Rok 2012 za nami. Warto go podsumować, bo działo się w nim naprawdę dużo. Wprowadziliśmy innowacyjną usługę MyWallet, w ofercie pojawiły się najnowsze modele smartfonów, zaś Minister Podwajania ogłosił stan podwajania na terenie całej Polski! Ale to nie wszystko!

Ważnym wydarzeniem dla klientów i partnerów T-Mobile było uruchomienie rewolucyjnej na naszym rynku usługi MyWallet. Daje ona możliwość płacenia za zakupy zbliżeniowo przy pomocy smartfonu, dzięki modułowi NFC i specjalnej karcie SIM. W związku z MyWallet przygotowaliśmy też specjalny konkurs, w którym w kreatywny sposób zaprezentowaliście jakie właściwości powinien mieć Wasz wymarzony telefon. Wygrani przeszli do kolejnego etapu i testowali telefon z technologią NFC i usługą MyWallet. W ramach tego etapu uczestnicy wykonywali zadania specjalne. Niezwykle zabawne filmy z tego konkursu możecie obejrzeć tutaj

W tym roku T-Mobile zachęcał także klientów do nauki języków obcych. Dzięki współpracy z SuperMemo, pod koniec lata klientom przedłużającym dotychczasową umowę oraz kupującym nową oferował multimedialne kursy językowe w prezencie. Pozwalają one na naukę jednego z trzech języków: angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego – każdego na trzech poziomach trudności. Obecnie kurs SuperMemo dostępny jest odpłatnie.

Gestem, który z pewnością spodobał się wielu klientom magentowego operatora, było podwajanie doładowań w T-Mobile na Kartę. Tej zasadzie podlega każde doładowanie już od 5 zł, niezależnie od częstotliwości doładowań. Podwojoną kwotę można wykorzystać na połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich oraz na korzystanie z internetu. Promocji towarzyszyła kampania reklamowa – jej bohaterem był Minister Podwajania, który ogłosił wprowadzenie stanu podwajania na terenie kraju. Spoty towarzyszące kampanii cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników sieci.

Posiadaczom smartfonów trudno wyobrazić sobie korzystanie z nich bez aplikacji, które potrafią  ułatwić wiele czynności. Niezbędną aplikacją dla klientów T-Mobile jest MiBOA. Operator wciąż pracuje nad jej udoskonaleniem, aby lepiej spełniała oczekiwania klientów. W tym roku zarówno w Google Play, jak i w App Store pojawiły się nowe wersje MiBOA, służącej do bezpłatnego zarządzania kontem abonenckim.

Na początku grudnia T-Mobile zaoferował swoim klientom aplikację stworzoną wspólnie z serwisem Audioteka.pl. Dzięki temu zyskali oni dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków, czyli książek, których słuchanie możliwe jest w korkach podczas jazdy samochodem, gdy jedziemy na rowerze czy idziemy ulicą. Wiele osób, dzięki tej formie lektury, ma okazję nadrobić zaległości czytelnicze... mimochodem. Aplikację można pobrać za darmo z Google Play, a niebawem będzie ona preinstalowana w większości wprowadzanych do oferty smartfonach.

Inną aplikacją, którą T-Mobile zaproponował klientom, jest Sztorm AR. Dzięki niej możemy choć przez chwilę poczuć, że mamy władzę zjawiskami pogodowymi. Aplikacja wykorzystuje obraz z aparatu fotograficznego w telefonie. Gdy skierujemy go na wybrany przez nas obiekt i dotkniemy to miejsce na ekranie, naszym oczom ukaże się błyskawica uderzająca w dany punkt. Robimy zdjęcie i możemy wkręcać nieświadomych triku znajomych.

Aplikacje aplikacjami, ale aby je oferować, najpierw trzeba umożliwić klientom zakup smartfonów. W tym roku w ofercie T-Mobile pojawiło się wiele pozycji „obowiązkowych”, czyli telefonów, na których punkcie świat oszalał. Należy tu wspomnieć (a jakże) o długo oczekiwanym iPhonie 5, flagowcu największego rywala Apple’a – Samsungu Galaxy S III, Nokii Lumii 900 z Windows Phone 7.5 Mango, Samsungu Galaxy Note II, Sony Xperia S czy HTC One X. Niedawno w ofercie pojawiły się także telefony z Windows Phone 8 - HTC 8X, HTC 8S, Nokia Lumia 920 i Nokia Lumia 820. Aby każdy miał możliwość wybrania czegoś dla siebie, w salonach czekają także tańsze modele smartfonów dla mniej wymagających klientów, jak Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy Ace 2 (czyli dwaj ulubieńcy po liftingu), BlackBerry Curve 9320 czy Nokia Asha 302 dla wielbicieli klawiatur QWERTY, ZTE Grand X, Sony Xperia T, LG Swift L3...

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy również nasze warsztaty online, podczas których chcieliśmy Wam podać najważniejsze i najciekawsze informacje na temat najnowszych smartfonów, tabletów, systemów operacyjnych. Nasze pierwsze webinarium odbyło się 9 października. Mówiliśmy wtedy o unikalnych cechach flagowych smartfonów, a więc HTC One X, Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia T, Nokia Lumia 900, iPhone 5. Kolejne warsztaty miały miejsce 18 grudnia. Skupiliśmy się na najnowszych systemach operacyjnych od Microsoftu: Windows 8 i Windows Phone 8.

Innowacyjna usługa MyWallet okazała się być prawdziwym hitem!

T-Mobile to także marka kojarzona z T-Mobile Ekstraklasą. W mroźną listopadową niedzielę przed meczem Lech-Legia padł rekord frekwencji w T-Mobile FanZone. W strefie bawiły się aż 2632 osoby. Można było wygrać dwa bilety na Lech – Legia, zmierzyć się z innymi kibicami w grze FIFA 13 czy stanąć w kilka osób do rozgrywki przy ogromnych stołach do piłkarzyków. Fani piłki nożnej robili też sobie unikalne zdjęcia dzięki technologii Picture Experience.

Ci, którzy od sportu wolą film, doskonale kojarzą T-Mobile Nowe Horyzonty. W tym roku w trakcie jedenastu festiwalowych dni zaprezentowano 469 filmów, w tym 226 filmów pełnometrażowych, pochodzących z 52 krajów. Podczas 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty 16 filmów miało swoje polskie premiery. Łącznie we Wrocławiu odbyło się 537 seansów, które zobaczyło 108 tysięcy widzów. Dodatkową atrakcją była gra miejska na podstawie scenariusza Katarzyny Krakowiak. Jej uczestnicy mieli okazję przenieść się do czasów przedwojennego Wrocławia i odkryć miejsca, których próżno szukać w przewodnikach turystycznych.

Świętem wielbicieli muzyki jest Electronic Beats Festival, który w tym roku odbył się pod koniec kwietnia w Stoczni Gdańskiej. Na entuzjastów muzyki elektronicznej i alternatywnej czekały światowe gwiazdy, a w przerwach pomiędzy ich występami - także znakomici didżeje.

Latem T-Mobile zrobił niespodziankę mieszkańcom stolicy. Na trzech nadwiślańskich plażach – Plaży Wisła, Plaży Stadion i Plaży Wilanów - zyskali oni bezpłatny dostęp do internetu. Warszawiacy odwiedzający plaże mogli podłączyć swoje urządzenia do sieci bez konieczności logowania. Z bezprzewodowego internetu w ramach akcji skorzystano niemal 20 tysięcy razy. T-Mobile planuje udostępnienie tego typu punktów w innych atrakcyjnych sezonowo lokalizacjach w Polsce.   

Pod koniec marca do sprzedaży trafiła nowa oferta telefonii komórkowej  - MTV Mobile powered by T-Mobile, kierowana głównie do uczniów i studentów. Mogą oni wybierać pomiędzy MTV Mobile na kartę oraz MTV Mobile mix. Ofertę wyróżnia udostępnienie użytkownikom rewolucyjnej usługi Under My Thumb. Aplikacja pozwala gromadzić interesujące treści na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, oglądanie programów na żądanie oraz dzielenie się wszystkim ze znajomymi na Facebooku.

T-Mobile rozpoczął również realizację jednego z najważniejszych i największych projektów telekomunikacyjnych w kraju. Dzięki zwiększeniu liczby nadajników o około 40% i zastosowaniu w całej sieci najnowszych technologii nasi klienci zyskują w dostęp do usług o znacznie lepszych parametrach i zasięgu. Ponadto zastosowane rozwiązania przyczynia się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do zasilania i funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej.

Najnowsze smartfony, takie jak Samsung Galaxy SIII, Sony Xperia S, HTC One x i Nokia Lumia 900, pojawiły się w naszej ofercie.

Udostępniliśmy Wam kolejne wersje aplikacji MiBOA, która pozwala zarządzać kontem.

W październiku T-Mobile zainicjował wyjątkowy projekt modowy, do którego zaproszeni zostali czołowi polscy projektanci: Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień. Mają oni za zadanie, przy wsparciu T-Mobile, przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion. W ramach projektu T-Mobile fashion powstaje wyjątkowa kolekcja, na którą złożą się elementy ubioru, dodatki oraz gadżety i... trzy różne spojrzenia na modę. Miłośnicy mody otrzymali możliwość wirtualnego uczestniczenia w ekskluzywnych wydarzeniach modowych.

W maju T-Mobile uruchomił platformę do współpracy ze środowiskami zaangażowanymi w tworzenie startupów  - serwis innowacje.t-mobile.pl. Wówczas także ruszył pierwszy konkurs na najlepszy serwis mobilny, w którym można było wygrać 50 tys. zł. Serwis ma umożliwić zaprezentowanie swojego startupu, zaoferowanie współpracy przy realizacji nowego pomysłu czy wzięcie udziału w wyzwaniu, jakim jest tworzenie aplikacji. Jednocześnie T-Mobile wcielił się w rolę partnera strategicznego Startup Weekend Warsaw 2012.

T-Mobile patronował także młodym konstruktorom z Politechniki Śląskiej w wyścigu na zaprojektowanie najbardziej ekologicznego pojazdu, który wystartuje w międzynarodowych zmaganiach Shell Eco-marathon. To jeden z bardziej prestiżowych zawodów dla studentów z całego świata. Zawody odbywają się co roku w Ameryce, Europie oraz Azji.

Polska Telefonia Cyfrowa została także wyróżniona w ramach konkursu „100 PROCENT Nagrody Wolontariatu Pracowniczego” za projekt Świąteczna Aukcja Charytatywna. Jest ona prowadzona już od 2002 roku i ma w okresie przedświątecznym zmobilizować pracowników PTC do działania na rzecz innych. W tym roku zorganizowano warsztaty z udziałem pracowników i ich dzieci oraz aukcję, na której licytowane są przytulanki zaprojektowane i przygotowane w ramach wolontariatu rodzinnego. Wylicytowana przez pracowników kwota została podwojona przez firmę. Potrzebującym przekazano 800 tys. zł.

T-Mobile jest także partnerem akcji Godne Dzieciństwo, której koordynatorem jest Polski Czerwony Krzyż. Chodzi o zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem głodnych i niedożywionych dzieci. W wybranych sklepach T-Mobile można zobaczyć realistycznie wyglądające talerze z obiadem i informacją, pod jaki numer należy wysłać SMS, aby podarować jednemu dziecku ciepły posiłek.

Do końca września na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego można było zobaczyć 13 prac, na których uwieczniono chwile przyjaźni znanych i lubianych oraz ich adoptowanych zwierząt. T-Mobile był sponsorem wystawy Wielcy Małym – inicjatywy, w ramach której m.in. środki ze sprzedaży kalendarzy charytatywnych przekazywane są w formie darów do corocznie typowanych najbardziej potrzebujących schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce.

Jak widzicie, w mijającym roku w T-Mobile wiele się działo. A jaki ten rok był dla Was?

Rok 2012 pod znakiem T-Mobile - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

RedakcjaT-Mobile-Trendy
05-02-2013 - 15:02:30
Witajcie, informujemy, że od dzisiaj dodaliśmy nowe wersje oprogramowania, które wspierają MyWallet. Samsung Galaxy Note II: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: JZO54K.N7100XXDMA5 oraz Sony Xperia T: wersja systemu: Android 4.1.2; numer kompilacji: 9.1.A.0.489. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Prawdziwie hitowy news! Sony Xperia P, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Ace 2 i HTC One X to nowe modele telefonów, które wchodzą właśnie do naszej oferty. Jest z czego wybierać. Przekonajcie się sami!

Nowe hitowe smartfony w T-Mobile! - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Riper23
25-07-2013 - 20:46:01
LG Swift 4X HD P880 bedzie wogole dostepny u was ten smartfon ? jakiekolwiek info mile widziane
  (0)
Odpowiedz
ace2
19-06-2012 - 12:50:36
z tego co czytałem samsung galaxy ace 2 jest w sprzedawany w dwóch wersjach z funkcją przesyłania plików i robienia płatności NFC i bez tej funkcji. A jaka wersja sprzedawana jest w Tmobile???
  (0)
Odpowiedz
adi
16-06-2012 - 09:35:19
Witam !!! LG Swift 4X HD P880 kiedy będzie dostępny w najlepszej sieci??
  (0)
Odpowiedz
tario222
01-06-2012 - 07:00:15
ace2 w takiej cenie kto to ustala takie rużnice w cenie np xperia neo v 2 razy lepsza a tańsza brawo kompletne brawa ace 2 powinien być tańszy
  (3)
Odpowiedz
marecki
31-05-2012 - 19:54:46
Witam. Gdzie we Wrocławiu będzie jutro dostępny samsung galaxy s 3 w kolorze ''niebieskim'', jestem zainteresowany przedluzeniem umowy, proszę o informacje. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-06-2012 - 10:30:49
Marecki, niestety jako redakcja nie mamy dostępu do aż tak szczegółowych informacji :-( Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Juleczka28469731
31-05-2012 - 19:07:50
O zgrozo... Już ucieszona zobaczyłam w ofercie SGA 2, a tu... Tyle kosztuje... Nie dziękuje, się przenoszę...
  (1)
Odpowiedz
marck
30-05-2012 - 21:34:48
Pytanie dla operatora czy samsung galaxy s 3 i htc one x bedzie dostępny w ofercie mix jesli tak to kiedy ?
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:16:25
Marck, Galaxy S III, HTC One X, Sony Xperia P i Galaxy Ace 2 są dostępne od dziś w ofercie Mix. Pozdrawiamy!
  (6)
Odpowiedz
tario222
30-05-2012 - 19:01:09
ace2 w takiej cenie kto to ustala takie rużnice w cenie np xperia neo v 2 razy lepsza a tańsza brawo
  (5)
Odpowiedz
pietrek
30-05-2012 - 18:27:09
Skusil bym sie na Xperie P przy przedluzaniu umowy, podoba mi sie. Problem w tym ze oferta na moim koncie po 12 latach jest tak sama jak dla nowych, a szkoda... Galaxy S3 jest tanszy od S2??? Kto ustala ceny telefonow? S2 powinien chyba po wprowadzeniu S3 zjechac na cenie, myle sie???
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wspaniałym pomysłem byłoby więc sprawienie sobie na ten czas smartfona wraz z atrakcyjną ofertą, którą znajdziecie w naszej sieci. Dla tego też na czerwiec proponujemy Wam Nokie 500, Sony Ericsson Live With Walkman, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S Plus, Samsung Wave 3 oraz Nokia Asha 302. Dowiedzcie się więcej o tych smartfonach i o naszej ofercie! Niech czerwiec będzie dla Was wyjątkowym miesiącem!

TOP 5 ofert w T-Mobile - czerwiec 2012 - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

oliba
01-06-2012 - 18:59:44
Warto też wspomnieć o Galaxy S III Też fajny telefon :)
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Planujesz przedłużyć z nami umowę? Zrób to koniecznie przez iBOA! Sony Xperia M, Samsung Galaxy Young czy Nokia Lumia 520 są w wyjątkowych cenach!

Specjalnie dla naszych Klientów przedłużających umowę przez Internet przygotowaliśmy obniżone ceny na wyjątkowe smartfony! Wystarczy zalogować się do iBOA i wybrać nowy telefon w specjalnej cenie!
Po 2-3 dniach kurier dostarczy bezpłatnie zamówienie pod wskazany adres. Szybko, łatwo i przyjemnie!

Czekają na Was m.in. Nokia Lumia 520 (99 proc. taniej!), Sony Xperia M, Sony Xperia J czy Samsung Galaxy SIII mini.

Zobacz polecane oferty!

Przedłużając umowę w iBOA dodatkowo zyskujesz:

  • Realizację zamówień bez kolejek 24h/dobę
  • Szybką dostawę, nawet w 48h
  • Atrakcyjną ofertę już 6 miesięcy przed zakończeniem umowy

 

<p><em>Nokia Lumia 520 z Windows Phone 8. Zobacz co potrafi!</em></p>

<p><em>Sony Xperia M posiada T-Mobile MyBox.</em></p>

Wielka obniżka cen na topowe smartfony dla stałych abonentów! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się