Trendy

26.06.2015
Top 10 - najciekawsze polskie profile na Twitterze

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Poniżej znajdziecie zestawienie najciekawszych osób „z różnych dziedzin” wraz z ich popularniejszymi tweetami. Nie znajdziecie tu jednak celebrytów, najpopularniejszych polityków czy profili nachalnie reklamujących swoje produkty. Ne oczekujcie też, że przedstawione osoby będą tweetować wyłącznie o tym, z czym są kojarzone. Nierzadko dzielą się swoimi prywatnymi rzeczami i tym samym skracają dystans do osób, które je śledzą. Zainteresowani? Zapraszamy!

Z zawodu community manager. Jej twitter to kopalna ciekawych linków. Jeżeli gdzieś na świecie dzieje się jakaś interesująca akcja marketingowa, ktoś robi coś fajnego wykorzystując social medi – Ania już o tym napisała na Twitterze.

Pasjonat mobilnych technologii, wierny użytkownik usług Google, fan Androida i posiadacz Google Glass.

Kobieta z poczuciem humoru i pasją. Przede wszystkim do sportu, a konkretnie piłki nożnej. Dziennikarka Przeglądu Sportowego.

Geek i prawdopodobnie jeden z największych fanboyów produktów Apple, szczególnie iPodów.

Wielbiciel kina, współprowadzi kanał Sflimowani na YouTube. Na Twitterze sporo o filmach, ale przede wszystkim prywatnie i z humorem, czyli jak należy.

Prawdopodobnie najbardziej kulturalna osoba na Twitterze, kocha kulturę chociaż jak sama pisze - „brakuje jej kultury”. Czy to prawda? Przekonajcie się sami.

Jak sam o sobie pisze - prekursor komunikacji newsroomów w nowych mediach. Łowca hipokryzji i komentator bieżących wydarzeń politycznych i nie tylko.

Prawdopodobnie nikt na Twitterze nie operuje słowem jak Emilia. A szkoda, bo potrzeba tam więcej takich osób.

YouTuber, głównie twórca filmików o grach. Jedna z rozsądniejszych osób z tej branży. Na Twitterze również przelewa swoje myśli o grach, zdecydowanie warte uwagi osób zainteresowanych rynkiem gier.

Profil dla fanów gry słownej i czarnego, absurdalnego czasem wręcz obrazoburczego humoru. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy!

Top 10 - najciekawsze polskie profile na Twitterze - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się