Bardzo często zawartość naszego smartfona i znajdujące się na nim dane przewyższają wartością same urządzenie. Dlatego warto zabezpieczyć się przed ewentualną utratą takich danych. Zobaczcie jak pomóc w tym może proDysk!

Smartfon to nieodłączony towarzysz. Większość z nas nosi go ze sobą wszędzie, również do pracy. Tam nasz telefon często pełni wręcz rolę osobistego asystenta. To za jego pomocą uaktualniamy nasz kalendarz spotkań, zapisujemy kontakty do współpracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Smartfon służy nam do odbierania i wysyłania poczty, czy wymiany plików. 
Często więc zawartość smartfona i znajdujące się na nim dane są bardziej wartościowe niż samo urządzenie! 

-> Wtorki ze światem nowych technologii: T-Mobile MyBox

-> Wtorki ze światem nowych technologii: Kostka Dice+

-> Wtorki ze światem nowych technologii: Internet mobilny

Dlatego warto zabezpieczyć się przed utratą tego wszystkiego. Jak to zrobić najszybciej i najwygodniej?
Proponujemy Wam proDysk, a więc mobilną wersję aplikacji biznesowej  do automatycznego tworzenia kopii zapasowych plików i danych z urządzeń mobilnych (do zastosowań domowych proponujemy aplikację MyDysk). Aplikacja pozwala m.in na łatwe wysyłanie zdjęć i filmów w locie na dysk w chmurze z Twojego urządzenia mobilnego (telefonu lub tabletu) i bezpieczne udostępnianie ich w Internecie. Więcej o aplikacji proDysk przeczytacie w specjalnym artykule

 Poniżej możecie zobaczyć jak aplikacja działa w praktyce!

Wtorki ze światem nowych technologii: proDysk - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Do dostępnych w ramach T-MobileCloud usług ProDysk, MyDysk oraz iFaktury24 dołączyły nowe: proSklep, proHosting oraz możliwość zakupu lub transferu domen.

Wprowadzona w kwietniu platforma T-MobileCloud to rozwiązanie stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Platforma pozwala na korzystanie z programów, aplikacji i usług IT w środowisku bezpiecznej chmury obliczeniowej T-Mobile. T-MobileCloud gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo dostępu do zakupionych usług oraz, dzięki efektywnemu wykorzystaniu sprzętu i licencji, oszczędność.

Z usług T-MobileCloud można korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia, wystarczy dostęp do Internetu. Dodatkowo transfer danych w ramach T-MobileCloud w kraju nie zmniejsza pakietów danych, które posiadają użytkownicy usługi. Od dziś portfolio usług dostępnych w T-MobileCloud rozszerza się o szereg nowych rozwiązań: proSklep, proHosting, zakup lub transfer domen oraz możliwość zakupu certyfikatu SSL.

proSklep
Dzięki usłudze proSklep klienci korzystający z platformy T-MobileCloud mogą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy. Rozwiązanie oferuje bogaty pakiet funkcjonalności, a intuicyjny panel administracyjny i kreator pozwalają szybko i łatwo zaprojektować sklep online dla dowolnej branży oraz dowolnego typu produktów. proSklep oferuje ponadto szereg funkcjonalności, zwiększających efektywność sprzedaży, w tym: integrację z popularnymi porównywarkami cen czy możliwość tworzenia czasowych promocji na wybrane produkty.

Co więcej, dzięki integracji platformy z bazami firm kurierskich, klienci sklepu mogą być na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia. W ramach usługi proSklep zawiera się także hosting WWW. proSklep jest dostępny w wersjach Standard i Premium. Usługa proSklep Standard w abonamencie na 24 miesiące kosztuje 49,00 zł netto miesięcznie, zaś wersja Premium 83,00 zł netto miesięcznie.

proHosting
W ramach usługi proHosting użytkownik może stworzyć własną stronę WWW, firmowy blog lub forum
dyskusyjne. By zaprojektować własną stronę nie trzeba być grafikiem ani programistą. proHosting oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator WWW, umożliwiający szybką edycję treści i szaty graficznej witryny.

Katalog łatwych w instalacji aplikacji pozwala na rozszerzenie funkcjonalności strony m. in. o stworzenie: bloga z systemem zarządzania treścią (CMS), czy bogatej galerii zdjęć. proHosting oferuje także możliwość przesłania na serwer gotowej strony internetowej, stworzonej za pomocą dowolnego narzędzia.

Usługa jest dostępna w wersjach Standard i Premium, różniących się m.in. ilością dostępnej przestrzeni dyskowej i zakresem oferowanych funkcjonalności. Ceny proHosting w wersji Standard zaczynają się od 13,50 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące), zaś proHosting Premium od 21,00 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące).

Rejestracja i transfer domen
W ramach T-MobileCloudużytkownik może zarejestrować własną domenę internetową, wybierając z bogatego zestawu rozszerzeń: .pl, .eu, .com.pl, .net.pl, .org.pl, .info.pl, .biz.pl, .com, .net, .org, .info, .biz. Ceny, w zależności od wybranej domeny, zaczynają się od 19,90 zł netto rocznie. Jeżeli klient posiada już własną domenę internetową, może ją bez problemu przenieść do T-MobileCloud i zarządzać swoimi usługami internetowymi z jednego miejsca.

Certyfikat SSL – gwarancja bezpieczeństwa strony
Dzięki zakupowi certyfikatu SSL
klient zapewni ochronę swojej strony internetowej oraz zagwarantuje bezpieczeństwo zakupów w swoim sklepie internetowym. W usługach proHosting Premium i proSklep Premium certyfikat SSL przez pierwszy rok jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o wprowadzanych usługach dostępne są na stronie: www.t-mobilecloud.pl.

T-MobileCloud z nowymi usługami - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Witamy w drugiej odsłonie wtorku z nowymi technologiami. Tym razem pokażemy Wam gadżet, który jest w stanie umilić nam długie godziny podczas jesiennych wieczorów, które już niedługo. Mowa o rewelacyjnej kostce Dice+, dzięki której przemienimy nasz tablet we wspaniałą grę planszową.

Kostka Dice+ to świetny przykład na to, jak nowe technologie sprawdzać się mogą w świecie rozrywki. Urządzenie wnosi zupełnie nową jakość do świata mobilnych gier. A za jej stworzenie odpowiada polska firma Game Technologie!

Dice+ przypomina z wyglądu klasyczną szcześcienną kostkę do grania. Jej krawędź mierzy 26 mm, a waga wynosi 25 gramów, co czyni ją lekką i wygodną w użyciu także dla dzieci. Kostkę wyposażono w procesor, akcelerometr, magnetometr, sześć diod (po jednej na każdą ściankę), moduł Bluetooth 2.1 i 4.0, baterię oraz gniazdo microUSB, które pozwala na jej ładowanie oraz aktualizowanie oprogramowania.

Kostka łączy się z tabletem bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, a aby to nastąpiło, należy pobrać na swoje urządzenie darmową aplikację Powered Board Games. To swoiste centrum dowodzenia kostką, na które składa się katalog gier, w które można pograć przy użyciu Dice+.

Przypominamy, że w ofercie T-Mobile kostkę Dice+ znajdziecie w parze z tabletem Samsung Galaxy Tab 4 7.0.

Poniżej znajdziecie film, w którym zobaczycie jak łatwo korzystać można z kostki podczas grania w planszówki na tablecie.

Wtorki ze światem nowych technologii: kostka Dice+ - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jesteście w kawiarni i zapomnieliście portfela? Żaden problem. Wystarczy Wam smartfon z usługą MyWallet! Zapłacicie za zakupy szybo i bezpiecznie. Zobaczcie jak!

Korzystając z technologii płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass™ w ofercie T-Mobile, możesz płacić za zakupy swoim telefonem komórkowym NFC z usługą MyWallet.

Bilety na mecze, świeża kawa, dobra pizza czy kwiaty z kwiaciarni. To tylko część zakupów, za które zapłacicie swoim telefonem z usługą MyWallet. Koniec z wypchanym po brzegi portfelem pełnym kart płatniczych czy banknotów. Teraz wystarczy nam telefon, a więc urządzenie, z którym i tak najczęściej nie rozstajemy się na krok. 

-> Wtorki ze światem nowych technologii: Kostka Dice+

-> Wtorki ze światem nowych technologii: T-Mobile MyBox

Zobaczcie jak łatwo skorzystać z MyWallet i jak bardzo jest to przydatna usługa! 

Wtorki ze światem nowych technologii: MyWallet - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

kwladek
18-03-2016 - 13:59:30
Czy smartfony OnePlus One będą mogły pracować w T-Mobile w usłudze MyWallet ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-03-2016 - 11:37:09
Witaj. Aktualna lista telefonów współpracujących z usługą MyWallet znajduje się tu; http://www.t-mobile-trendy.pl/aplikacje-i-gry/mywallet-modele-telefonow-nfc-wersje-systemu-i-kompilacje,artykul,45942.html . Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
bogolot
02-06-2015 - 18:15:40
Ja nie otrzymałem żadnego linku do pobrania aplikacji po włożeniu karty :(
  (0)
Odpowiedz
retio
14-02-2015 - 16:50:57
Kiedy usługa MyWallet będzie dostępna na telefonach z windows phone 8.1 dokładnie Lumia 930?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:34:20
Witam. Konkretnego terminu niestety nie ma - cały czas funkcjonalność ta jest testowana. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
tomekzup
25-10-2014 - 23:28:36
sorry, sprawdziłem i działa;)
  (0)
Odpowiedz
tomekzup
25-10-2014 - 12:41:06
Co mi po Waszej aplikacji MyWallet skoro działa jedynie na zbrandowanych telefonach T-mobile i to pomimo, że jestem Waszym abonentem. Będzie ok. jak pozwolicie jej działać na oryginalnym firmware Samsunga.
  (0)
Odpowiedz
Przemko
07-01-2015 - 21:18:45
@tomekzup - Ta aplikacja nie działa na oryginalnym firmware!? Gdzie jest w ogóle jakakolwiek specyfikacja tego padła!?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się