prace są przewidziane na koniec marca (jednak proszę pamiętać, że może to ulec zmianie). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
swim
14-03-2016 - 10:39:32
Czyli mam rozumieć,że od maja tego roku będe w zasięgu LTE
  (0)
Odpowiedz
swim
11-03-2016 - 10:53:37
Kiedy będzie zasięg LTE w miejscowości Lutcza??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-03-2016 - 15:27:42
Witaj. W Twojej lokalizacji nadajnik LTE będzie uruchomiony do końca kwietnia tego roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ciekawski
09-03-2016 - 10:25:32
Witam Kiedy T-mobile rozpocznie agregację pasm LTE w aglomeracji Wrocławia?, tak aby LTE przyspieszyło, bo zdarzają się momenty kiedy 3G jest 2-krotnie szybsze, konkretnie interesuje mnie rejon stadionu miejskiego przy ulicy Aleja Śląska 1
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 08:14:37
Witaj. Niestety nie jesteśmy w stanie sprecyzować takiej daty. Jeżeli odczuwasz problemy z prędkością transmisji danych, zgłoś to kontaktując się z Biurem Obsługi. Konsultant przekaże takie zgłoszenie do Działu Technicznego. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Milo
29-02-2016 - 19:35:46
Witam, kiedy uruchomiony będzie LTE w Stoczku Łukowskim, woj.Lubelskie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-03-2016 - 20:10:54
Witam. W październiku tego roku planujemy uruchomić nadajnik LTE na częstotliwości 800MHz w miejscowości Prawda Nowa niedaleko Stoczka Łukowskiego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
aronbos
12-02-2016 - 14:58:37
Witam, kiedy będzie LTE w Lubinie woj dolnośląskie?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-02-2016 - 16:53:56
Witam. Technologia LTE w Lubinie, powiat lubiński jest aktywna już od dłuższego czasu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
big dick
08-01-2016 - 21:16:08
Witam kiedy LTE w Dziarnowie (gm.Mogielnica pow. grójecki)?
  (0)
Odpowiedz
Szymon
02-11-2015 - 18:03:29
Czy dostanie wreszcie odpowiedź ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2015 - 19:08:04
Tak. Przepraszam. Twój post nam gdzieś zaginął. W I kwartale 2016r planujemy uruchomienie nadajnika LTE w miejscowości Ciemierów-Kolonia (7km w linii prostej na północ od Nowej Wsi).
  (0)
Odpowiedz
Szymon
24-10-2015 - 10:11:00
Kiedy LTE w Nowej Wsi (Gmina Gizałki, powiat Pleszewski)
  (0)
Odpowiedz
Daniel
08-10-2015 - 18:52:52
Witam a kiedy Lte w Przywidzu ? Województwo Pomorskie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2015 - 18:41:57
Witam. Jak na razie nie mamy w planach uruchomienia technologii LTE w miejscowości Przywidz w województwie pomorskim. Proszę zadać podobne pytanie na początku 2016 roku. Być może pojawią się nowe plany rozbudowy sieci na kolejny okres. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:05:57
Kiedy LTE w miejscowości Dziarnów (gmina Mogielnica koło Grójca)?
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:04:53
Kiedy LTE w miejscowości Dziarnów (gmina Mogielnica koło Grójca)?
  (0)
Odpowiedz
Patryk
21-08-2015 - 21:03:04
Kiedy LTE w Dziarnowie (gmina Mogielnica)?
  (0)
Odpowiedz
mucha1988
06-02-2015 - 11:07:44
Witam czy będzie kiedyś zasięg LTE w Strzelinie ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-02-2015 - 18:43:12
Witam, Planujemy uruchomienie LTE w tym miejscu w drugim kwartale tego roku. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
art36
19-12-2014 - 17:52:38
Witam kiedy usługa lte w miejscowości wilga powiat Garwolin woj.mazowieckie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-12-2014 - 18:33:10
Witam. W chwili obecnej nie mamy planów rozbudowy zasięgu w Twojej miejscowości. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Wujek EDI
14-12-2014 - 01:40:44
Witam. Mam pytanie dotyczące zasięgu LTE w pow. pajęczańskim woj. Łódzkie. Planujecie coś na 2015r ??? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-12-2014 - 07:58:54
Witam. Plany zakładają uruchomienie technologii LTE w Pajęcznie oraz Działoszynie w kwietniu 2015 roku. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Z555
12-11-2014 - 19:39:08
W Przedborzu woj. łódzkie pow. radomszczański w październiku zaczął super działać internet w moim telefonie (H) ale już w listopadzie wróciło do starego (E) i jest słabiutko. Proszę wytłumaczyć co się stało. Podobno modernizacja sieci jest ukończona, przez jakiś okres było super. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-11-2014 - 19:46:45
Przedbórz jest objęty zasięgiem sieci 3G wyłącznie na poziomie 0-1 kresek. Nie mamy w planach zmiany tego trybu w najbliższym czasie.
  (0)
Odpowiedz
agaru
09-10-2014 - 22:06:58
Na jakim etapie jest modernizacja sieci w Bytomiu woj. śląskie, ponieważ ciągle traci mi się zasięg sieci w domu lub osoby dzwoniące do mnie otrzymują informację, że abonent (czyli ja) jest poza zasięgem lub co gorsza otrzymują sygnał zajętości mimo, iż w tym czasie telefon leży nie używany.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2014 - 13:44:22
Witaj. Modernizacja sieci została już zakończona na całym obszarze naszego kraju. Dział Techniczny nie zgłasza też żadnych usterek w pracy nadajników w podanym rejonie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
zorro18
09-10-2014 - 20:38:37
Dlaczego T-mobile blokuje aktywacje usługi LTE na starych umowach ?? Pod koniec kwietnia 2014 przedłużyłem umowę (czyli tuż przed włączeniem w polsce nowej usługi), posiadam kartę usim, telefon też obsługuje LTE (galaxy s5) i nie mogę mieć włączonej usługi LTE. BOA proponuje przejście na nowy abonament jump na niekorzystnych warunkach dla mnie, mimo że na starych umowach użytkownicy blueconnet data mogą tą usługę włączyć za darmo nie zmieniając umowy. Ja usługę blueconnect mam w pakiecie w abonamencie więc powinienem mieć włączoną usługę. W aneksie do umowy wyraźnie jest napisane że Operator świadczy Abonentowi usługę mobilnej transmisji danych w ramach mobilnego internetu i tak samo jest napisane w umowach głosowych jak i data. Użytkownicy ORANGE mogą aktywować na starych abonamentach bez żadnego problemu usługi LTE. Po prostu to dyskryminacja. Sprawa powinna trafić do UKE i niech on dochodzi naszych praw.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-10-2014 - 12:27:31
Witaj. Usługa LTE w taryfach głosowych dostępna jest jedynie w taryfie JUMP. Aktualnie nie mamy żadnych informacji, aby miało się to zmienić. Zapisy regulaminowe, które wspominasz nie odnoszą się do każdej z technologii z osobna, więc nie ma tutaj żadnej sprzeczności. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Tomasp
07-09-2014 - 18:09:28
Witam pytanie mam takie czy w Sokolnikach w łodzkim mozna korzystać z zasiegu 3g.Prosze o odpowiedz dziękuje?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-09-2014 - 20:33:04
Witam. Podaj proszę który powiat: zgierski czy wieruszowski. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Tomasp
08-09-2014 - 07:36:35
Wieruszowski
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-09-2014 - 08:28:39
Witam. Poziom zasięgu 3G w Sokolnikach to 2-3 kreski na zewnątrz budynków. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Gość
04-09-2014 - 15:40:32
Witam, czy w Białogardzie jest zasięg LTE ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-09-2014 - 07:27:22
Witaj. Podana miejscowość nie jest aktualnie objęta zasięgiem technologii LTE. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
eristoff
16-09-2014 - 22:48:49
@ Konsultant T-Mobile - czy jest planowane uruchomienie LTE w Białogardzie ? Jak tak to kiedy?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-09-2014 - 07:28:07
Witam serdecznie. Niestety, do końca bieżącego roku, nie planujemy wdrożenia technologii LTE w miejscowości Białogard. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
Jurek.M
02-07-2014 - 09:46:29
Witam, oferta może i jest atrakcyjana ale dla nowych klientów. Ja od 2007 roku jestem w tej sieci i gdybym chciał korzystac z LTE musiałbym zmienić na taryfę JUMP z abonamentem ok. 240 zł (dzwoniłem na BOK), a obecnie płacę ok. 115 zł. W takim układzie chcąc korzystać z LTE musze poczekać do końca umowy. Szkoda, że operator trochę po macoszemu potraktował swoich długoletnich klientów. Druga sprawa to kiepsko poinformowani pracownicy BOK i w punktach obsługi T-Mobile: kilkakrotnie przez różne osoby byłem zapewniany iż wystarczy że zakupię nowa kartę SIM obsługującą LTE (co uczyniłem, koszt 30 zł.), oni włącza usługę i już będę mógł z owego LTE korzystać. I co? Nic, karta kupiona, a LTE nie chodzi i nie bedzie chodził. Na szczeście po kilku telefonach do BOK anulowali mi opłatę za karte.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 13:28:41
Witam. Mogę jedynie Cię przeprosić za dezinformację. Niestety nie zawsze da się tak dopasować oferty, aby odpowiadały wszystkim. Pozostaje poczekać cierpliwie na ofertę pod koniec trwania umowy. Pozdrawiam.
  (3)
Odpowiedz
dah
11-07-2014 - 01:32:45
Pozostaje poczekać cierpliwie na ofertę pod koniec trwania umowy. Pod koniec trwania umowy to ja zrezygnuję z waszych usług i to ja - Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jjj
11-07-2014 - 10:31:30
@ dah - ja mogę przedłużyć umowę już teraz, ale o ile taryfa byłaby ok to telefony w tych najniższych ofertach są tak drogie, że tylko podziękować i przejść do play.Stały klient od 2004, który całą rodzinę przeniósł do T-Mobile. To jakaś masakra....
  (0)
Odpowiedz
MATEX
02-08-2014 - 14:56:18
@Jurek.M - Mam to samo co Ty starych klientów maja gdzieś liczą się tylko nowi dlatego chyba co dwa lata trzeba zmieniać siec na inną jak nie dba się o dobrych klientów z długim stażem
  (0)
Odpowiedz
kysy66
28-06-2014 - 01:45:16
Witam czy moge juz kozystac z lte w samsungu s5 na abonament czy nie bo z tego co wyczytalem to tylko uzytkownicy taryfy jump
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-06-2014 - 15:07:55
Witam. Z technologii LTE można korzystać tylko na taryfach JUMP! Pozdrawiam
  (4)
Odpowiedz
DariuszS
27-06-2014 - 02:00:54
Czy w mieście wojewódzkim KIELCE (woj. świętokrzyskie) działa już LTE sieci T-Mobile ?? Lub - czy zamierza działać w najbliższych tygodniach??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-06-2014 - 07:31:06
Witam. W Kielcach planujemy uruchomienie sieci LTE pod koniec lipca 2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
artt77
23-06-2014 - 20:21:18
-mam pytanie; czy w najbliższym czasie jest w planach 3g w gminie wojsławice, lubelskie...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2014 - 07:49:58
Witam. W miejscowości Wojsławice (województwo lubelskie) zasięg 3G jest obecnie na niskim poziomie i w tym roku nie planujemy rozbudowy sieci w tej lokalizacji. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
Warmianin
21-06-2014 - 10:27:25
Kiedy zasięg w Klutajnach się powiat powiat Lidzbarski . Wszystkie sieci mają tu problem z sygnałem od kilku lat , ci co mieszkają na 2 piętrze jakiś tam sygnał mają . A ci od 1 piętra w dół i domach prywatnych co mają i waszą sieć i Orange zmieniają operatorów i czekają na koniec umowy . Kiedy wkońcu będzie zasięg !!! Reklamujecie się z największym zasięgiem a tu kicha .
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-06-2014 - 12:42:03
Problem z zasięgiem w miejscowości Klutajny wynika z jej położenia dokładnie w środku koła składającego się z okolicznych nadajników. W tym roku nie mamy planów rozbudowy sieci dla tej miejscowości. Sugeruję podobne zapytanie w sprawie zasięgu na początku przyszłego roku, kiedy będziemy znać plany na 2015 rok. Poza tym zapraszam do kontaktu z BOA pod numerem 602900 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem) w celu zgłoszenia faktu występowania problemów z zasięgiem w naszej sieci. Pozdrawiam
  (6)
Odpowiedz
Warmianin
24-06-2014 - 01:20:24
@ Konsultant T-Mobile - Najpierw ERA GSM nam obiecywała zasięg , od 2011 T-mobile . Dalej go nie ma KŁAMCY OSZUŚCI i TYLE !!! Reklamy kłamią w żywe oczy z tym zasięgiem . Macie guzik a nie najlepszy zasięg . Banda krętaczy i tyle spadam do PLUSA pajace . Wszystkim rozpowiem że według t-mobile mieszkamy na zadu........ i jesteśmy skazani tylko na telefonie stacjonarną .
  (0)
Odpowiedz
Warmianin
24-06-2014 - 01:23:59
@ Konsultant T-Mobile - Ps Pisze skargę do UKE i UOKiK .
  (0)
Odpowiedz
robbazert98
17-06-2014 - 13:38:30
Kiedy zostanie uruchomiona nowa sieć w Białej (Gmina Kłobuck) 42-125 ? bo w budynkach ciągle jest dostępna sieć 2G...,ale na internet na zewnątrz chodzi szybko,nie moge powiedziec że nie :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 17:22:28
W podanej miejscowości zakończyliśmy już modernizację sieci. Planujemy jeszcze dodatkowo uruchomić UMTS 900 do końca czerwca tego roku, co przełoży się na lepszy poziom zasięgu 3G wewnątrz pomieszczeń. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kris 16
16-06-2014 - 21:58:31
Kiedy, działający internet w okolicach miejscowości Łąck, Zdwórz, Koszelówka, gdzie wypoczywa połowa Płocka.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-06-2014 - 09:20:08
24/06/2014 rozpoczynamy modernizacje sieci w tym rejonie. Niewątpliwie po jej zakończeniu poprawi się dostęp do usług związanych z internetem. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
manch
11-06-2014 - 22:44:17
Ludzie T-Mobile to jedna wielka ściema na tym forum konsultanci piszą że w miejscowości Tuczna 21-523 woj.lubelskie nie będzie 3G ze względu na strefę przygraniczną natomiast dziś dzwoniła do mnie konsultantka żeby przedłużyć umowę i twierdziła że jest i powinien być zasięg 3G czego to dowodzi szkoda gadać. Powiedziałem że u mnie już dawno po modernizacji i dalej 2G i wspomniałem że jak załatwi w Tucznej 3G to pogadamy rozmowa od razu się zakończyła pełen profesjonalizm brawo T-Mobile. Umowy oczywiście nie przedłużę przeniosę numer do Plusa w tej sieci chociaż 3G działa i prędkość nawet 15mb to jest sieć.
  (0)
Odpowiedz
artt77
17-06-2014 - 19:45:10
@manch - miałem to samo,też lubelskie.nadajniki są pod 3g ale granica...mozna wiązkę 3g skierować na zachód i po kłopocie.albo u 2100 pyknąć zamiast u 900..ale oni nie chcą naszych pieniędzy...p, plus się ucieszył ...pozdrawiam..
  (0)
Odpowiedz
japa12345
09-06-2014 - 23:32:10
Ja mam umowę od wielu lat w dawnej Erze, a teraz w t-mobile. Mieszkam w Dalachowie- miejscowość z 1,5 tys. mieszkańców. W tej i okolicznych miejscowościach aby rozmawiać należy biegać na piętro domów i szukać zasięgu. Sukcesywnie następuje pogorszenie zasięgu i to dotyczy wszystkich sieci . Najbliższe przekaźniki znajdują się w Rudnikach Wieluńskich w odległości około 4 km. Wszystkie firmy telekomunikacyjne kasują ludzi za usługę, które jest nie realizowania, lub znacznie ograniczona, ale oni mają to w *****. Nie mogę patrzeć na bezczelne reklamy o super jakości, gdy ja w XXI wieku w środku Polski nie mogę korzystać z podstawowej usługi. Nie wierzę w modernizację sieci, gdyż prawdopodobnie jest już po wymianie. jednym słowem propaganda sukcesu
  (0)
Odpowiedz
tario222
07-06-2014 - 17:56:13
Podpisałem umowę miesiąc temu. Dlaczego. Nie moge. Się. Połączyć z lte każdy abonament powinien mieć możliwość kożystania z lte a nie tylko taryfy jump
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2014 - 18:43:20
Witaj. Zgodnie z zasadami każdy abonent może przejśc na taryfę JUMP po 3 miesiącach od podpisnia umowy bez telefonu lub rok po podpisaniu umowy z telefonem - mimo wszystko Twoją sugestię przesłałem do osób zajmujących się ofertami dla abonentów. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
manch
05-06-2014 - 09:24:23
A ja nie wykluczam że w przyszłości spadnie z kosmosu jakiś meteor i pierdaknie w tę niepotrzebną wieżę T-Mobile i będzie ok. Nie zamierzam czekać na wasze 3G parę lat i skończę doładowania i przenoszę się do Plusa tutaj chociaż 3G dziala. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
djkarvan
05-06-2014 - 01:12:45
Mam poważne Pytanie, ponieważ wrzucacie do swoich telefonów branda ze swoimi pierdołami, do tego wprowadziliście aktualizacje do kit kata 4.4 ale zablokowaliście możliwości wyboru trybu pracy sieci na LTE i pytanie brzmi ile mam jeszcze na tą aktualizację czekać? Jestem w innej sieci i nie moge z tego LTE korzystać...
  (1)
Odpowiedz
tario222
04-06-2014 - 15:04:34
A co z lte albo hspa. W wsi. Osiecza. Pierwsza
  (0)
Odpowiedz
manch
04-06-2014 - 13:57:47
A więc nadajnik T-Mobile który jest w Tucznej można powiedzieć że jest bezużyteczny skoro nie ma 3G. A na nadajniku który jest w Tucznej nie można uruchomić UMTS 2100 np. networks wtedy i T-Mobile i Orange by miały sieć 3G bo na chwilę obecną tylko sieć Plus na Aero2 ma w naszej okolicy 3G a pozostałe 3 sieci tylko 2G a Tuczna to spora miejscowość ponad 3 tys. mieszkańców wiec by się przydało 3G T-Mobile lub Orange. Nadajnik w Tucznej jest tylko zmienić na UMTS 2100 i będzie super a nie uruchamiać LTE jak w niektórych regionach nawet 3G nie działa.Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 19:26:03
Na tą chwilę nie mamy szczegółowych informacji czy sieć 3G będzie aktywowana na nadajniku w miejscowości Tuczna, powiat bialski. Oczywiście nie wykluczamy tego w przyszłości. Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
rafał
04-06-2014 - 12:55:08
Widzę, że Konsultant już co nieco mówi o LTE w niektórych lokalizacjach... Co w końcu z tym LTE w Przedborzu (powiat radomszczański)? Co do UMTS - wiem, że wrzesień. A LTE? Jest jakaś szansa, że do końca roku znajdzie się w tych 5200 nadajnikach LTE w waszej sieci?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 13:27:15
Witam. Niestety póki co nie planujemy LTE w Przedborzu na chwile obecną. Nie mamy także informacji na ilu nadajnikach LTE będzie dostępne. Pozdrawiam.
  (4)
Odpowiedz
rafał
04-06-2014 - 13:46:47
@ Konsultant T-Mobile - Nie ma wielkiego zmartwienia... Cóż konkurencja by się przydała - ale póki co pozostaje w tej lokalizacji LTE od Plusa... W 3G nie mam zamiaru się pchać skoro mam LTE od konkurencji!
  (0)
Odpowiedz
misio123
04-06-2014 - 09:17:43
Dzień dobry Państwu. Czy w mieście Kozienice planujecie HSPA+dc bądż LTE ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 10:30:24
Witaj. HSPA już działa, LTE póki co nie planujemy. Pozdrawiam.
  (3)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 19:22:50
Chodzi o miejscowość Tuczna 21-523 woj lubelskie sąsiedni Piszczac tutaj są białe plamy jeżeli chodzi o UMTS jeżeli w odleglości 30 km od granicy nie można włączyć UMTS 900 to dlaczego nie włączycie UMTS 2100 czy nasze rejony nigdy nie doczekają się szybkiego internetu a skoro modernizacja została zakończona a zasięg dalej 3G to chyba znaczy że tutaj już nic się nie zmieni? A była mowa że do końca roku cala Polska z szybkim internetem 3G a wychodzi na to że nie cała więc co będzie z tym obszarem Polski będzie 3G czy już cały czas tylko 2G?
  (0)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 19:26:21
@manch - Chciałem napisać modernizacja zakończona a zasięg dalej 2G przepraszam za pomyłkę. Czy może będzie u nas zamiast wprowadzony zamiast 3G LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:34:02
Niestety póki co nie planujemy LTE w tym miejscu. Pozdrawiam!
  (2)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:25:01
Modernizacja została już zakończona. Na całej ścianie wschodniej są uruchomione nadajniki UMTS2100. Są rozmieszczone tak gęsto jak to było możliwe. Problem polega tylko na tym, że najbliższy nadajnik od miejscowości Tuczna znajduje się w miejscowości Połoski co stanowi w prostej linii ok. 7 km. Pozostaje korzystanie z anteny zewnętrznej skierowanej w tę stronę. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
tario222
03-06-2014 - 18:45:26
jak mogę wyłączyć pakiet nielimitowanych sms bo na iboa to jakiś żart albo wywala błąd albo się ta opcja nie wczytuje
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 10:30:03
Skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900000. Konsultant pomoże wyłączyć usługę. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
manch
03-06-2014 - 17:20:01
A kiedy na wschodzie Polski będzie 3G UMTS 900lub 2100 bo ciągle jest 2G?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 18:21:28
Na wschodzie Polski już uruchomiliśmy UMTS 2100 oraz 900. Modernizacja sieci w tej części naszego kraju została zakończona. Nie wszędzie jednak sieć 3G jest dostępna. Nie mamy jeszcze pełnego pokrycia. Bez podania dokładnej lokalizacji nie jesteśmy w stanie zweryfikować sytuacji z zasięgiem.
  (0)
Odpowiedz
Robertosu
03-06-2014 - 10:48:47
Kiedy można się spodziewać modernizacji w powiecie białogardzkim ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 13:50:35
Rozpoczęcie prac w tym rejonie planowane jest na 30-06-2014. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
zawiedziony
03-06-2014 - 09:20:56
Dlaczego nie informowaliście że LTE będzie dostępne tylko dla nowych umów? Mimo żę mam highendowy telefon to nie będę mógł korzystać z dobrodziejstw 4G, najgorsze jest to że dopiero co w poniedziałek doszła do was nowa umowa i mówiono że dostane LTE automatycznie a tu zonk.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2014 - 15:43:22
Witam. Nie informowaliśmy także, że będzie dostępne dla wszystkich - niemniej proponuję skontaktować się z Biurem Obsługi, gdzyż możliwa jest w wielu przypadkach już treraz migracja na taryfy JUMP. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
dah
11-07-2014 - 01:43:01
Za 250 zł?
  (0)
Odpowiedz
Collins
02-06-2014 - 08:35:28
Kiedy bedzie odswiezona mapa zasiegu na stronie T-Mobile ? Ostatnia aktualizacja to luty, troche kiepskie odswiezanie, skoro tyle sie w nim zmienia to dobrze byloby to widziec.
  (0)
Odpowiedz
rafał
02-06-2014 - 16:00:29
@Collins - Zasięg, który publikują na tych mapkach - to tylko TEORIA! Wyliczono go z odp. modeli matematycznych w oparciu o mapy cyfrowe terenu... Co z tego, że tu gdzie mieszkam na mapce jest zasię 3G z sąsiedniego BTS - guzik! Nawet ustawienie trybu tylko 3G + antena zewnętrzna 11dB - nic nie daje! Trzeba czekać do września lub korzystać z zielonej konkurencji, która ma już 3G od dwóch lat i LTE od stycznia...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-06-2014 - 08:16:47
Mapa zostanie wkrótce zaktualizowana. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
jasser
01-06-2014 - 16:21:00
Generalnie od czego zależy start LTE w danej lokalizacji ? Jeśli mam w tej chwili HSPA+ DC to dostane szybciej LTE czy sa jakies inne kryteria.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-06-2014 - 17:14:12
Technologia HSPA+ DC nie ma bezpośrednio przełożenia na ewentualną lokalizacje LTE, które to świadczone będzie na innych częstotliwościach. Kryteria doboru lokalizacji w dążeniu mają zapewnić maksymalne wykorzystanie zasobów danego pasma. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
rafał
02-06-2014 - 13:03:52
@ Konsultant T-Mobile - No właśnie! Proszę mi odpowiedzieć czy punktu widzenia operatora (T-Mobile.pl) miasteczko z około 6000 mieszkańców w promieniu 2 km + kilkuset gości w wakacje i ferie i święta - to dobra lokalizacja dla LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-06-2014 - 11:26:38
Witam. Zapewne jest to decelowo dobra lokalizacja, jednak każdorazowo wprowadzanie nowej technologii rozpoczyna się od największych ośrodków. Cierpliwości zatem. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 14:21:22
A czy w miejscowości Tuczna 21-523 woj.lubelskie nadajnik który tu jest i po modernizacji będzie obsługiwał LTE? Bo według moich źródeł internetowych pozwolenie na LTE jest tylko pytanie czy będzie w tej miejscowości odpalone LTE pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 14:30:46
Póki co nie mamy informacji o dokładnych lokalizacjach i terminach do co uruchomienia LTE, proszę o śledzenie informacji na Trendach. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
KrzysztofŚ
30-05-2014 - 13:25:57
Witam, ja mam pytanie do T-mobile czy do korzystania z LTE trzeba mieć kartę USIM czy wystarczy wymienić kartę na micro SIM ( 2 w 1 ) ? Pani w punkcie T-mobile powiedziała że taka karta wystarczy. Czekam na waszą odp w tej sprawie. Pozdrawiam Krzysztof
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:26:46
Musi to być karta USIM. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
Youyou
29-05-2014 - 23:03:20
Witam. A czy na zasadzie roamingu krajowego (jesteście teraz zamiast plusa głównym partnerem PLAY) tak jak udostępnianiacie sieć HSPA+ będziecie udostępniać LTE klientom PLAY? Bo play chwali sie od roku ze ma lte a tak na prawdę to tylko kilka dużych miast Polski. PS: kiedy LTE w Łomży? W 2012r. nie mozna było normalnie rozmawiać w t-mobile. Ciagle zrywali połączenia, albo było głucho.. Z internetem tez była porażka. Dlatego przeszedłem z waszej sieci do fioletowej konkurencji. Jak skończy mi sie umowa, ponownie wrócę do "T", zauważyłem u was duży postęp. To przez wasza modernizacje w moich regionach wiele ludzi odeszło do Orange i Play. (Cześć z nich przez wysokie rachunki i naliczanie opłat bez podstaw), ale nie ważne. Moja bardzo dobra znajoma przedłużyła u was umowę z taryfy biznesowej Frii 80 na proFirma bez limitu za wszystko do wszystkich i 1 gb internetu i pan pracujący w salonie zapewniał ze aktywacja wynosi 0 zł, a na fakturze jakimś cudem 29 zł. Także nad obsługa klienta popracujcie, macie świetnych fachowców ale tez osoby, którym zależy na tym by sprzedać a nie zadowolić klienta. To tyle, pozdrawiam. Jeżeli ceny bedą porównywalne do Play, to przejdę, ale boje sie ze naliczycoe mi jakieś opłaty za powrót do was. Jak to wszyscy mówią-nigdy z wami nie wiadomo. Ale to ze macie najlepsza jakość połączeń to prawda - teraz jesteście pionierem na rynku w tej kategorii.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 16:25:25
Witaj. Na pytania dotyczące udostępniania czy wprowadzania LTE na konkretnych obszarach jest chyba jeszcze za wcześnie. Daj nam wystartować z LTE, a wszystko się wyjaśni. Co do obsługi klienta wciąż dokładamy wszelkich starań, aby wyeliminować opisane przez Ciebie nieporozumienia. Myślę jednak, że w każdej sytuacji można powołać się albo na rozmowę albo na dokument (umowa, regulamin). Krótko mówiąc, żeby nie zanudzać – cierpliwości, jeśli chodzi o LTE i czekamy na Ciebie po zakończeniu umowy. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Rafał
29-05-2014 - 20:33:09
Co za propaganda sukcesu! "Modernizacja polegała na wymianie wszystkich nadajników radiowych..." Polegała? Przepraszam - ale w powiecie np. radomszczańskim wiąż jesteście w nędznym 2G! Tam póki co pozostaje 3G i LTE z Plusa... Jak zwykle centrum polski na szarym końcu ...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-05-2014 - 22:03:16
W powiecie radomszczańskim modernizacja rozpoczyna się 28/07/2014. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Rafał
29-05-2014 - 23:08:24
@ Konsultant T-Mobile - Dzięki za "pocieszenie". Myślałem, że modernizacja zacznie się najpóźniej z początkiem lipca... Czy we wszystkich lokalizacjach jednocześnie?! Dokładnie chodzi mi o miejscowość Przedbórz? Kiedy w tej ostatniej będzie dostępne 3G (czy na koniec roku - czy może wcześniej). No i ostatnia sprawa co z LTE w tej miejscowości?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 08:27:47
Rafał w tej miejscowości planowana data rozpoczęcia prac to 28.07.2014. Co do uruchomienia UMTS900 to odbędzie się to we wrześniu tego roku. Odnośnie LTE nie mamy jeszcze dokładnych terminów i lokalizacji. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
Rafał
30-05-2014 - 10:03:43
@ Konsultant T-Mobile - Dzięki za informację! No to może inaczej - jakie chcecie mieć docelowo pokrycie technologią LTE (%) w Polsce? Na razie ma to być około 50%? A docelowo powiedzmy na koniec 2014? No i druga sprawa - kiedy można was pytać o LTE w tej miejscowości? Rozumiem, że po modernizacji "nadajników" tam gdzie będzie 3G - będzie też "LTE Ready"?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 11:29:33
Jak to będzie wyglądało do końca roku jeszcze nie wiemy. Napewno wystartujemy z pokryciem ok. 50% populacji i w miarę możliwości będziemy ten zasięg powiększać. Nie ma gwarancji, że wszędzie tam gdzie będzie UMTS900 będzie LTE, ponieważ pokrycie UMTS900 to w tym momencie już ponad 93% populacji. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:12:12
@ Konsultant T-Mobile - Rozumiem, że są obszary gdzie będzie tylko UMTS900 (zapewne tereny wiejskie i przygraniczne) - ale, w miasteczku gdzie na stałe przebywa około 6000 mieszkańców (na małym obszarze), a w lato jest dodatkowo kilkuset gości (agroturystyka) - docelowo pojawi się LTE? Tym bardziej, że konkurencja już je ma!
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:13:48
@ Konsultant T-Mobile - oczywiście na razie mówimy o LTE 1800? Bo z 800-ką to inna bajka...
  (0)
Odpowiedz
rafał
30-05-2014 - 12:15:58
@ Konsultant T-Mobile - Wciąż brak odpowiedzi! Ale kiedy pytać się o LTE? Kiedy coś konkretnego będziecie mogli ujawnić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:22:18
W połowie roku wystartujemy z LTE. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości i śledzenie wszystkich informacji na Trendach!
  (0)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 11:57:39
@ Konsultant T-Mobile - Moim zdaniem LTE powinno być na tych obszarach gdzie teraz jest tylko technologia 2G np.wschód Polski sieć już dawno po modernizacji a zasięg tylko 2G żeby wszyscy mieli możliwość korzystać z szybkiego internetu a nie uruchamiać LTE tam gdzie już jest szybki internet np. UMTS 900 lub 2100 bo inaczej niektórzy będą mieli wszystko a niektórzy nic a powinno być tak żeby wszyscy mogli korzystać z szybkiego internetu mieszkańcy strefy przygranicznej na wschodzie Polski też a nie męczyć się do tej pory z mobilnym internetem w technologii 2G moim zdaniem tak by było sprawiedliwie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-05-2014 - 13:43:02
Zasięg LTE będzie sukcesywnie powiększany. Natomiast co do rejonów wschodnich, szczególnie przygranicznych obowiązują stosowne normy i ze względu na ową koordynację międzynarodową i brak zgody regulatora nie możemy włączać UMTS900 bliżej niż w odległości 30 km od granicy Państwa. Pozdrawiam!
  (1)
Odpowiedz
manch
30-05-2014 - 14:07:43
@ Konsultant T-Mobile - Zgadzam się z konsultantem i dlatego na tych obszarach powinno być LTE ta technologia może być włączona na obszarze przygranicznym. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
GGG
31-05-2014 - 14:06:17
@ Konsultant T-Mobile - A kiedy będzie modernizacja w Biała Rawską?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-05-2014 - 19:57:47
Witam. Modernizacja w tej lokalizacji rozpocznie się w drugiej połowie lipca.
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Serwis WiMP rozpoczął kampanię Hifitest. Przekonaj się, czy twój sprzęt muzyczny jest przygotowany na bezstratną jakość dźwięku i wygraj konto WiMP HiFi.

Możesz już wziąć udział w HiFiteście i wygrać 30-dniowy abonament WiMP HiFi. Uczestnikiem możne zostać każdy, kto wejdzie na stronę www.hifitest.pl i poprawnie odpowie na pięć pytań dotyczących jakości słyszanego dźwięku.

- Zasady testu są niezwykle proste - udostępniamy pięć utworów w dwóch jakościach: Premium i HiFi. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na pytania – mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. – Nasza poprzednia kampania – HiFi Week – cieszyła się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się umożliwić wszystkim, którzy nie zdążyli wziąć w niej udziału, wygranie konta HiFi. HiFitest to także okazja aby porównać jakość oferowaną w ramach kont WiMP Premium i WiMP HiFi oraz przetestować sprzęt - dodaje.

WiMP jest jedynym serwisem streamingowym działającym w Polsce, który oferuje muzykę w bezstratnych formatach FLAC i ALAC. Cena brutto miesięcznego abonamentu wynosi 39,99 zł.

Źródło: WiMP

WiMP: przetestuj swój sprzęt i wygraj konto HiFi! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Czyli trzy czwarte rodzimych użytkowników. Dodajmy do tego, że w ciągu ośmiu lat zainteresowanie serwisem wzrosło czterokrotnie.

14 lutego kojarzy się głównie z Walentynkami, jednak to także data rejestracji domeny YouTube.com, należącej do serwisu, który w maju tego roku obchodził będzie dziesięciolecie swojego istnienia. Ponieważ umożliwia bezpłatne umieszczanie i odtwarzanie (większości) dostępnych na jego łamach filmów, dla wielu użytkowników sieci jest synonimem wideo w sieci, tak jak Google jest synonimem wyszukiwarki internetowej.

YouTube Rewind - serwis Google'a podsumowuje 2014 rok

Z okazji okrągłej rocznicy istnienia domemy, Gemius sprawdził, jaką popularnością cieszył się w Polsce YouTube. Analiza objęła lata 2006-2014.

 

 • W listopadzie 2014 roku stronę YouTube.com odwiedziło 16,2 mln użytkowników sieci (76 proc.).
 • W 2014 toku średnio trzy czwarte (73) proc. internautów odwiedziło YouTube'a w ciągu miesiąca.
 • Popularność serwisu rośnie – w ciągu ośmiu lat średnie miesięczne zainteresowanie YT wzrosło z 19 proc. (2008 rok) do 73 proc. (2014 rok).
 • Od 2009 roku YT odwiedza miesięcznie ponad połowa użytkowników sieci i mamy już niejedną rodzimą gwiazdę serwisu.

Źródło: Gemius

YouTube'a odwiedza 16 mln polskich internautów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się