Nasz smartfon z Androidem może przyjść z pomocą by jeszcze bardziej wejść w świąteczny klimat. Przed Wami pięć najciekawszych świątecznych aplikacji, które znajdziecie za darmo w Sklepie Google Play.

Christmas Photo Frames

Christmas Photo Frames pozwala nakładać na zdjęcia różnego rodzaju elementy graficzne, takie jak świąteczne czapki czy ozdoby, albo dopasowywać nasze fotki do gotowych grafik Świętego Mikołaja czy albumów. Za jej pomocą z łatwością stworzymy świąteczne selfie albo spersonalizowane życzenia świąteczne!

Christmas Photo Frames

Christmas Ringtones

Dzwonki to jedna z tych rzeczy w telefonie, którą lubimy bardzo często zmieniać albo dopasowywać do okazji. Dla tych osób aplikacja taka jak Christmas Ringtones jest idealna na święta. Znajdują się w niej liczne dzwonki o tematyce świątecznej (np. motyw z Dziadka do orzechów, kolędy itp.), które po przytrzymaniu można ustawić jako dzwonki, powiadomienia, alarmy czy przypisać je do konkretnego kontaktu.

Christmas Ringtones

Talking Santa

Talking Santa to tak naprawdę kolejna wariacji aplikacja iż serii "Talking X", którą kochają dzieci. Talking Santa to postać Mikołaja zawierającego sporo animacji, ale przede wszystkim postać nagrywająca nasz głos i później odtwarzająca go w śmieszny sposób. Na święta dla dzieci jak znalazł!

MyBox - gry, filmy, nawigacja i muzyka w Twoim telefonie bez obaw o dodatkowe koszty!

Talking Santa

Christmas Live Wallpaper

Dzwonki to nie jedyny element, który możemy spersonalizować w telefonie na święta. Warto jeszcze rozejrzeć się za ciekawą tapetą. W tym przypadku nawet za 'żywą' tapetą, czyli taką, która jest animacją zamiast statycznej tapety. Cristmas Live Wallpaper umożliwia ustawienie jako tapety świecącej choinki bogatej w animacje śniegu i animację podczas przewijania pulpitów.

Christmas Live Wallpaper

Google Santa Tracker - Trasa Świętego Mikołaja

Na koniec prawdopodobnie najlepsza aplikacja o tematyce świąt Bożego Narodzenia wykonane przez samego Google’a. Santa Tracker to przede wszystkim aplikacja umożliwiająca w zabawny sposób 'namierzenie' Mikołaja, zobaczenie gdzie akurat roznosi prezenty i za jaki czas będzie u nas. To jednak nie wszystko – w najnowszej odsłonie tej aplikacji Google przygotowało szereg pięknych mini gier polegających np. na sterowaniu odrzutowym Mikołajem, sterowaniu lizakami tak aby wpadły do pojemnika (za pomocą ruchu telefonu), gier logicznych i kilka animacji. Niewątpliwie przypadnie do gustu szczególnie dzieciom.

MyBox - gry, filmy, nawigacja i muzyka w Twoim telefonie bez obaw o dodatkowe koszty!

Google Santa Tracker

TOP 5 najciekawszych świątecznych aplikacji na Androida - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jesteś zapalonym sportowcem i chcesz dokładnie mierzyć swoje osiągi podczas treningów? A może po prostu potrzebujesz dodatkowej motywacji do tego, by zacząć się ruszać? Bez względu na to, jak brzmi twoja odpowiedź na to pytanie – opaska fitness jest dla ciebie. Prezentujemy pięć najciekawszych modeli.

Rynek tzw. „wearables”, czyli – w dosłownym tłumaczeniu – gadżetów, które zakładamy na siebie niczym biżuterię, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Dotyczy to nie tylko smartwatchy, czyli inteligentnych zegarków, które już na dobre zdążyły zadomowić się na rynku, ale również starych, dobrych opasek fitness, które mogliśmy posiadać zanim na temat smartwatchy pojawiły się w ogóle pierwsze plotki. 

Sony Xperia M4 Aqua i Huawei MediaPad T1 8.0 - idealny zestaw na święta

Czym zatem jest opaska fitness? To małe elektroniczne urządzenie, najczęściej wyglądem przypominające bransoletkę, w przypadku którego zainstalowane komponenty, w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem, umożliwiają śledzenie różnego rodzaju aktywności. Przy pomocy opasek fitnes możemy monitorować m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, czy chociażby ilość kroków zrobionych w ciągu dnia. Większość bezprzewodowo łączy się ze smartfonem, by wszelkiego rodzaju dane i statystyki prezentować w czytelny i wygodny sposób.

Dziś opaska fitness to nieodłączny towarzysz każdego nowoczesnego sportowca i nie tylko. Zobaczcie zatem, które modele są aktualnie na topie.

 

Jawbone UP3

Jawbone UP3 to jedna z najbardziej zaawansowanych i najlepiej wykonanych opasek fitness dostępnych na rynku, stworzona przez renomowaną firmę, o wielu ciekawych dokonaniach na tym polu. Gadżet potrafi nie tylko mierzyć podstawową aktywność fizyczną (długość treningu, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans), ale również na monitoruje sen, mierzy temperaturę ciała i kontroluje pracę serca, a dzięki specjalnym, zaawansowanym sensorom potrafi kontrolować nawet częstotliwość oddechu i poziom nawodnienia. Jawbone UP3 oczywiście łączy się ze smartfonem i dostarcza kompleksowych statystyk w ramach dedykowanej aplikacji. 

5 smartfonów, na które warto poczekać do początku 2016 roku

Garmin Vivoactive

Vivoactive od Garmina to opaska przeznaczona dla osób stawiających na wiele różnych form aktywności fizycznej. Sprawdza się zarówno podczas biegania, jazdy na rowerze, pływania, a nawet w przypadku gry w golfa. Posiada wbudowany moduł GPS i stosunkowo duży wyświetlacz, dzięki którym monitoruje naszą aktywność i daje dostęp do danych i statystyk nawet wówczas, gdy nie mamy przy sobie telefonu. Bateria działa do trzech tygodni w trybie zegarka/śledzenia aktywności lub 10 godzin w przypadku korzystania z funkcji GPS

 

Razer Smartband Nabu X

Jeden z najpopularniejszych producentów sprzętu przeznaczonego dla graczy postanowił zaistnieć również na rynku gadżetów typu wearables. W efekcie powstała opaska fitness Razer Smartband Nabu X, która przy pomocy trzech kolorowych diod LED i wibracji wysyła użytkownikowi powiadomienia o zdarzeniach zarejestrowanych przez smartfon. Działanie wspomnianych diod można spersonalizować według własnych preferencji. Opaska jest wodoodporna i oferuje oczywiście możliwość mierzenia aktywności fizycznej. Dane zebrane przy pomocy odpowiednich sensorów wysyła bezprzewodowo na smartfon użytkownika. Według producenta, na jednym pełnym naładowaniu baterii gadżet pracuje nawet do siedmiu dni.

Huawei TalkBand B2

Produkt stworzony przez Huawei to opaska wyjątkowo ciekawa, przede wszystkim z uwagi na fakt, iż stanowi połączenie urządzenia służącego do monitorowania aktywności fizycznej z odtwarzaczem MP3 i zestawem słuchawkowym Bluetooth – połączenia telefoniczne można więc odbierać przy pomocy samej, łatwo zdejmowalnej słuchawki, która w przypadku modelu TalkBand B2 pełni również rolę wyświetlacza. Oprócz tego opaska mierzy kroki i przebyty dystans, liczy spalone kalorie oraz monitoruje jakość snu. Poza tym jest wodoodporna, dzięki czemu można korzystać z niej w każdych warunkach atmosferycznych.

Top 10 zdjęć z Instagrama w 2015 roku

Garmin Vivofit 2

To już drugi model od firmy Garmin w tym zestawieniu, ale trudno tego uniknąć, wszak mówimy tu o niekwestionowanym liderze całego rynku. Vivofit 2 to odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych modeli opasek w ofercie tego producenta. Urządzenie monitoruje sen, dostarcza informacji o aktywności fizycznej (spalone kalorie, pokonany dystans, liczba kroków). Dodatkowy atut to wodoodporność, pozwalająca na zanurzenie opaski nawet na głębokość 50 metrów. Ciekawe jest również to, że Vivofit 2 wysyła powiadomienia dźwiękowe, jeśli uzna, że użytkownik zbyt długo pozostaje bez ruchu, motywując tym samym do krótkiego spaceru czy szybkiej przebieżki. Świetna sprawa.

 

TOP 5: Najlepsze opaski fitness - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

P8 Lite Dual SIM i Huawei MediaPad T1 8.0 w świątecznej ofercie
Podziel się