Współczesne telefony komórkowe to tak naprawdę minikomputery. Mając je w dłoniach, można dzwonić, SMS-ować, robić zdjęcia, słuchać muzyki, łączyć się z internetem, a także – jak na prawdziwy komputer przystało – instalować dodatkowe programy lub pobierać multimedia. Jeśli mamy jeden z najnowszych telefonów Samsunga, warto sięgnąć do zasobów sklepu Samsung Apps...

Do sklepu można się dostać wchodząc na stronę internetową www.samsungapps.com lub - prościej - klikając na ikonkę znajdującą się w menu telefonu. Ikonkę taką mają w swoich telefonach użytkownicy modeli z systemem Windows Mobile oraz pracujących pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Bada. Standardowo znajduje się ona w menu głównym, można ją także wyciągnąć na pulpit, tworząc specjalny widżet startowy. W jednym i drugim przypadku, po kliknięciu w ikonkę Samsung Apps, dostajemy się do zasobów sklepu.

Pierwsza wizyta

Na początek pojawia się lista programów uszeregowana w trzech działach: polecane, popularne i kategorie tematyczne. Po wybraniu którejkolwiek z nich użytkownik widzi poszczególne aplikacje w dwóch sekcjach: darmowej i płatnej. Jeśli zainteresuje nas jakiś program, wystarczy wskazać go jednym kliknięciem, a kolejnym – zainstalować. Wcześniej można przeczytać szczegółowe informacje oraz opinie i oceny innych użytkowników. Program zainstaluje się błyskawicznie... pod warunkiem, że jest bezpłatny. Jeśli wybierzemy aplikację płatną, wcześniej musimy się zalogować i utworzyć indywidualne konto. Aby Samsung mógł pobrać od nas opłatę, konieczne jest także podanie numeru karty kredytowej. Programy w telefonie z logotypem Samsunga można instalować, podłączając komórkę do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Samsung Kies.

Kupujemy

Aplikacje w sklepie Samsunga podzielone są na kilka kategorii: rozrywka, e-booki, gry, zdrowie i styl życia, muzyka i filmy, wiadomości, nawigacja, produktywność, informacje, serwisy społecznościowe i narzędzia. Największą popularnością cieszą się gry - użytkownicy mogą wybierać spośród 733 programów. Ze statystyk wynika, że najczęściej pobierane są gry akcji, takie jak: Space Hell, FinalStrike3D i DeathLand3D.
Wśród innych ciekawych aplikacji znaleźć można także program Policja.pl, skierowany do ludzi zainteresowanych informacjami publikowanymi przez Komendę Główną Policji (zakres informacji obejmuje statystyki policyjne, zdjęcia skutków wypadków samochodowych, mapę radarów i najnowsze wiadomości).

W Samsung Apps znajduje się niemal 3100 aplikacji

Szukamy i aktualizujemy

Nowych programów do telefonu można szukać przeglądając poszczególne katalogi lub wykorzystując opcję "szukaj" i wpisując żądaną nazwę.

Korzystający ze sklepu Samsung Apps mogą także aktualizować pobrane wcześniej programy. O tym, że są jakieś nowe aktualizacje świadczyć będzie zielone kółko obok ikonki na liście pobranych programów, a także informacja na stronie głównej sklepu.

Sklepy internetowe – Samsung Apps - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

salata
08-02-2011 - 14:20:14
733 aplikacje to mało, jak na taki sklep. Pewnie z czasem ta liczba wzrośnie. Wystarczy spojrzeć na konkurencyjny App Store Apple'a - ma około 400 tys. aplikacji i 10 miliardów pobrań :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Na dosyć niezwykły konkurs wpadł Samsung. Osoby, które do 30 listopada pobiorą najwięcej aplikacji w Samsung Apps mogą wygrać cenne nagrody.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy założyć konto w Samsung Apps. Można to zrobić za pomocą smartfona Wave, bądź poprzez oprogramowanie Kies na PC lub poprzez stronę Samsung Apps. Po zalogowaniu się na stronę możemy rozpocząć pobieranie aplikacji. Bo właśnie o nie chodzi w tym konkursie. Zalogowani użytkownicy, którzy pobiorą najwięcej aplikacji (darmowych i płatnych) zostaną zwycięzcami konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział użytkownicy telefonów z rodziny Wave, a więc: Wave, Wave II, Wave 3, Wave 525, Wave 533, Wave 578, Wave 723, Wave 725, Wave M, Wave Y.

Czekają na nich cenne nagrody:  3 notebooki z serii 7 Chronos, 10 smartfonów Samsung Wave 3 z systemem bada 2.0, a także 300 kuponów na zakup aplikacji w Samsung Apps.

W konkursie Samsunga wygrać można netbooki, smartfony i bony za zakupy w Samsung Apps.

Konkurs trwa do 30 listopada, zaś jego wyniki mają być ogłoszone do 15 grudnia 2011 r.

Tutaj znajdziecie dodatkowe informacje na temat konkursu Samsunga. Powodzenia!

Samsung Apps: ściągaj i wygrywaj - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Rodzina aplikacji porównywarki cen powiększyła się o aplikację dedykowaną systemowi Bada, popularnemu dzięki modelom Samsung Wave.

Z aplikacji Ceneo mogli dotychczas korzystać posiadacze telefonów z Androidem, iOS, Symbian, MeeGo, Windows Phone 7. Teraz pojawiła się także aplikacja dedykowana smartfonom pracującym pod kontrolą systemu Samsung Bada.

System ten dobrze znają posiadacze bardzo popularnych u nas smartfonów Samsung Wave.

Korzystanie z aplikacji Ceneo jest intuicyjne. Produkty zostały skatalogowane w przejrzyste kategorie, prezentowane w formie listy z odnośnikami do sklepów internetowych. Można do nich dotrzeć korzystając z wyszukiwarki tekstowej, która ma funkcję podpowiedzi, lub przeglądać produkty z interesującej nas kategorii.

Po wybraniu najlepszej oferty użytkownik może przejść do e-sklepu i dokonać zakupu. Aplikacja zapewnia również dostęp do opinii użytkowników, bogatej galerii zdjęć oraz specyfikacji technicznej produktu.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w Samsung Apps.

Źródło: Ceneo

Aplikacja Ceneo na Bada - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dziś wystartowała nowa, odświeżona wersja strony internetowej T-Mobile Polska. Obok nowoczesnego wyglądu, na użytkowników portalu czeka szereg ułatwień w tym: zaawansowane narzędzia pomagające dobrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, automatyczne dostosowanie wyświetlanych treści do preferencji użytkownika oraz intuicyjna struktura serwisu, ułatwiająca wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Wraz z rozwojem i unowocześnianiem ofert zmienia się również strona WWW sieci T-Mobile. Nowa strona to przejrzysty layout oraz szereg nowych funkcjonalności dających większe możliwości użytkownikom. Wszystko po to, by ułatwić im dostęp do oferty T-Mobile Polska.

Co nowego?

Odświeżona struktura i zupełnie nowy wygląd portalu

Wygląd i struktura nowej strony T-Mobile zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników. Portal wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania i najlepsze standardy z obszaru projektowania stron WWW, dzięki czemu nawigacja i wybór oferty jest tak prosty i intuicyjny, jak zakupy w wiodących sklepach online.

Narzędzia pomagające dobrać ofertę i urządzenia do swoich potrzeb

Portal T-Mobile oferuje użytkownikom narzędzia, umożliwiające dobranie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb danego klienta. Lista prezentowanych usług zawiera najważniejsze parametry, takie jak: liczba minut, pakiet danych, okres umowy czy opłata miesięczna. Ponadto, wybrane oferty będzie można ze sobą porównywać, wybierając tę, która lepiej spełnia oczekiwania klienta

Zaawansowane opisy smartfonów, tabletów  z możliwością porównywania cech urządzeń

Rozszerzono także opisy prezentowanych urządzeń, wzbogacając je o szczegółową specyfikację techniczną, zachowując przyjazną formę prezentacji. Także tutaj użytkownik będzie mógł w łatwy sposób porównywać interesujące go modele, upewniając się, że wybrane przez niego urządzenie w 100-procentach mu odpowiada.

Warto być online, bo nowa strona = atrakcyjne promocje

T-Mobile Polska na nowej stronie będzie wprowadzało nowe oferty i promocje dla klientów indywidualnych i biznesowych, które będzie można zamówić tylko z poziomu strony www.t-mobile.pl . Co więcej, każdy użytkownik, który założy konto Mój T-Mobile, otrzyma dostęp do szeregu ofert i promocji niedostępnych bez zalogowania. Oferowane usługi będą dopasowywane do potrzeb danego klienta - system w inteligentny sposób personalizuje ofertę, analizując informacje o przeglądanych przez niego na portalu produktach i usługach. Dużą zaletą Mój T‑Mobile będzie dostęp do pełnej oferty dla klientów przedłużających umowę, również ofert ratalnych dotąd niedostępnych w iBOA.

Zachęcamy do odwiedzenia nowego serwisu i poznania jego wszystkich korzystnych zastosowań.

Nowa strona T-Mobile Polska – przyjazna i dopasowana do Twoich potrzeb - opinie i komentarze (13)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Bartr
09-06-2014 - 11:19:52
Usability nowej strony to tragedia! Taki przykład na dzień dzisiejszy - proszę odpowiedzcie mi jak użytkownik przenoszący numer może zobaczyć ofertę bez telefonu? Albo kolejny - gdzie mogę znaleźć listę wszystkich dostępnych telefonów, nie chce mi się wierzyć, że macie tylko 3 low-endowe modele Nokii. Podobnie z użytkownikiem obecnym, loguję się, klikam w "sprawdź" na banerze informującym, że mogę już przedłużyć ofertę i ląduję w królestwie błędu 404, co najgorsze, w ów królestwie ląduję w lochach z których nie ma wyjścia - kliknięcie czegokolwiek to błąd 404, a po naciśnięciu wstecz trzeba się ponownie zalogować. Routingiem zajmował się pewnie stażysta z Asseco, co ja mówię, nie jeden, bo wtedy może nawigacja na stronie byłaby spójna ;) Czytając komentarze redakcji traktujące o przyzwyczajeniu do starej strony trochę się uśmiałem, wybaczcie, ale telefonu nie kupuje się codziennie i większość użytkowników zagląda na stronę kilka razy w roku, nie jesteście onetem, wp ani inną gazetą ;) Nie ma co zrzucać winy na przyzwyczajenie, ergonomia to słowo klucz, jeśli coś było logicznie poukładane, to użytkownik nie znający strony mógł nawigować i wyszukać potrzebnych informacji "na czuja", teraz stało się to niemożliwe! Podsumowując, nowa strona jest nieergonomiczna, stara była troszkę bardziej. Na nowej stronie ciężko znaleźć cokolwiek, a jak się już znajdzie, to mamy problem(np. z błędem 404), na starej jakoś lepiej to wszystko działało. Jestem programistą PHP i kierownikiem projektu, nasze strony projektujemy tak, żeby użytkownik po wejściu miał góra 2-3 kliknięcia, żeby znalazł stronę docelową, polecam to podejście! Nie mieliśmy jeszcze negatywnych komentarzy dotyczących ergonomii od użytkowników. Pozdrawiam i tym samym kończę przygodę ze stroną T-mobile(przynajmniej do nowej, może bardziej ergonomicznej odsłony), przerzucam się na konsultantów telefonicznych BOA. Bartosz
  (0)
Odpowiedz
kpw
28-03-2014 - 18:23:18
Kiedy strona bedzie gotowa?
  (0)
Odpowiedz
DawidRozmus
28-03-2014 - 19:03:04
@kpw - Już jest dostępna od kilku miesięcy...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-03-2014 - 14:03:01
Strona jest już dostępna w nowej odsłonie. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Marcino40
26-01-2014 - 20:39:17
Moglibyście zrobić coś z tym polem na którym znajdują się komentarze, zajmują one więcej niż sam artykuł pomimo ich małej ilości.
  (1)
Odpowiedz
konsultancik18
22-01-2014 - 17:11:10
Szanowna Redakcjo T-Mobile: czy po odświeżeniu strony Operatora oraz aktualizacji systemu IBOA dla Abonentów Blueconnect będzie możliwe sprawdzenie wykorzystanego limitu GB w ramach podpisanej umowy na internet mobilny blueconnect? Nadmienię tylko, iż od około roku jest problem z tym, a operator nie podjął przez ten czas żadnych czynności, które by mógły usunąć skutecznie ten błąd w funkcjonowaniu IBOA, po mimo wielokrotnych składanych zgłoszeń technicznych i zapytań reklamacyjnych. Proszę zatem o rzetelną informacje wyjaśniająca ten problem dla wszystkich Abonentów umów internetowych blueconnect.
  (1)
Odpowiedz
konsultancik18
22-01-2014 - 16:32:49
Ponadto w starym wyglądzie strony można było odnaleźć niemalże wszystko- w nowej odsłonie strony operatora T-Mobile S.A. nie można w ogóle dojść ani ładu ani składu. Czy ja wiem czy bardziej intuicyjne? z pewnością mniej od starej witryny. Ponadto na stronie głównej T-Mobile dlaczego nie było komunikatu, iż w dniu dzisiejszym będą utrudnienia w dostępie do IBOA oraz że będzie zmiana wyglądu strony głównej operatora i będą utrudnienia???
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-01-2014 - 16:49:54
Zapewne byłeś przyzwyczajony do poprzedniej wersji strony :) Jesteśmy przekonani, że z czasem przywykniesz również do nowej i poruszanie się po niej będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze :) Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
konsultancik18
22-01-2014 - 16:29:09
Niestety nie chodzi, jak trzeba cały dzień problem z zalogowaniem do iboa nie mówiąc o poprawnym działaniu koszyka i doboru usługi wraz z urządzeniem, gdy sie robi przejście ze starej odsłony na nową odsłone powinno to sie odbywac płynniej.
  (2)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-01-2014 - 16:49:03
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Niestety przejście na "nową" stronę to bardzo poważna operacja. Zapewne stąd są te utrudnienia. Pozdrawiamy.
  (2)
Odpowiedz
konsultancik18
22-01-2014 - 17:06:12
Szanowna Redakcjo T-Mobile, przy tak poważnej operacji jakim jest przejście na nowa stronę po liftingu, wasi szpec informatycy powinni wcześniej przetestować stabilność strony etc. Nie dziwi mnie teraz w ogóle fakt, że najczęstszą odpowiedzią działu technicznego na zgłoszone problemy techniczne jest sms o treści: "Szanowni Państwo, nie widzimy zgłoszonego problemu po stronie sieci". Proponuję wymienić informatyków IT na nowszą, sprawniejszą i bardziej zaangażowaną załogę.
  (0)
Odpowiedz
stokrotka 28811
22-01-2014 - 15:57:25
bardzo mi się podoba
  (4)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-01-2014 - 16:48:20
Bardzo nas to cieszy :-) Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się